Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:07 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 7
Może ktoś mi pomoże zrozumieć...udało mi się upolować na listopad bilety istanbul - singapur . Cena około 35 dolarów . Bilety kupiłam dla 3 osób całość wyszła około 515 zł. tyle też pobrało mi z karty kredytowej. Mam booking number. Tylko czego nie rozumiem - w systemie qatar airways albo na mailu który od nich dostałam jest podana pełna kwota czyli zawierająca też cenę biletu a nie tylko podatek który się płaciło przy tych złotych biletach. powiedzmy tak 35 $ a 740 $ od osoby robi różnice ;)
jak to teraz wyjaśnić i zrozumieć...dzowniłam do biura qatar w polsce nie wiedzą , pisałam mail do customer support nie ma odp..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#2 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:15 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Kreatywna ksiegowosc ;) wystawiaja fakture przed znizka
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:16 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@daaissy82 - nie martw się, na pewno polecisz.

Jeśli robiłaś screeny w trakcie zamawiania biletów, to wyślij im to na maila. Jeśli tego nie robiłaś, to niestety nie masz im jak tego udowodnić. Mogą w każdej chwili Tobie ściągną pełną kwotę. Zawsze warto mieć jakiś dowód, że mają oni jakiś błąd, a Ty widziałaś zupełnie inne ceny przy zamawianiu.

Najlepiej nie pisać, nie dzwonić - wtedy jest najmniejsza szansa, że się w tym połapią. Czekaj na rozwój sytuacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:17 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
wazne ile z karty Ci pobrali. poczekaj chwile a wszystko sie wyjasni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:19 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 7
kto jeszcze kupił dziś bilety i dostał fakturę na pełną kwotę ? może ktoś jeszcze ....dziwne to jest
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:20 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
W sklepie (spożywczym, RTV i najróżniejszych kwotach do zapłaty) przy błędzie ceny, która okazuje się niższa niż miała być, są dwa zachowania:
1. ktoś cieszy się, że kupił taniej,
2. ktoś zwraca uwagę na błąd i dopłaca różnicę, bo czuje moralny obowiązek,
za to nie wyobrażam sobie sytuacji pt. "nie chcę dopłacić różnicy ale idę do kierownika sklepu i mówię, że zapłaciłem/zapłaciłam za mało".
A tutaj pierwsza rzecz to zawsze łapanie za telefon. Skąd to się bierze? :D
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:20 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@daaissy82 - pamiętaj, że zawsze jest taka możliwość, że nic z tym nie zrobią, a dopiero w drodze powrotnej zostaniesz wezwana do zapłaty reszty kwoty. Jeśli tego nie zrobisz, po prosu nie polecisz. Znane są podobne historie, ale to w przypadku innych błędów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:23 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
kasiat-wiesz o co tu w ogole chodzi?

to jest promo a nie blad cenowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:26 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 7
pobrali mi niską cenę czyli około 120 $ za 3 osoby z karty kredytowej. ja po prostu chciałabym to wyjaśnić zeby nie było że qatar anuluje jak już zrobie plany na wyjazd i zarezerwuje hotele itp.dlatego pytałam czy z osób które dziś kupiły te złote bilety ktoś tez tak dostał fakturę na pełną kwotę i czy to nie błąd i mam wyluzować i zacząć się cieszyć ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@daaissy82

Masz się wyluzować, zacząć się cieszyć i możesz zacząć rezerwować hotele 8-)
Wszystko będzie dobrze, kwota na bilecie nie uwzględnia rabatu i tak ma być.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:29 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@daaissy82

Kumpel, któremu udało się kupić "złoty bilet" w systemie qatar airways oraz na mailu ma taką samą cenę jaką widział w momencie dokonywania rezerwacji biletów.

Twój przypadek jest dziwny - jakiś błąd musiał wystapić. Szkoda, że nie masz screena z tego co było na ich stronie internetowej.

-- 05 Wrz 2016 17:31 --

@Banks87 - nie ma sposobu aby znaleźć "złoty bilet". Po prostu trzeba cierpliwie szukać. Jednemu się uda, a innemu nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:31 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 7
grreg20 czyli jednak coś jest nie tak..
mam bilets
mam potwierdzenie pobrania kwoty z konta
ale nie mam zrzutów..
przecież w tym samym czasie poszło z karty kredytowej co ten bilet przyszedł..
muszę to jakoś bez zrzutu wyjaśnić;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:34 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@daaissy82 - po prostu wyluzuj. Nigdzie nie dzwoń, nie pisz itd. - na 99% nikt nie będzie się niczego czepiał. Gdyby Tobie wzięli za dużo z karty to byś mogła się martwić. A tak szkoda czasu, szybciej narobisz sobie problemów.

Do "świętego spokoju" odprawiaj się przez internet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Wrz 2016 17:36 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 7
poczekam chyba 36 godz do wylotu z odprawą a oni wtedy mnie dobiją jakimś komunikatem - gdzie wszystkie plany do takiej podróży zostaną zrobione ;(..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Wrz 2016 18:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22480
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 05 Wrz 2016 19:01 

Rejestracja: 26 Sie 2016
Posty: 77
1. Dotarł do mnie wreszcie e-tix i na checkmytrip pokazuje mi się w zakładce "różne" data wyjazdu zupełnie inna niż zamówiona. W sekcjach wyżej wszystko gra, za wyjątkiem tego jednego akapitu... Tak ma być, czy trzeba interweniować?
2. W sekcjach imion i nazwisk mam zapis następujący: "JAROSZŁAWMR KACZYŃSKI" I "BEATAMRS SZYDŁO". Czy te mistery i mistresy mają znaczenie, czy też bez spiny?
3. Mając na lotnisku numer e-tixa, nie potrzebuję już niczego więcej, żeby nie mieć stresów przy pierwszym międzykontynentalnym locie?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 05 Wrz 2016 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Niczym się nie przejmuj:
1. W tej zakładce pojawiają się najróżniejsze zapisy
2. Tak jest bardzo często
3. Przyda się jeszcze paszport
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 05 Wrz 2016 19:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22480
Dałem ci: Lubię to, na nazwy paxów. Pół tramwaju słyszało mojego ryku śmiechu

Wysłane z mojego ONE TOUCH 4033X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 06 Wrz 2016 16:40 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 7
Wyjaśniło się bilety są ok, qatar airways potwierdziło że wystawili bilety na pełną kwotę mimo upolowania ich jako golden tickets .
Teraz sie ciesze / Singapur dla 3os rodziny za 530 zł :)
A nigdy w zyciu nic nie wygrałam to jakis cud , moge zacząć planować podróż i nawet mj nie przeszkadza że to listopad i moze tam padać . Oby było jak w tajlandi burza a i tak upał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 01 Paź 2016 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Czy istnieje mozliwość zmiany daty biletu powrotnego w Qatarze ? Chodzi mi o powrót dzień lub dwa poźniej ? Czy są duże dopłaty? Nie mam zupełnie doświadczenia w tej materii. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group