Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 963 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
#701 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:06 

Punkty statusowe: 59
srebrny
PP-asowiczm polecam CLUB MILLESIME (T5) w LHR w przypadku dłużej przesiadki na tym lotnisku. Wprawdzie poczekalnia znajduje się poza terminalem, w budynku Sofitela (ktory jest połączony przejściami z T5), ale jest znacznie przyjemniejsza od np. zatłoczonych i przeciętnych salonów BA czy Aspire Lounge w T5, a także większości innych poczekalni w pozostałych terminalach (przynajmniej tych, które znam). W razie kilkugodzinnej przesiadki nie będzie problemu dojechać do niego także z innych terminali. Nie trzeba pokazywać BP. Recepcja (rejestracja) znajduje się w głównej recepcji hotelu, tam otrzymujemy magnetyczną kartę wstępu i voucher na internet.

Club jest tak na prawdę salonikiem także dla niektórych gości hotelowych ze statusem itp. ale rano bardzo, bardzo spokojnie, dosłownie przewinęło się może 5-6 osób przez 4 godziny, fajny, elegancki wystrój, dostępny przyzwoity bufet śniadaniowy z jedzeniem dobrej jakości, bardzo sympatyczna obsługa, dla gości PP także dostęp do full siłowni (!) i bardzo fajnych pryszniców w sferze SPA. Napoje soft cały czas, natomiast bufet śniadaniowy znika o 10:30 (zostają tylko owoce), potem kolejny bufet dopiero o 15-16:30 i 18-20. Alkohole darmowe po 17. Jest komputer z drukarką z którego można skorzystać.

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, dla mnie to jeden z najlepszych saloników na PP w którym byłem w ostatnim czasie i bardzo fajna alternatywa dla poczekalni lotniskowych w przypadku dłużej przesiadki na LHR, zwłaszcza, że zamiast tylko siedzenia, można w czasie przesiadki np. potrenować na siłowni i wziąć po prysznic.
wtak lubi ten post.

#702 PostWysłany: 07 Mar 2017 13:04 

Punkty statusowe: 48
srebrny
@‌marek2011‌ ale poza menu śniadaniowym, obiadowym i kolacyjnym to do jedzenia nic nie ma gdy przyjdziemy poza tymi godzinami. Fotele również niewygodne. Utrudniony dostęp do gniazdek. Dobra opcja np. po przylocie ale w przypadku przesiadki zdecydowanie lepiej udać się do Aspire lounge który ma bardzo bogaty bufet non-stop.
wtak uważa post za pomocny.

#703 PostWysłany: 07 Mar 2017 14:39 

Punkty statusowe: 59
srebrny
mucha napisał(a):
@‌marek2011‌ ale poza menu śniadaniowym, obiadowym i kolacyjnym to do jedzenia nic nie ma gdy przyjdziemy poza tymi godzinami. Fotele również niewygodne. Utrudniony dostęp do gniazdek. Dobra opcja np. po przylocie ale w przypadku przesiadki zdecydowanie lepiej udać się do Aspire lounge który ma bardzo bogaty bufet non-stop.

Zgoda, Aspire ma bufet cały czas ale dość przeciętnej jakości i raczej chyba nienadzwyczajnie bogaty (przynajmniej jak bylem była tylko jakaś tarta na ciepło, sałatki z ziemniakami itp. i może ze dwa rodzaje ciasta, plus dużo chemicznych przekąsek typu chipsy, sztuczne herbatniki itd., generalnie było to wszystko mało apetyczne), a do tego jest meeeeeega zatłoczony i dla mnie przez to niewygodny (wąskie korytarze, ludzie non stop przechodzą, trącają się wzajemnie, trudno o jakąś prywatność w ciągu dnia, gdy jest dużo gości, siedzi się ramię w ramię obok kogoś). Jedzenie w Sofitelu jest czasowo dostępne, jak pisałem, ale jak dla mnie było o wiele smaczniejsze / lepszej jakości niż to w Aspire czy w BA. Poza tym główną zaletą była cisza i spokój, która tam panuje (można spokojnie popracować albo odpocząć) albo pójść sobie na siłownie poćwiczyć zamiast bezsensownego siedzenia ;-) To jest super sprawa IMO jeśli ktoś ma dużo czasu oczywiście na przesiadkę. Do tego darmowe i fajne, czyste prysznice w szatni (w Aspire prysznic płatny 20 GBP, w BA są niewygodne kabiny z serii "cheap", często jest spora kolejka do nich).

