Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#881 PostWysłany: 03 Paź 2017 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
A co z sytuacjami gdzie nie żądają karty pokładowej ?
Np. w Preludium na Okęciu.

Z kwitowaniem chodziło mi o sytuację, gdzie jestem pewny że nie zostanę obciążony za próby w saloniku - czy wtedy kwituję coś do obciążenia ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#882 PostWysłany: 03 Paź 2017 22:48 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 78
Loty: 32
Kilometry: 65 416
Tomo14 napisał(a):
A co z sytuacjami gdzie nie żądają karty pokładowej ?
Np. w Preludium na Okęciu.

Z kwitowaniem chodziło mi o sytuację, gdzie jestem pewny że nie zostanę obciążony za próby w saloniku - czy wtedy kwituję coś do obciążenia ?



Hej, ostatnio byłem w Preludium po wylądowaniu WAW-KTW-WAW nie było żadnego kłopotu. Szybkie śniadanie,..na spotkanie do Centrum i powrót na lunch:) :D :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#883 PostWysłany: 03 Paź 2017 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Nie do konca rozumiem kontelst pytania. Wejsc mozesz do danego salonika w ciagu doby nawet 10, czy 20 razy. Np. jesli masz nielimitowana liczbe wejsc, to nie ma tematu. Domyslam sie jednak, ze masz limit i nie chcesz miec 2 wejsc obitych/zdjetych ze swojego limitu (tak?).
Wydaje mi sie, ze powinno Ci policzyc jedno wejscie na 24h, ale lepiej sprawdzic z insytucja, ktora dala Ci PP. Bazuje na doswiadczeniu, gdy kilka rezy wchodzilem przy duzym zamieszaniu do salonika i zamiast do wejscia i mojej karty dopisac goscia, praconik probowal drugi raz rozpoczac transakjcje. Dostawal komunikat ze transakacja nie moze przejsc, bo juz jestem w saloniku. Ale to bylo w Azji i nie wiem czy dziala wszedzie tak samo.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#884 PostWysłany: 03 Paź 2017 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Czy na lotnisku w Dublinie T1 w saloniku na PP można zjeść coś ciepłego?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#885 PostWysłany: 03 Paź 2017 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Mam nielimitowaną liczbę wejść - myślałem, że może jest jakieś ograniczenie w ciągu jednego dnia.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#886 PostWysłany: 03 Paź 2017 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@macq91
Tutaj masz troche wiecej info:
saloniki-lotniskowe-watek-zbiorczy,15,42165&p=728029&hilit=dublin#p728029
A o ile pamietam w pozniejszych godzinach byla chyba tylko zupa (raczej z proszku), wiec cieple tak, czy do zjedzenia...nie wiem...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#887 PostWysłany: 05 Paź 2017 23:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
sim napisał(a):
@michcioj do LHR tez jak najbardziej tak. Salonik lufy na lewo za security bez zmiany pietra

potwierdzam - dzisiaj bylem i FTL lotowski dzialal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#888 PostWysłany: 06 Paź 2017 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
-- 06 Paź 2017 12:33 --

Razem napisał(a):
W ciągu krótkiego czasu, około miesiąca w SKkyLounge Modlin dwukrotnie pocałowałem klamkę chwilę po godzinie 6..
Dzisiaj byłem od 6 i czekałam jakiś kwadrans i się nie doczekałem. Żadnych zmian nie było. Na stronie oraz na drzwiach informacja że salonik otwarty od godziny 6:00 Pani z sąsiadującego lokalu stwierdziła że różnie otwierają..Najczęściej około godziny 6:30. W informacji tną głupa :lol: Stawiam że w konkretne dni po prostu nie po drodze im otwierać od godz. 6:00
Dzisiaj Toulouse 6:25 Leeds 6:30 i Chania 6:55. Potem długa przerwa i następny lot o 8:30. Kalkulują że na loty po 6 nikt do saloniku nie przyjdzie bo czasu jest niewiele.. Ja zakładałem że wejdę o 6:00 wypije kawkę zjem śniadanie wezmę Fast Track i 6:20 spokojnie bez nerwów ruszę. Dziadostwo i tyle...



nie dziadostwo tylko klientów mało, ja tam tez bym się nie zrywał żebyś mógł sie napić kawy, siedzieć później na pusto pól dnia :)

