Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lip 2016 10:43 

Rejestracja: 24 Lip 2016
Posty: 1
Witam, potrzebuję pilnie założyć konto w euro, bo chyba tak jest najkorzystniej, żeby ze swojego konta przelać do jakiegoś kantoru internetowego i stamtąd na walutowe??? Korzysta ktoś z konta walutowego w euro tym Smart Banku? Niby nie ma opłat żadnych ale wolę zapytać, bo na dany moment mi do jednej transakcji potrzebne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#2 PostWysłany: 24 Lip 2016 10:55 

Rejestracja: 03 Lip 2015
Posty: 69
No to załóż konto walutowe w kantor.aliorbank.pl
Co do smarta to poczytaj sobie ich FB - "świetne" opinie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2016 12:26 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 12
Mieli tam jakiejś problemy z systemem informatycznym, że ludziom się salda nie zgadzały, ale to chwilowe było, stąd pewnie negatywne opinie na FB.
Korzystam z tego banku od ponad roku i sobie chwalę.

Co do konta walutowego to sprawa wygląda tak: Jest darmowe - nie ma opłaty za prowadzenie. Karta jak chcesz posiadać będzie darmowa jeżeli byłaby to jedyna twoja karta w Banku Smart to będzie darmowa, jak będziesz miała również kartę do konta w pln to ta w euro nie będzie darmowa już. Druga karta niewiele kosztuje bodajże 5 euro na rok.
Jest jeszcze taka sprawa, że jest tam usługa - tzw. korzystnych przewalutowań, na początku jest darmowa, a potem staje się płatna nie pamiętam po jakim czasie. Ja ją sobie wyłączyłem. Daje ona tyle, że po prostu masz lepsze kursy walut. Jak chcesz skorzystać z kantoru internetowego to Ci nie potrzebna. Ona jest chyba automatycznie włączana przy zakładaniu rachunku. Ja osobiście lubię ten bank, no ale każdy ma swoje zdanie. Może poczytać opinie w sieci np. tu jest sporo informacji o Banku Smart i cała masa opinii w komentarzach. Niestety teraz wypłaty z bankomatów za granicą mają przestać być bezpłatne albo już przestały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2016 12:41 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Kilka dni temu wypłacałem z karty EURO za granicą gotówkę i nie miałem żadnej prowizji także wypłaty dalej są darmowe. A walute wymieniam w kantorach walutowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lip 2016 14:33 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 12
No to może jeszcze nie wprowadzili. Czytałem w Bankierze, że mają wprowadzić, myślałem, że już od lipca 2016. Mają się też pojawić oddziały i wpłatomaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse, Kamilos91, kkris87 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group