Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2014 12:06 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Czy nadal jest tak, że jest różna opłata za bagaż rejestrowany w momencie kupowania biletu niż przy dodawaniu bagażu do istniejącej rezerwacji? W cenniku nie widzę takiego zróżnicowania, ale w tamtym roku tak było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Lut 2014 12:57 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
gdzieś czytałem,ze jest 60e/60$
Góra
 Profil Relacje PM off
spty13 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Lip 2014 23:52 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 13
Nie wie ktoś może czy cena bagażu nadawanego na trasach krajowych jest taka sama jak na międzynarodowych? :) Z góry dzieki za odpowiedź ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lip 2014 08:09 

http://www.ryanair.com/pl/warunki-dotyc ... ableoffees

Kod:
***Wyższe ceny obowiązują, przy wybraniu opcji ‘Zarządzaj Rezerwacją’


czyli wychodzi, że różnica w cenie w zależności kiedy dokonujemy zakupu bagażu jednak dalej jest

http://www.fly4free.pl/ryanair-nizsza-o ... -lotnisku/
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lip 2014 19:43 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 2
Wykupiłam bagaż rejestrowany w ryanairze, ale jednak nie będę tego potrzebować. czy jest możliwość anulowania i zwrotu kasy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lip 2014 19:46 

moniak napisał(a):
Wykupiłam bagaż rejestrowany w ryanairze, ale jednak nie będę tego potrzebować. czy jest możliwość anulowania i zwrotu kasy?

Niestety NIE, opłacony do wykorzystania lub przepada
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lip 2014 19:50 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 2
Dzięki za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:50 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 41
możecie mi powiedzieć czy rezerwując lot i klikacac bagaż rejestrowany jedna sztuka, za 71zl, to jest to juz cena w obie strony? czy musze dodac ten drugi za 70 aby moc z nim jeszcze wrócić?;) może pytanie idiotyczne ale wolę się upewnić, bo to pierwszy raz z ryanairem bedzie ;) z góry dzięki za odpowiedz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Każdy lot to osobna podróż, więc cena bagażu jest w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:54 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 41
czyli rezerwuje lot w dwie strony i muszę dodać te dwa bagaże ? czyli 140 zł do całej rezerwacji… hmm;) dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Wrz 2014 11:58 

Przy locie RT (tam i z powrotem masz możliwość wybrania podczas rezerwacji, któremu pasażerowi wykupisz od razu bagaż rejestrowany i na który lot (Passenger name np. 1 pasażer na rezerwacji), Purchase check-in bags for outbound flight np. 15 kg 71 zł (czyli wykupujesz bagaż rejestrowany tylko na lot tam), Purchase check-in bags for return flight (czyli wykupujesz bagaż rejestrowany tylko na lot z powrotem)
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Wrz 2014 12:12 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 41
wszystko jasne! ;) dziękuję pięknie! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:09 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 3
Witam! Mam problem, planuję podróż Ryanairem i mam jeden bagaż ważący około 27 kg. Tradycyjne wymiary bagażu rejestrowanego to 15 i 20 kg, zaś mi zależy na transporcie w jednej walizce. Co powinienem zrobić? Na niektórych forach znalazłem informację, iż powinienem kupić 2x15 kg i się nie przejmować, ale może ktoś z Was był w takiej sytuacji i może to potwierdzić :) Obawiam się chłodnego spojrzenia pani za ladą i nakazu dopłaty 70-80 euro...

Z góry dziękuję za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off
bonifacy lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 240
Przepakuj 7kg do podręcznego. Można mieć 2 torby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:22 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 3
Dzięki za sugestię, ale zapomniałem dodać, że podręczny jest pełen. Ewentualne "przemieszczanie" kilogramów tylko między bagażem rejestrowanym, jeśli będzie trzeba to wezmę dwie walizki, ale naprawdę wolałbym tego uniknąć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Matematyka mówi że nie unikniesz rozłożenia tego na pół...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:50 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 3
Możliwe, ale liczę na to, że znajdą się osoby które przetestowały taki scenariusz na własnej skórze i powiedzą - empirycznie a nie matematycznie - że tak można (bądź nie) :)

Podsumowując - czy istnieje taka możliwość, abym na stronie Ryanaira wykupił 2x15 kg, a na lotnisko przyszedł z jednym bagażem 27 kg?

Przepraszam za powtarzanie bądź plątanie się w zeznaniach, ale jestem chory i nie najlepiej idzie mi składanie słów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Lis 2014 13:17 

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 5
Hej wszystkim!
Mam pytanie dotyczace szeroko rozumianej formy bagazu rejestrowanego w Ryan Airze. Wykupilam dwie walizki (20+15 kg) na wylot z Alicante do Modlina. Czytalam regulamin przewoznika i zasady dotyczace bagazu rejestrowanego, ale nie znalazlam zadnej informacji dotyczacej tego, czy jest opcja nadania kartonu. Posiadam tylko jedna duza walizke, a troche kg mi sie nazbieralo, dlatego jako druga czesc bagazu chcialabym nadac karton. Wiecie czy to jest mozliwe? Ktos kiedykolwiek probowal nadawac karton? Dokladnych wymiarow nie pamietam, ale to bylo mniej wiecej 50x50x45, ksztaltem jest zblizony do szescianu. Zamierzam go owinac folia i okleic tasma, wiec bedzie zabezpieczony.
Boje sie, ze moga mi go nie przyjac i powolac sie na ten zapis:
"8.4.2 Przewoźnik może odmówić przewozu, jako Bagażu, wszelkich przedmiotów uznanych przez przewoźnika na uzasadnionych podstawach za nieodpowiednie do przewozu w związku z ich rozmiarem, kształtem, wagą, zawartością, naturą, lub ze względów bezpieczeństwa lub operacyjnych, lub z uwagi na komfort innych pasażerów."
Myslicie, ze pozwola mi nadac karton czy raczej nie? Bo jesli nie to musze kupic nowa walizke.
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam,
marsko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 12 Lis 2014 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
wątpię żeby mieli coś przeciwko.
dorób mu tylko może jakieś uchwyty do niego, np z taśmy klejącej albo sznurka.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 12 Lis 2014 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie ma żadnego problemu, możesz nadać karton. Uchwytów nie trzeba robić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group