Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Santorini
#1 PostWysłany: 25 Mar 2013 22:29 

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 40
W maju po maturze wybieram się ze znajomymi na Kretę. Mamy w planach głównie odpoczynek, ale chcielibyśmy zobaczyć Santorini. Ceny wycieczek trochę straszą... Jak najtaniej dostać się do tego "małego raju"? Będziemy na Krecie 24-31.05 w okolicach Chanii. Z góry dzięki za każdą informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Santorini
#2 PostWysłany: 25 Mar 2013 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2012
Posty: 149
Ja korzystałem w 2009 roku z jakiegoś lokalnego biura podróży, nie pamiętam ceny ale chyba jakieś 50-60E, w cenie podwózka pod wodolot w Heraklionie (rejs tam i z powrotem), przejazdy autokarem po wyspie, przewodnik i czas wolny.
Zobacz też te tematy.

viewtopic.php?f=8&t=25761&p=216120&hilit=santorini#p216120
viewtopic.php?f=8&t=17769&p=148880&hilit=santorini#p148880
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#3 PostWysłany: 25 Mar 2013 23:32 

Co do wycieczki z Krety na Santorini ,to chętnie udzielę informacji co ,jak ,kiedy i za ile
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#4 PostWysłany: 18 Maj 2013 21:41 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 10
Andrzej!
jeśli możesz prosiłabym to informacje o tym Santorinii :) jakoś nie moge PW napisać ! ;) na krecie bede 20-27 maj! 2os.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#5 PostWysłany: 25 Cze 2013 23:27 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 103
Cena 2013 r. Kreta - Santorini to 129 euro z portu w Retymnonie. Ja znalazłam za 120 Euro na mieście. Katamaran wypływa dwa razy w tygodniu, we wtorek i sobotę po godz. 8:00, ale trzeba być chwile wcześniej. Płynie 3 godz. Na miejscu czeka autokar z polskim przewodnikiem, potem zwiedzanie i wypływ z Santorini po godz. 18:00.
Podobno cena z roku na rok rośnie 20 euro :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#6 PostWysłany: 25 Lip 2013 11:45 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 1
Ja też poproszę o info. Będziemy w Rethymnon od 30.08-09.09. Chciałabym jeden dzień spędzić na Santorini. Skąd najlepiej płynąć i czym?

Pozdrawiam i dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#7 PostWysłany: 30 Gru 2013 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Wakacje zaplanowane na przyszły rok. Właśnie wybraliśmy Santorini i hotel Zephyros w Kamari. Mam nadzieję ,ze to będzie bardzo udany tydzień spod znaku jednej z najpiękniejszych ponoć wysp na Cykladach. :D
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#8 PostWysłany: 30 Gru 2013 01:02 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
Anonymous napisał(a):
Co do wycieczki z Krety na Santorini ,to chętnie udzielę informacji co ,jak ,kiedy i za ile


Co Ty jakieś tajne informacje posiadasz ??? Pisz tutaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#9 PostWysłany: 30 Gru 2013 01:46 

Zbyszko napisał(a):
Wakacje zaplanowane na przyszły rok. Właśnie wybraliśmy Santorini i hotel Zephyros w Kamari. Mam nadzieję ,ze to będzie bardzo udany tydzień spod znaku jednej z najpiękniejszych ponoć wysp na Cykladach. :D


Zbyszko ,napisz na Pw jak ułożyłeś podróż, moze coś będe w stanie doradzić.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#10 PostWysłany: 02 Sty 2014 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Anonymous napisał(a):
Zbyszko napisał(a):
Wakacje zaplanowane na przyszły rok. Właśnie wybraliśmy Santorini i hotel Zephyros w Kamari. Mam nadzieję ,ze to będzie bardzo udany tydzień spod znaku jednej z najpiękniejszych ponoć wysp na Cykladach. :D


Zbyszko ,napisz na Pw jak ułożyłeś podróż, moze coś będe w stanie doradzić.
i takie zapytanie też zostało wysłane do Ciebie. :mrgreen:

Jak pisałem start z Kamari a dalej.. :) kto wie? :lol:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#11 PostWysłany: 15 Sty 2014 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Czy ktoś się orientuje czy w lipcu są jakieś godne uwagi imprezy na Santorini ? (jazz festiwal znalazłem oraz cosik takiego http://www.santorinibiennale.gr/santorini-biennale ?? ) ktoś coś więcej może dopowiedzieć ?
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santorini
#12 PostWysłany: 10 Paź 2018 10:03 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Rzad grecki troche ulzyl biednym osiolkom i mieszancom, wprowadzajac limity na ciezary i oraz na wage dosiadajacych do 100 kg.

_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Santorini
#13 PostWysłany: 18 Sty 2019 21:57 

Rejestracja: 20 Lis 2012
Posty: 5
Witam :)
Krótko i zwięźle - wybieramy się na Santorini w maju na dwa do trzech tygodni, nie z biurem turystycznym, dwie osoby. Chcielibyśmy zwiedzić maksymalnie ile się da. Interesują nas też inne wyspy należące do Cyklad. Szukam osoby, która by mi w tym pomogła. Służyła radą, dała wskazówki... Oczywiście zrewanżuję się :) Czy ktoś z Państwa może polecić kogoś kto mieszka na tej wyspie, jakiegoś znajomego, najlepiej Polaka?
Z góry dziękuję za każdą informację :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group