Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rezerwacja IndiGo
#1 PostWysłany: 04 Wrz 2014 16:43 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
Witam,
Mam zamiar zrobić rezerwację na lot liniami IndiGo z Kalkuty do Bangkoku. Niestety nie do końca rozumiem, co mam podać w tym momencie rezerwacji. Wizę indyjską będę miał dopiero za ok 3 tygodnie.

Image
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2014 17:00 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 92
Loty: 14
Kilometry: 26 318
Pola oznaczone * (gwiazdką) nie są wymagane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2014 17:04 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
^ Chyba na odwrót ;)

Kurczę, próbowałem klepnąć rezerwację i dostałem komunikat, że mam podać nr wizy.
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#4 PostWysłany: 04 Wrz 2014 17:30 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 158
w polu kraj wydania paszportu wpisz POLAND i cię dalej puści bez podawania nr wizy,
Tu chodzi o wizę Tajską a nie indyjską, Do Taj nie potrzebujesz wizy
Góra
 Profil Relacje PM off
rexxx lubi ten post.
 
      
 Temat postu: IndiGo odprawa
#5 PostWysłany: 17 Gru 2018 22:47 

Niedawno na forum było ,że ta linia wprowadziła płatną odprawe on-line, a w rzeczywistości opłata jest za wybór miejsca/obowiązkowo/
Czy ktoś mógłby potwierdzić co korzystał z tych linii, czy dalej na lotnisku mogę odprawić się za darmo. Lecę tymi liniami z Dubaju do Bombaju i dalej do Varanasi. przesiadke mam 2 dniową więc niczego się nie obawiam. Mam tylko jeszcze pytanie czy wszystkie międzynarodowe przyloty w Bombaju są na T2 a krajowe odlatują z T1 ??
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#6 PostWysłany: 18 Gru 2018 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@andrzejdz lecieliśmy we wrześniu, więc jeszcze przed informacją o opłacie za odprawę on-line, ale i tak musieliśmy odprawić się na lotnisku, bo chcieli zobaczyć kartę, którą płaciłem za bilety (w związku z tym nie mogłem ukończyć odprawy on-line). Również lecieliśmy z Dubaju i lądowaliśmy w Bombaju na T2, natomiast lot krajowy mieliśmy następnego dnia z T1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#7 PostWysłany: 18 Gru 2018 17:36 

Czyli wszystko wskazuje na to ,że odprawiam się darmowo na lotnisku w Dubaju i póżniej na krajowy lot w Bombaju.
@maciek89 czy pamiętasz podczas odprawy ,czy mozna było sobie wybrac miejsce czy było ono przydzielone tak jakby z góry? Oraz jeszcze małe pytanko: dostałeś po bukowaniu biletu potwierdzenie rezerwacji na e-meila? tak aby sobie wydrukować i pokazać na check in ? Czy wystarczy sam paszport i wysłany na sms numer PNR zawierający numer potwierdzonej rezerwacji ? więcej o nich po miesiącu nic nie dostałem oprócz codziennych reklam
Ps. zaraz po rezerwacji miałem meile ,że karta która płaciłem została zweryfikowana ale i tak ja wezme do wglądu.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#8 PostWysłany: 18 Gru 2018 18:02 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
kup prze np mytrip lub cleartrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja IndiGo
#9 PostWysłany: 18 Gru 2018 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@andrzejdz Dostałem trzy maile, jeden z potwierdzeniem rezerwacji o temacie "Your IndiGo Itinerary - numer PNR", drugi następnego dnia z potwierdzeniem weryfikacji karty, a trzeci po ok. tygodniu z fakturą i wszystkimi danymi lotu. W tym drugim i tak było napisane, żeby podczas check-inu mieć przy sobie kartę lub jej kopię. Co do wyboru miejsc, u nas było tak, że na lotnisku w Bombaju chciałem odprawić się w automacie. Przeszedłem przez wybór miejsc, ale nie mogłem wydrukować kart pokładowych. Pani z obsługi powiedziała, że obcokrajowcy muszą podejść do stanowiska odpraw, żeby potwierdzić kartę płatniczą i tam nam wydrukują karty pokładowe. Miejsca musiały zapisać się w systemie, bo były dokładnie te, które wybrałem w automacie. Pokazałem podczas odprawy wydruk pierwszego maila + paszporty i kartę płatniczą.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group