Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sie 2012 16:11 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 8
Proszę Was o pomoc w uzyskaniu informacji jak wydostać się z lotniska Patras Araxos do Patry. To lotnisko nie jest niestety skomunikowane z tego co wyczytałam na necie. Pozostają tylko bardzo drogie taksówki! Może ktoś z Was korzystał już z tego lotniska? Bardzo proszę o informację. Podobno gdzieś w pobilżu kursuje jakiś miejski autobus? Informacja na oficjalnej stronie lotniska jest niestety bardzo lakoniczna i nie wystarczająca!


Ostatnio edytowany przez mashacra 11 Sty 2015 21:44, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 31 Sie 2012 18:33 

Rejestracja: 13 Gru 2011
Posty: 108
Loty: 121
Kilometry: 264 274
@m-mag
Skąd masz informację że nie da się wydostać z tego lotniska?
Chwila w google i :http://www.travelcoaches.gr/

@marian30
Na Twoje pytanie bardzo ciężko odpowiedzieć ale pamiętaj że to lotnisko nie jest położone na wyspie tylko na Półwyspi Peloponeskim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Sie 2012 19:54 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 8
Dzięki wielkie! Tą info przeczytałam gdzieś na polskich stronach. Ale jak zaczęłam szukać na greckich to okazało się, że jest całkiem tanio i świetnie zorganizowane połączenia autobusów dostosowane do lotów Ryanaira! To cenna uwaga! Tym bardziej, że tanie linie świetnie otwierają tym lotniskiem furtkę na Grecję! Na greckich stronach znalazłam i polecam Wam wszystkim m.in stronkę www.patrasinfo.com A tutaj macie szczegóły dotyczące transportu do/z lotniska http://www.patrasinfo.com/index.php/ara ... om-airport Dużo przydatnych informacji! Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych podróżą np. do Aten jest połączenie Patry z Atenami, ale nie tylko przez firmę KTEL. Pozdrawiam i życzę cudownych chwil w Grecji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sie 2022 17:09 

Rejestracja: 08 Sie 2022
Posty: 1
Chciałbym polecieć ale bez taxi nie wydostanę się w weekend? Ma ktoś doświadczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group