Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lip 2016 10:43 

Rejestracja: 24 Lip 2016
Posty: 1
Witam, potrzebuję pilnie założyć konto w euro, bo chyba tak jest najkorzystniej, żeby ze swojego konta przelać do jakiegoś kantoru internetowego i stamtąd na walutowe??? Korzysta ktoś z konta walutowego w euro tym Smart Banku? Niby nie ma opłat żadnych ale wolę zapytać, bo na dany moment mi do jednej transakcji potrzebne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 24 Lip 2016 10:55 

Rejestracja: 03 Lip 2015
Posty: 69
No to załóż konto walutowe w kantor.aliorbank.pl
Co do smarta to poczytaj sobie ich FB - "świetne" opinie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2016 12:26 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 12
Mieli tam jakiejś problemy z systemem informatycznym, że ludziom się salda nie zgadzały, ale to chwilowe było, stąd pewnie negatywne opinie na FB.
Korzystam z tego banku od ponad roku i sobie chwalę.

Co do konta walutowego to sprawa wygląda tak: Jest darmowe - nie ma opłaty za prowadzenie. Karta jak chcesz posiadać będzie darmowa jeżeli byłaby to jedyna twoja karta w Banku Smart to będzie darmowa, jak będziesz miała również kartę do konta w pln to ta w euro nie będzie darmowa już. Druga karta niewiele kosztuje bodajże 5 euro na rok.
Jest jeszcze taka sprawa, że jest tam usługa - tzw. korzystnych przewalutowań, na początku jest darmowa, a potem staje się płatna nie pamiętam po jakim czasie. Ja ją sobie wyłączyłem. Daje ona tyle, że po prostu masz lepsze kursy walut. Jak chcesz skorzystać z kantoru internetowego to Ci nie potrzebna. Ona jest chyba automatycznie włączana przy zakładaniu rachunku. Ja osobiście lubię ten bank, no ale każdy ma swoje zdanie. Może poczytać opinie w sieci np. tu jest sporo informacji o Banku Smart i cała masa opinii w komentarzach. Niestety teraz wypłaty z bankomatów za granicą mają przestać być bezpłatne albo już przestały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2016 12:41 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Kilka dni temu wypłacałem z karty EURO za granicą gotówkę i nie miałem żadnej prowizji także wypłaty dalej są darmowe. A walute wymieniam w kantorach walutowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lip 2016 14:33 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 12
No to może jeszcze nie wprowadzili. Czytałem w Bankierze, że mają wprowadzić, myślałem, że już od lipca 2016. Mają się też pojawić oddziały i wpłatomaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group