#704 PostWysłany: 09 Mar 2017 22:23 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 48
srebrny
Ebookers wprowadził program Bonus+ z kilkoma fajnymi premiami za rezerwację noclegów, m.in. cztery noclegi w roku kalendarzowym dają 1 wejście do saloniku, a 12 noclegów - 2 wejścia.

Image

https://www.ebookers.com/bonus/
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.

#705 PostWysłany: 14 Mar 2017 16:45 

Punkty statusowe: 5
Widzę, że do tej pory nikt się nie podzielił wrażeniami ze strefy Premium Beauty Zone w Polonezie.
Ja skorzystałam z pkt. 2 w ubiegły czwartek (gdyby nie pasażer w brzuchu pewnie zdecydowała bym się na szósteczkę) i szczerze polecam. Czas oczekiwania po kontakcie z obsługą ok. 15 min.
Zabieg był połączony z masażem karku i pleców i to było tak naprawdę najistotniejsze. 100% poświęcenia uwagi :!:
Dłonie Pani Moniki przenoszą w krainę relaksu i cudownych doznań. Po wyjściu odczuwałam niesamowity błogostan więc ja miałam swój „happy end” :D

Opisy zabiegów:
Załącznik:
StrefaPB.jpg
StrefaPB.jpg [ 111.42 KiB | Obejrzany 1650 razy ]

Na pożegnanie dostałam karnet zniżkowy do salonu na Żoliborzu i mały upominek:
Załącznik:
CAM02328r.jpg
CAM02328r.jpg [ 96.98 KiB | Obejrzany 1650 razy ]
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.

#706 PostWysłany: 14 Mar 2017 20:05 
Czerwony raptus
Awatar użytkownika

Loty: 15
Kilometry: 58 252
Ze swojej strony też mogę gorąco polecić, jeżlei macie godzinkę w Polonezie skorzystajcie :D
 Profil Relacje PM off  

#707 PostWysłany: 15 Mar 2017 12:51 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 45
srebrny
Aktualne menu w Preludium.

Ciepła biała kiełbasa z rana to mistrzostwo, natomiast tortille wyglądają jak quiche(?).

Niektóre pozycje obiadowo-wieczorne są mało doprawione, ale i tak jest bardzo dobrze. Zupy smaczne (krem z białych warzyw).

Załączniki:
menu.jpg
menu.jpg [ 259.58 KiB | Obejrzany 1527 razy ]
 Profil Relacje PM off  

#708 PostWysłany: 20 Mar 2017 17:07 

Loty: 99
Kilometry: 139 735
Punkty statusowe: 19
niebieski
Bo to są tortille hiszpańskie, to jak inaczej mają wyglądać? :D

#709 PostWysłany: 20 Mar 2017 17:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 239
Kilometry: 337 725
Bo to Tortilla de Patatas
http://hiszpania-portal.pl/hiszpanska-t ... i-przepis/

Image
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
manyaky uważa post za pomocny.

#710 PostWysłany: 20 Mar 2017 22:56 
Awatar użytkownika

Loty: 24
Kilometry: 30 926
Punkty statusowe: 47
srebrny
Witam.
Za tydzień wylatuje z Berlina. Przyjeżdżam PB o 7 rano a lot mam przed 12. Pomyślałem że mógłbym powiedzieć w saloniku. Nie mam karty żadnej ale widziałem na stronie że wstep kosztuje 25 euro.
Nie widzę jednak ile tam można siedzieć i czy w ogóle warto?
Był ktoś?

Image
 Profil Relacje PM off  

#711 PostWysłany: 20 Mar 2017 22:59 

Loty: 99
Kilometry: 139 735
Punkty statusowe: 19
niebieski
Wystarczy wpisać "sxf" w wyszukiwarkę w tym temacie i wyskoczy parę postów na temat tego saloniku :)

#712 PostWysłany: 20 Mar 2017 23:19 
Awatar użytkownika

Loty: 24
Kilometry: 30 926
Punkty statusowe: 47
srebrny
@‌Rockriderr‌
Gdyby tak było to bym nie pytal.
Nie ma w tym wątku odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie.

Image
 Profil Relacje PM off  

#713 PostWysłany: 21 Mar 2017 00:16 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 45
srebrny
To ja pomogę.

Z informacji w tym wątku wynika, że możesz siedzieć do oporu, natomiast bufet jest mega ubogi, ograniczający się do paru sucharów.

