Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Roztocze
#1 PostWysłany: 29 Kwi 2022 15:12 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Jako że przejeżdżam często przez Roztocze to wiem jak ciężko jest zjeść coś dobrego w barze/restauracji w tych okolicach.
Dlatego czekam na propozycję. Temat o Zamościu już jest: zamosc,1330,159189

Ze swojej strony polecam Restaurację Mama w Jacni (koło Krasnobrodu / Józefowa). W sezonie letnim mają piróg biłgorajski.
https://goo.gl/maps/Qho9SaKbMBP8mqCK7
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Roztocze
#2 PostWysłany: 28 Cze 2022 11:00 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
bo ja wiem czy tak ciezko ? ;) w Zwierzyncu masz np. karczma Mlyn ze znana pizza.
w Zwierzyncu na pizze w sezonie polecam pizze w barze kolo kina tj. Mango.
Góra
 Profil Relacje PM off
jotpol lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Roztocze
#3 PostWysłany: 19 Lip 2022 10:10 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Cztery Stawy Kuchnia Natura Relaks w Rudzie Różanieckiej: ładna okolica, leżaki, hamaki, stoliki nad stawem. Polecam pyszną rybę, ale pozostałe dania (naleśniki, pierogi) kiepskie. Ceny na google maps mocno nieaktualne - cena zestawu to 34-41 zł.


Ostatnio edytowany przez jotpol, 19 Lip 2022 10:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Roztocze
#4 PostWysłany: 19 Lip 2022 10:13 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Karczma Karpiówka obok Tomaszowa Lubelskiego. Jadłem 3 razy i za każdym razem rewelacja. Rybka świeża, bo pływa w stawie obok i pod podłogą ;)
https://g.page/Karpiowkaa?share
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Roztocze
#5 PostWysłany: 19 Lip 2022 10:41 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
A z ciekawych rozczarowań: Cafe Sanacja w Horyńcu Zdroju (w Parku Zdrojowym): zaskakująco ładne wnętrze, myślałem że kawa będzie kosztować krocie. Zdziwiłem się jak się okazało, że kosztuje od 6 do kilkunastu złotych. Zdziwiłem się drugi raz gdy dostałem kawę - smak kawy u babci 20 lat temu: zwietrzała, spalona, parzona chyba w prasce francuskiej. Na końcu zaczęli się schodzić kuracjusze na wieczorek taneczny. Super klimat. Kawa dopasowana do klimatu :D
Góra
 Profil Relacje PM off
stanis lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Roztocze
#6 PostWysłany: 28 Sie 2023 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Jak ktoś będziu w Zwierzyńcu to moge polecić

https://www.google.com/maps/place/Smak+ ... ?entry=ttu

krótkie menu ale dopieszczone i co najważniejsze lokalne smaki.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Roztocze
#7 PostWysłany: 04 Wrz 2023 14:20 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
niedawno testowalem nowe miejsce tj. Przystanek u Gruzinki w Guciowie.

jest to bardziej piekarnia z gruzinskimi specjalami.

zachecony informacja ze prowadzi ten lokal Gruzinka z mezem Polakiem (kojarze go z ogolniaka)
pojechalismy na testy.
mozna bylo usiasc na zewnatrz i zjesc, ale mega goraco bylo, wiec szybko ucieklismy,
Pan z obslugi niezbyt ogarnial, no ale zwalam to na duzo zamowien.
wzialem chaczaburii za 20 PLN i lemoniade za 12 PLN.
no coz, raczej drozej niz taniej, lemionada bez rewelacji, ale ok, nie moje smaki poprostu,
ale chaczaburi bylo poprostu bardzo srednie, lepiej mi smakuje z pierwszej lepszej gruzinskiej
piekarni w Warszawie za np. 14 PLN.

tak wiec raczej tam nie wroce, stosunek cena/jakosc raczej slaby.
Góra
 Profil Relacje PM off
rmk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Roztocze
#8 PostWysłany: 13 Wrz 2023 11:15 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 219
srebrny
Ładnych kilka lat temu naszym odkryciem była La Majella w Bondyrzu. Lokal nie wiadomo skąd, nie wiadomo o co chodzi z włoską kuchnią na Roztoczu gdzie tyle miejscowego dobra wokół ale na talerzach niebo w gębie. Byliśmy dwukrotnie, dwukrotnie prawdziwa uczta. Z ciekawości zerknąłem czy lokal istnieje do dzisiaj i okazuje się, że jak najbardziej i ma się dobrze. Ze swojej strony gorąco polecam, pamiętam go jako kawałek Italii w przepięknym zakątku naszego kraju.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Złoty lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group