-- 06 Paź 2017 12:38 --

jaco027 napisał(a):
Nie do konca rozumiem kontelst pytania. Wejsc mozesz do danego salonika w ciagu doby nawet 10, czy 20 razy. Np. jesli masz nielimitowana liczbe wejsc, to nie ma tematu. Domyslam sie jednak, ze masz limit i nie chcesz miec 2 wejsc obitych/zdjetych ze swojego limitu (tak?).
Wydaje mi sie, ze powinno Ci policzyc jedno wejscie na 24h, ale lepiej sprawdzic z insytucja, ktora dala Ci PP. Bazuje na doswiadczeniu, gdy kilka rezy wchodzilem przy duzym zamieszaniu do salonika i zamiast do wejscia i mojej karty dopisac goscia, praconik probowal drugi raz rozpoczac transakjcje. Dostawal komunikat ze transakacja nie moze przejsc, bo juz jestem w saloniku. Ale to bylo w Azji i nie wiem czy dziala wszedzie tak samo.


mylisz sie kazdy salonik mam maksimum czasowe pobytu ustalane indywidualnie jesli rano zjesz sniadanie i wieczorem wrocisz policzy dwa wejscia
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#889 PostWysłany: 06 Paź 2017 18:04 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
hej sluchajcie bylem w saloniku Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli.
salonik znajduje sie w terminalu A w okolicach gatu 42.
sam salonik nie powala na kolana, dostepne sa przystawki do jedzenia, cos tam
na slodko, rowniez cieple wafle, wieczorem okolo 21szej praktycznie nic nie bylo cieplego
do jedzenia. dostepna kawa i soft drinki, z alko piwo z kija rowniez Leffe jasne i ciemne,
troche mocnych alkoholi do wyboru np. gin bombay saphire.
wrazenie ogolne raczej slabe, zjadlem wczesniej kolacje w Londynie wiec spoko, gdyby nie to
pewnie wyszedlbym z saloniku glodny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#890 PostWysłany: 06 Paź 2017 23:58 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 78
Loty: 32
Kilometry: 65 416
Heja, robię lot do Znz, jak oceniacie saloniki w LUX=>MUC=>MCTjakaś kolacja, śniadanko będzie tam,... czy tylko ciepła kawa i jakieś alko,....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#891 PostWysłany: 07 Paź 2017 00:06 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@Radek400 LUX tylko na zimno zjesz. Sprawdź wątek o wrażeniach z pobytu w salonikach.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
Radek400 uważa post za pomocny.
 
      
#892 PostWysłany: 07 Paź 2017 00:09 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
Radek400 napisał(a):
Heja, robię lot do Znz, jak oceniacie saloniki w LUX=>MUC=>MCTjakaś kolacja, śniadanko będzie tam,... czy tylko ciepła kawa i jakieś alko,....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

co MUC to wez ze soba kanapki, imho zarcie tam jest niejadalne, chyba ok dla ciebie jest curry wurst, salatka ziemnaczana
czy bawarskie precle. na kolacje sensowna bym sie nie nastawial, jak juz to przystawki do piffka, moze ze sniadaniem bedzie
znosnie, ale naprawde bez rewelacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Radek400 uważa post za pomocny.
 
      
#893 PostWysłany: 07 Paź 2017 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
W MCT można dobrze podjeść. Plaza i Majan ok. Na ZNZ byłem w obu. W żadnym się nie najesz. To raczej poczekalnie z przekąskami choć piwko można wypić.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
Radek400 uważa post za pomocny.
 
      
#894 PostWysłany: 07 Paź 2017 07:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
michcioj napisał(a):
hej sluchajcie bylem w saloniku Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli.
...
sam salonik nie powala na kolana
...
wrazenie ogolne raczej slabe
...


Ciekaw jestem czy byles w piatek, czy w czwartek. W czwartki dzisieja sie tam "dantejskie" sceny, bo wpuszczaja na maxa i w okolicach 17-19, to nie tylko nie ma miejsca, zeby usiasc, ale tez nie ma miejsca zeby stanac i zjesc spokojnie. Wlasciwie mozna sie tylko napic, bo w ostatni czwartek to nie bylo:
- nic cieplego, donoszone znikalo w 2 minuty i nowe bylo po nastepnych 10-15 minutach.
- prawie nic znimnego - resztki salatek i warzyw
- sztuccow
- pieczywa
- zaczelo brakowac szkla do napojow procentowych

Byla zupa i pewnosc, ze nie wyrabjaja na zakretach i wpuscili za duzo ludzi. Wszedzie pozostawiane brudne naczynia, bo obsluga nie dawala rady sprzatnac. Szkoda, ze nie zrobilem zdjecia...Wydaje mi sie jednak, ze z boku obok salonika Dimond jest dodatkowa sala (overflow) z osobnym wejsciem, ale juz mi sie odechcialo sprawdzac.

