Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 08 Paź 2022 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
ZENNNEK napisał(a):
Jest pełen dostęp.Tylko wchodź w rezerwację podając imię,nazwisko i lotniska.Bo maila często OTA podają swojego i Scoot nie widzi rezerwacji po mailu.


Tylko dodam, że można trafić na 2 przypadki :
1. Na pececie można wejść w zarządzanie rezerwacją i dodać ją do swojego konta, wtedy będziemy normalnie informowani na e-mail o zmianach itp.
2. Na pececie (dowolna przeglądarka) przy próbie wejścia w rezerwację mamy komunikat "!PnrEmailStrategy Booking validation failed":
- na mobilnej przeglądarce można wtedy wejść w rezerwację bez maila i nią zarządzać, ale nie ma opcji dodania jej do swojego konta
- na mobilnej apce można dodać rezerwację tylko po e-mailu, więc tu nic nie zdziałamy

U mnie na 3 zakupy u pośredników, jedna od lastminute.com jest tą specjalną, niedodawalną do konta.

Załączniki:
Capture.jpg
Capture.jpg [ 33.2 KiB | Obejrzany 3390 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#242 PostWysłany: 08 Paź 2022 19:26 

Rejestracja: 08 Paź 2022
Posty: 2
Rajesh Kuthrappali napisał(a):
zawsze mozesz dokupic



Ale co mam dokupić? Wózek? Niby jak?
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#243 PostWysłany: 08 Paź 2022 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Latałem do Azji kilkanaście razy z dzieckiem w wieku, kiedy wymaga wózka i nigdy nikt nie robił problemu.
Wózek powinien być składany.
Nie przejmuj się i bierz.
Wózek zostawia się zwykle na końcu rękawa, przy samym wejściu na pokład albo przed frontowym wejściem do samolotu, jeśli boarding jest po schodach,
https://help.flyscoot.com/s/article/Can ... er-onboard
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 09 Paź 2022 01:57 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1004
srebrny
jobi napisał(a):
U mnie na 3 zakupy u pośredników, jedna od lastminute.com jest tą specjalną, niedodawalną do konta.

Rezerwacje robione na lastminute które mają w cenie bagaż rejestrowany i posiłek są tak naprawdę robione w Singapore airline i Scoot nie ma nad nimi pełnej kontroli w swoim systemie. SA też średnio ogarnia i ma problem z zobaczeniem rezerwacji, No ale na koniec dnia leci się bez niespodzianek, nawet jak Cię przekonują, że przez No show skasują Ci bilet. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 20 Paź 2022 10:42 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2386
platynowy
Próbował ktoś przy schedule change zrobić zmianę wylotu z ATH na BER? Jest na to szansa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 09 Lis 2022 14:06 

Rejestracja: 09 Lis 2022
Posty: 1
Bilet zakupiony, wybrana opcja BAGEATFLY +20kg bagazu rejestrowanego.
Informacja na dokumentach od zakupionego biletu? 2x 10kg bagaz podreczny lub 1x20kg bagaz podreczny XD
Nie odpowiadają na maile. 0 informacji o czymkolwiek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 09 Lis 2022 14:32 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1004
srebrny
@sztokula Spróbuj porozmawiać przez czat na stronie, sprawnie odpowiadają. Pamiętaj tylko, ze działają zgodnie z singapurskim czasem i na początku będziesz pisał z automatem. https://www.flyscoot.com/en/support/contact-us
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 10 Lis 2022 03:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2021
Posty: 126
Można też zadzwonić na call center, np. do Singapuru. Przez Skype'a jakieś śrubki to kosztuje. Kilka rzeczy tam już załatwiłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 10 Lis 2022 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1427
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Z nowości od Scoot...

Załączniki:
sc.JPG
sc.JPG [ 94.13 KiB | Obejrzany 2686 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
majek89 lubi ten post.
 
      
#250 PostWysłany: 16 Lis 2022 00:12 

Rejestracja: 09 Maj 2022
Posty: 20
Cześć.
w maju załapałem się na promocję Scotta Berlin-Bangkok. Obecnie przesunięto wylot z Berlina 3 dni później, co mi nie odpowiada. Oczywiście jest możliwość przesunięcia wylotu, ale pojawia się informacja o konieczności dopłaty różnicy w cenie biletu. Przewertowałem forum i wiem że prawo jest po mojej stronie, tyle że trzeba uparcie walczyć. Czy ktoś z Was miała ostatnio podobną sytuację i jak ją rozwiązał? Kontakt na czacie jest irytujący. Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 20 Lis 2022 07:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4097
HON fly4free
A nie jest tak, że przy przesunięciu powyzej 5h już uznają prawo do zmiany? Jako involuntary change.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 20 Lis 2022 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Wszystko jest ok, to prostsze niż się wydaje i nie trzeba żadnego kontaktu z nimi. Przeczytaj ze zrozumieniem email który od nich otrzymałeś, a następnie kliknij link, który dostałeś w mailu o przesunięciu i możesz zmieniać daty wielokrotnie w zakresie +-14 dni, do 4 godzin przed odlotem za free. Zarządzając swoją rezerwacją w inny sposób niż z tego linka, będziesz miał info o dopłacie.
shigure napisał(a):
... informacja o konieczności dopłaty...
Załącznik:
IMG_20221120_101738_047.jpg
IMG_20221120_101738_047.jpg [ 106.08 KiB | Obejrzany 2502 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#253 PostWysłany: 30 Lis 2022 12:57 

Rejestracja: 09 Maj 2022
Posty: 20
Problem jest innego rodzaju: nie dostałem od nich maila, ani innej wiadomości. Bilety kupiłem w maju, organizować zacząłem się w październiku i tknęło mnie, żeby sprawdzić rezerwację. Bilety moje i znajomych miały inny termin wylotu. Przeszukałem spam, ale w ciągu ostatniego m-ca nic nie przyszło (wcześniejszą skasowałem). Bilety w pierwszej rezerwacji przyszły na pocztę normalnie, innej korespondencji nie miałem. Aktualnie walczę "pocztowo".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 30 Lis 2022 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@shigure Jeśli skasowałeś wiadomość ze zmianą daty, to już Twój problem a nie Scoota. Spróbuj pożalić się CS, może wyślą ponownie...
Nie zdarzyło mi się jeszcze aby Scoot nie wysłał maila ze zmianami
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 02 Gru 2022 19:06 

Rejestracja: 09 Maj 2022
Posty: 20
Dzięki - wciąż próbuje. W przyszłym tygodniu powinienem mieć ostateczną odpowiedź. Jedyna możliwość, żebym nie zauważył odpowiedzi, to taka że trafiła do spamu - tego nie sprawdzam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 10 Gru 2022 14:00 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Witam, mam pytanie. Mam loty BER - SIN - BKK. W SIN jest 2,5 h na przesiadkę, czyli dosyć sporo, ale samoloty z Berlina czasami się spóźniają, a te do BKK odlatują raczej o czasie. Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda sytuacja przesiadki na SIN w ramach dwóch lotów Scootem? Ile to mniej więcej trwa? Pytam, bo chcę sobie dokupić jeszcze lot (inną linią) z Bangkoku i zastanawiam się czy kupować na ten sam dzień czy następny. I jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli Scoot przyleci do SIN na tyle późno, że nie zdążę ma lot do BKK to wyśle mnie innym lotem tego dnia czy mam sobie sam radzić na zasadzie, że sprzedali bilety point-to-point?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 10 Gru 2022 14:53 

Rejestracja: 09 Maj 2022
Posty: 20
Moja sprawa z przesunięciem terminów lotu zakończyła się pomyślnie - zmieniono termin zgodnie z moimi oczekiwaniami. Trwało to ponad 2 tygodnie, kontaktów tel., mailowo i na chatbox. W zasadzie na 99% jestem przekonany o braku wiadomości ze strony Scotta, ponieważ wszystkie informacje do tej pory przychodziły na główną skrzynkę, więc raczej nie trafiło do spamu.
Jestem również ciekaw odpowiedzi na powyższy post - mam analogiczną sytuację (Wcześniej przesiadka byłą z 8 h przerwą).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 10 Gru 2022 15:54 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2386
platynowy
Chris Peen napisał(a):
Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda sytuacja przesiadki na SIN w ramach dwóch lotów Scootem? Ile to mniej więcej trwa?
bardzo szybko i sprawnie. Scoot to będzie przesiadka w ramach jednego terminalu. Samoloty podłączają do rękawa. Wychodzisz od razu na airside. Na lotnisku wszystko dobrze oznakowane itd. Oszacowałbym na max 15min chodzenia z bramki do bramki.

.
Chris Peen napisał(a):
Czy jeżeli Scoot przyleci do SIN na tyle późno, że nie zdążę ma lot do BKK to wyśle mnie innym lotem tego dnia czy mam sobie sam radzić na zasadzie, że sprzedali bilety point-to-point?
Jak masz bilet do Bangkoku to twój "point" w tym wpadku to Bangkok ;) więc tak, wsadzą na następny lot.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chris Peen lubi ten post.
shigure uważa post za pomocny.
 
      
#259 PostWysłany: 11 Gru 2022 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 311
niebieski
Cześć, jak ostatnio lataliśmy Scoot z Berlina do [KUL/MNL/BKK] z przesiadką w SIN, to zawsze odprawa była na lotnisku w Berlinie (check in counters) do miejsca docelowego. Teraz widzę że jest możliwość zrobienia Checkin Mobile na 48 godzin przed wylotem - testował to ktoś ostatnio ? - czy dalej przydzielają miejsca obok siebie dla osób z jednej rezerwacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 12 Gru 2022 04:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@DERKER Jesteś pewien że da się dojść do końca i wydrukować BP? To jakaś świeża zmiana.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 348 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group