Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sarajewo - noclegi
#1 PostWysłany: 10 Paź 2016 20:18 

Aż dziwne, że nie ma dotychczas takiego tematu.
Jakieś godne polecenia noclegi w mieście ?
Normalna dwójka z łazienką. Byle w dobrej lokalizacji w centrum, bo tylko 2 dni będziemy w Sarajewie. Szkoda czasu na dojazdy.
Góra
 PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#2 PostWysłany: 10 Paź 2016 20:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22483
Parę lat temu spałem w Hostel Tito 46, przy ul. Maršala Tita 46 (prawie centrum)
Tanio, czysto, pomocny recepcjonista i dobre śniadanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#3 PostWysłany: 10 Paź 2016 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1593
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Ja swego czasu spałem w Apartment Sarajevo (znajdziesz na Booking.com). Jeśli nie potrzebujesz luksusów, to będzie w sam raz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#4 PostWysłany: 10 Paź 2016 20:53 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Dwa lata temu spałem w The Doctor's House Hostel u Amerykanki, Cat. Można mieć prywatny pokój (choć chyba ze wspólną łazienką, nie pamiętam). ;-)

Super widoki, świetna obsługa, cen nie kojarzę, ale mi odpowiadały (spałem w dwuosobowym - jedną noc).

Spałem też wówczas w hotelu Bristol, bardzo przyzwoity. :P Te dwa znam i zdecydowanie polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#5 PostWysłany: 11 Paź 2016 00:31 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Byłem 3 dni temu w Sarajewie i spałem w hotelu Alem. Jakieś 15 minut z buta do centrum. Hotel ok, bardzo miła obsługa na recepcji :) Obok Konzum i pekara. Karlovačko smakowało wybornie :D

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#6 PostWysłany: 21 Paź 2016 09:01 

Najczystszy hostel w jakim byłem: Hostel Denal. Funkcjonuje od roku, więc właściciel staje na głowie, żeby było wszystko ok. Dodatkowo doskonała lokalizacja (najważniejsze miejsca kilkaset metrów od niego).
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#7 PostWysłany: 05 Paź 2017 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 44
Loty: 213
Kilometry: 256 353
W Sarajewo polecam ten hostel: Hostel pigeon square
Lokalizacja budynku jest na przeciwko głownego placu starego miasta.
Bardzo wygodne i tanie łozka i pokoje do wynajęcia oraz miły personel
Pod hostelem jest szklep i 24 godzina piekarnia z swiezymi produktami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#8 PostWysłany: 22 Paź 2017 15:31 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 25
Miałem okazję nocować w Sarajewie w obiekcie Toplik Rooms: https://www.booking.com/hotel/ba/toplik-rooms.pl.html. Obiekt mieści się praktycznie w samym centrum Sarajewa (minutę drogi od Baščaršija) zaraz przy rzece, nie ma prywatnego parkingu ale w środku sezonu nie było problemu z zaparkowaniem w pobliżu. Jak na cenę 150zł za pokój czteroosobowy za noc w środku lipca byłem bardzo zadowolony (pokój czysty a właścicielka bardzo miła i pomocna).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#9 PostWysłany: 04 Sie 2018 15:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
W tej chwili booking oferuje sporo apartamentów (szykuje się chyba wojna cenowa z airbnb albo co)... My płaciliśmy za 4 osoby duże mieszkanie w centrum 20 eur/doba. 60 metrów, trzy pokoje, czysta łazienka, kuchnia też spoko. Sypialnie rozdzielone. Szału nie było, myślę że wystrój pamięta marszała Titę, ale za te pieniądze (20 zł osoba/noc) to byliśmy zachwyceni.

TUTAJ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sarajewo - noclegi
#10 PostWysłany: 26 Sie 2018 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Ja spałem w Guesthouse Kan. 15€/jednoosobowy pokoj z łazienką. 10min na nogach od dworca pkp/pks. Jesli chodzi o standard to jest to standard pokoi gościnnych. (Gdyby ktos chciał tam trafic przy pomocy google maps to patrzcie po nimerach na budynku bo google pokazuje ten adres trocje dalej niz jest w rzeczywistości)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group