Obok jest salonik Damond na PP, Dragon itp. Znacznie spokojniei, ale w czwartki pomiedzy 14 a 18 tez duzo ludzi. Jedzenie prawie to samo ale wersja "oszczednosciowa". Tzn. na zimno identycznie jak w saloniku Brussels Airlines, ale cieplego poza zupa nie ma. Alkohole porownywalne. Leffe nie z nalewaka a w butelkach. Bombay Saphire (bialy) tez wystepuje i w miare dobre wina. Od 20, to wlasciwie juz jest kameralnie i glownie obsluga ogarnia balagan po calym dniu. Porownujac jednak oba saloniki to lepsze jedzenie, wystroj i atmosfera jednak w Brussels Airlines (poza godzinami szczytu oczywiscie!).
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#895 PostWysłany: 07 Paź 2017 09:24 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie tak dawno temu byłem w saloniku SN na BRU i miałem zgoła odmienne odczucia: mimo późnej pory (około 20) dość spory ruch, ale spokojnie dało się znaleźć miejsce. Z ciepłych rzeczy do jedzenia pizza i jakieś tarty, do tego spory wybór alkoholi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#896 PostWysłany: 07 Paź 2017 10:21 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
w BRU na olbrzymie zapełnienie poczekalni w czasie fali odlotowych składają się dwa czynniki: brak osobnej poczekalni dla *G (jak np. SEN Lounge LH, OS czy LX) i wpuszczanie także ludzi z FTL.
Góra
 Profil Relacje PM off
ciacho_majonez lubi ten post.
 
      
#897 PostWysłany: 07 Paź 2017 11:34 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
jaco027 napisał(a):
michcioj napisał(a):
hej sluchajcie bylem w saloniku Brussels Airlines na lotnisku w Brukseli.
...
sam salonik nie powala na kolana
...
wrazenie ogolne raczej slabe
...


Ciekaw jestem czy byles w piatek, czy w czwartek. W czwartki dzisieja sie tam "dantejskie" sceny, bo wpuszczaja na maxa i w okolicach 17-19, to nie tylko nie ma miejsca, zeby usiasc, ale tez nie ma miejsca zeby stanac i zjesc spokojnie. Wlasciwie mozna sie tylko napic, bo w ostatni czwartek to nie bylo:
- nic cieplego, donoszone znikalo w 2 minuty i nowe bylo po nastepnych 10-15 minutach.
- prawie nic znimnego - resztki salatek i warzyw
- sztuccow
- pieczywa
- zaczelo brakowac szkla do napojow procentowych

no wlasnie bylem w ostatni czwartek okolo 20stej, czekalem na lot SN do Warszawy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#898 PostWysłany: 14 Paź 2017 15:37 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Kilka postów wyżej pisałem o tym że chwilę po 6 pocałowałem klamkę w SkyLounge Modlin
Wedy też napisałem do nich @ że godziny otwarcia saloniku wprowadzają pasażerów w błąd..
Nic roszczeniowego, zwykła grzeczna wiadomość.
Wczoraj przyszła do mnie paczuszka..

Image

Byłem zaskoczony :) Miło... nawet bardzo miło
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#899 PostWysłany: 14 Paź 2017 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Faktycznie miła niespodzianka. Ciekawe czy coś poprawią z tymi godzinami otwarcia. Skąd znali adres wysyłki?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#900 PostWysłany: 14 Paź 2017 16:01 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Niedawno miałem okazję odwiedzić Sky Lounge w Modlinie przed porannym odlotem (byłem około 7:30 rano).

W saloniku byłem sam, na miejscu zimne przekąski, kawa, herbata, nawet przyzwoity wybór alkoholi. Teoretycznie ograniczenie do 2h, jak wygląda w praktyce - nie wiem, bo wypiłem kawę i poszedłem. No i jak dla mnie lokalizacja na minus, choć w saloniku Pani od razu wydaje voucher na fast track.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group