Czy jest to warte 25€ - wg mnie nie. Nawet z darmowym wejściem. Lepiej iść wydać to w lotniskowej restauracji lub przyjechać po prostu później na lotnisko.

Na jakie nurtujące kwestie nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi?
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.

#714 PostWysłany: 21 Mar 2017 00:34 
Awatar użytkownika

Loty: 60
Kilometry: 86 714
Punkty statusowe: 251
HON fly4free
mucha napisał(a):
Jeśli chodzi o saloniki w Dubaju (DXB) dostępne na PP to zdecydowanie polecam ten w części B, nad 'Cadiz Tapas Bar'. Dobry wybór ciepłych dań, obsługa kelnerska (jak zamawiamy kawę to nie jest to żadna lura tylko w dzbanku świeżo parzona) i przede wszystkim darmowy prysznic

Salonik prowadza Tajowie, do Sushi zabraklo sosu sojowego, smacznie!
Szkoda czasu na Marhabe

Załączniki:
bbb.jpg
bbb.jpg [ 233.29 KiB | Obejrzany 1311 razy ]
aaa.jpg
aaa.jpg [ 340.21 KiB | Obejrzany 1311 razy ]
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#715 PostWysłany: 23 Mar 2017 15:25 

Punkty statusowe: 85
złoty
W saloniku we WRO, zrobili nawet palarnie, a takiego oblozenia jak dzisiaj, to jeszcze nie widziałem. ;)

Załącznik:
IMG_20170323_142113.jpg
IMG_20170323_142113.jpg [ 252.21 KiB | Obejrzany 1163 razy ]
 Profil Relacje PM off  

#716 PostWysłany: 23 Mar 2017 16:58 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 179
platynowy
A ja zaszalałem: wczoraj wieczorem salonik w GDN, dziś Preludium w WAW. O ile w pierwszym bywałem już, więc nie byłem specjalnie zaskoczony (generalnie jest na przyzwoitym poziomie), o tyle w tym drugim nie miałem jeszcze okazji gościć. Muszę przyznać, że jest tam naprawdę miło - dużo dobrze zaaranżowanego miejsca podzielonego na kilka sekcji, z wygodnymi krzesłami i fotelami, do tego oferta gastronomiczna w sam raz (byłem w porze lunchu i na ciepło była smaczna zupa warzywna, pieczony schab, kluseczki śląskie i warzywa na parze, do tego słodycze, sery, wedliny, pieczywo, jogurty, zapakowane sałatki, różne napoje i skromny wybór alkoholi) i schludne toalety (jest też prysznic). A za ścianą miałem bramkę 34, przez którą udałem się na lot FR do GDN. Polecam :-)
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#717 PostWysłany: 25 Mar 2017 12:18 
Awatar użytkownika

Loty: 184
Kilometry: 216 545
Punkty statusowe: 28
niebieski
Który salonik wybrać w Stambule? Primeclass Lounge czy Comfort Lounge?
 Profil Relacje PM off  

#718 PostWysłany: 25 Mar 2017 12:38 
Awatar użytkownika

Loty: 151
Kilometry: 201 574
Punkty statusowe: 185
platynowy
Zdecydowanie Primeclass. Szczególnie jeśli interesuje Cię wybór alko.
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.

#719 PostWysłany: 30 Mar 2017 13:26 

Punkty statusowe: 6
Witam wszystkich,
w niedzielę, tj. 2 kwietnia, ląduję na Seoul Incheon o godz. 9:10. Tego samego dnia mam lot z Seoul Gimpo o 15:55. Czas pomiędzy lotami chciałbym spędzić w jednym z saloników lotniskowych (posiadam Priority Pass). Który salonik jest najlepszy (jedzenie, alkohol i inne)?
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
 Profil Relacje PM off  

#720 PostWysłany: 30 Mar 2017 15:13 
Awatar użytkownika

Loty: 111
Kilometry: 160 208
Punkty statusowe: 26
niebieski
KyokoMai napisał(a):
Który salonik wybrać w Stambule? Primeclass Lounge czy Comfort Lounge?

Byłem w obydwóch salonikach. Lepszy jest Primeclass - głownie ze względu na więcej prywatności. Comfort jest salonikiem przeszklonym. Odnośnie cateringu to jest podobnie. Oba saloniki są w pobliżu siebie - Comfort schodami na +1, Primeclass na -1, więc wcześniej możesz sam ocenić.
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 963 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 49  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości