Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 23 Sie 2022 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
Link w mailu - online self-service - przekieruje cię na stronę zarządzania twoją rezerwacją (Manage My Booking) i tam musisz wybrać loty, które będą tobie odpowiadać i je zaakceptować - to wszystko - w takim przypadku nie powinno być żadnej dopłaty - zmiana jest za free
Góra
 Profil Relacje PM off
marshmalovv uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#222 PostWysłany: 23 Sie 2022 13:21 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 3
Ok ale jak lot który wybiorę jest droższy od tego co mi przełożyli to normalnie musze zapłacić róznicę tylko tyle że nie płacę dodatkowo za przebookowanie zgadza się ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 23 Sie 2022 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
W moim przypadku za free - zmienili mi wylot o 3 dni do przodu (niedz.=>środa), a przesunąłem go o tydzień wcześniej - na środę - przy zmianie rezerwacji pokazywało mi te same ceny. Dostałem maila jak w #216 - lot przesunięty o ponad 24h.
Nie było żadnej dopłaty w tym przypadku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 23 Sie 2022 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
pewnie było, ale nie przeszukałem ostatnich 5 stron i nie znalazłem.
Jest jakaś szansa dodać bilet kupiony na OTA do konta na stronie Scoota, albo po prostu samodzielnie zarządzać tym biletem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 23 Sie 2022 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Jest pełen dostęp.Tylko wchodź w rezerwację podając imię,nazwisko i lotniska.Bo maila często OTA podają swojego i Scoot nie widzi rezerwacji po mailu.
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb uważa post za pomocny.
 
      
#226 PostWysłany: 23 Sie 2022 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 144
a czy komuś po takim przetasowaniu dat udało się zmienić Berlin na Ateny? W systemie nie widzę takie opcji, ale może przez obsługę klienta?
_________________
---------------------------
http://www.masaperlowa.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 28 Sie 2022 23:59 

Rejestracja: 18 Kwi 2019
Posty: 1
Hej,

Czy przy trasie BER - Singapur - BKK na jednej rezerwacji, zostaje w strefie tranzytowej w Singapurze i nie muszę spełniać Singapurskich restrykcji Covid?.
Pytam bo do Tajlandii wystarczy test Antygenowy (nie mam szczepienia).
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 29 Sie 2022 10:59 

Rejestracja: 29 Sie 2022
Posty: 1
Cześć,
Mam taki problem. Chrome przegladarka zaciągneła mi dane firmy jako imię i nazwisko, do wylotu został mi jeden dzień. Lecę z Berlina do SIngapuru i dalej na Bali. Na czacie mimo, że reszta danych z paszportu się zgadza powiedziano mi, że muszę ze względu na swój błąd zapłącić kwotę z systemu czyli 1100 euro gdzie bilet kosztował 600 euro tak jak za zmianę osoby lecącej. CO robić? Jechać na lotnisko i w Berinie starać się ich nacisnąć? Oni mi powiedzieli, że jeśli jestem właścicielem firmy to moga zrobić wyjątek ale to firma mojej dziewczyny. Proszę o pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 29 Sie 2022 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
nic nie zdziałasz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#230 PostWysłany: 30 Sie 2022 11:46 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 1
Cześć, przywitam się najpierw, bo to mój pierwszy post tutaj, ale też pierwsza dłuższa podróż i się pewne wątpliwości pojawiły. Także cześć wszystkim, dzięki za sporo przydatnych informacji, które już tu wyczytałem :)

Mam jedno pytanie odnośnie zmiany tej rezerwacji:

DERKER napisał(a):
Link w mailu - online self-service - przekieruje cię na stronę zarządzania twoją rezerwacją (Manage My Booking) i tam musisz wybrać loty, które będą tobie odpowiadać i je zaakceptować - to wszystko - w takim przypadku nie powinno być żadnej dopłaty - zmiana jest za free


Faktycznie pisałem ze Scootem o tym i wszystko się zgadza, ale nie udzielili mi odpowiedzi na jedno pytanie - czy taka zamiana pozbawia mnie prawa do jednej bezpłatnej zmiany lotu? Czyli:

1) Rezerwuję loty
2) Scoot lot powrotny przesuwa mi o 5 dni do przodu
3) Korzystam z linka w mailu, który mi przysłali wraz z informacją o zmianie lotu (link do online self-service)
4) Zmieniam ten lot powrotny na inny (tego w pierwotnym terminie już nie ma)
5) I co teraz? Jeżeli np. Tajlandia się zamknie / inny losowy powód i będę chciał przełożyć ten lot korzystając z tej jednej darmowej zmiany, to ona jest dalej dostępna? Czy Scoot zmianę terminu przeze mnie po swoich zmianach, wrzuca do jednego worka? :)

Cytuj:
In line with your request, kindly go to the email sent by Scoot regarding the changes on your scheduled flight and click "Self-service portal" so you may proceed to our online self-service portal to select one (1) of the available options we have provided. From there, you may click on the “Change Flight” tab below to rebook to another flight of the same destination within 14 days of the original flight, at no additional charge, or click on the “Refund & Cancel” tab to opt for a refund/ travel voucher of your unused itinerary value. Selected option is available on a one-time basis and must be utilized no later than 4 hours prior to scheduled departure.


Powyżej odpowiedź od Scoota. Nie wiem już jak to intepretować, a może ktoś z nimi dłużej ten temat wałkował i jest w miarę pewien.

Serdeczności wszystkim!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 01 Wrz 2022 19:26 

Rejestracja: 01 Wrz 2022
Posty: 1
Cześć,
Czy ktoś miał może taka sytuacje i jak to się skończyło?
Lot 30.10 Berlin Singapur widnieje w zakladce "manage my booking" jako anulowany przy czym mogę go edytować dodając bagaż, posiłki etc.
Nie dostałam żadnego info mailem od scoot z możliwością zmiany daty a próby porozumienia się z nimi przez formularz kontaktowy na razie nie przynoszą efektu bo odpisują w zasadzie nie na temat. Nie wiem co z tym zrobić...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 02 Wrz 2022 22:36 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
A gdybym zamówił to ich jedzenie przed wylotem to po jakim czasie od startu oni je wydają? Bo zakładając, że człowiek wsiądzie najedzony a oni zaraz po starcie zaczną je roznosić to bez sensu. Do Singapuru z Berlina lot trawa 12h to by oznaczało, że i tak trzeba by coś zjeść później. Poza tym jak widzę oprócz tego rezerwowanego jedzenia jest jakiś wybór dań ad hoc. Wtedy chyba można zamówić w dowolnym momencie. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 02 Wrz 2022 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@rafafi tak można w trakcie lotu zamawiać danie na bieżąco póki je mają ;) ogólnie jak dla mnie porcje dość małe jak na swoje ceny. Ja osobiście nie zamawiałem (mieliśmy swoje przekąski na oba loty)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 05 Wrz 2022 21:04 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Ale pierwsza część mojego pytania jest aktualna. Po jakim czasie od startu roznoszą zamówione przez internet jedzenie? Chyba, że nikt na forum nie zamawiał :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 07 Wrz 2022 04:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
@rafafi
Swieżutkie info z wczoraj.Jedzenie roznoszą zaraz po starcie (40-60 min. od startu).Zgłosiłem szybko, że chciałbym dostać później.Żaden problem.Umowilismy się za 4 h na równą godzinë i co do minuty dostałem posiłek do fotela.Gorace danie bardzo dobre,choć na takie nie wygląda.Niestety porcje małe.Mezczyzna ledwo głód zaspokoi.Polecam:

Załączniki:
IMG_20220907_103030.jpg
IMG_20220907_103030.jpg [ 283.19 KiB | Obejrzany 2147 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
rafafi uważa post za pomocny.
 
      
#236 PostWysłany: 27 Wrz 2022 21:56 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
Ma ktoś jakieś nowe doświadczenia co do podejścia do bagażu podręcznego?
Ostatnie opinie już trochę czasu mają więc mogło się trochę zmienić. Zwracają uwagę? Jeśli testują to koszem czy pudełkiem?
Lecimy w 5 osoby z Berlina do BKK
Plecaki jakie mamy to
Pacsafe 45l
forclarz air 40l
cabin zero 42l
Wszystkie są trochę wyższe niż te dziwne 54cm(pacsafe ma nawer 56). To plecaki wiec pewnie da się wcisnąć jeśli do ewentualnego testowania maja kosz a nie pudełko jak kiedyś Ryanair lubił mieć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 27 Wrz 2022 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Dzisiaj wróciłem SIN-ATH, wcześniej KBV-SIN, nikomu nic nie sprawdzali, sam miałem cabinzero 44


Ostatnio edytowany przez marcin.krakow, 27 Wrz 2022 22:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
#238 PostWysłany: 27 Wrz 2022 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
We wrzesniu mialem 4 loty I rowniez zero kontroli.Mialem wypchany Forclaz 40,ponad 60 cm wysokosci .Poza tym na 2 lotach mialem bagaz rejestrowany wykupiony I na checkinie pytalem czy moge nie nadawac I zabrac na poklad.Nie bylo problemu.Piza tym jeszcze wieksze ludzie brali na poklad.W 787 wszystko wejdzie,w 320 byly problemy z zaladowaniem wszystkiego do schowkow.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
#239 PostWysłany: 08 Paź 2022 12:35 

Rejestracja: 08 Paź 2022
Posty: 2
Hallo podróżnicy, mam pytanko do Was, może wiecie jak to jest, widzieliście na lotniskach lecąc Scootem. Do rzeczy: czy bąbel 2 lata (skończone pare dni przed lotem, płaciliśmy za niego „normalną” cenę), może mieć wózek? Znalazłam tylko info, że przysługuje mu normalnie 10 kg bagażu podręcznego, no ale co z wózkiem? Jakoś nie wyobrażam sobie podróży 2 tyg w Tajlandii bez wózka :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 08 Paź 2022 12:56 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 295
zawsze mozesz dokupic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group