Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi Citi Handlowy jest obciążone prowizją 8%, min 10zł!

Lista darmowych bankomatów na świecie: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0

Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

[ 5398 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 270  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5281 PostWysłany: 04 Lut 2020 21:44 
Awatar użytkownika

Loty: 13
Kilometry: 29 525
niebieski
Spróbuj zapytać przez chat suport Revo.

#5282 PostWysłany: 04 Lut 2020 21:59 

srebrny
p27 napisał(a):
Przetestowałem i przelew na rachunek Revoluta wychodzi. Może spróbuj najpierw dodać odbiorcę, a potem wykonać przelew albo zmienić przeglądarkę. W końcu musi się udać ;)

próbowałeś z aliora? wciąż nie daje się :(

#5283 PostWysłany: 04 Lut 2020 23:04 

srebrny
Tak, chciałem się przekonać czy ten IBAN z fragmentem 'REVO' nie będzie problemem, ale się udało. Problemem było tylko, że po wprowadzeniu podstawowych danych przycisk 'dalej' był nieaktywny, ale ten problem szybko obszedłem.
 Relacje PM off  

#5284 PostWysłany: 05 Lut 2020 09:26 

Brytyjskie IBANy mają w sobie literki. U nas kod banku to 4 cyfry, u nich 4 litery.
 Relacje PM off  

#5285 PostWysłany: 05 Lut 2020 10:02 
Awatar użytkownika

niebieski
grzegorz84 napisał(a):
Jeśli macie weryfikację dochodów pamiętajcie, że trzeba wpisać roczny dochód, a nie miesięczny. Ja się pomyliłem.
Nie mogłem też wysłać im pdf, tylko zdjecia.
Skończyło się po 26 godzinach wysłaniem aktu notarialnego. Co by było gdybym tego nie zrobił?
Revolut wie o mnie za dużo!
Użytkownik świeżak jest chyba skazany na porażkę zapewne. Nie rozumiem tej polityki Revo.
Tu cała opowieść:
https://twitter.com/dookolakuli/status/ ... 14529?s=19
https://twitter.com/dookolakuli/status/ ... 14529?s=19

Image
 Relacje PM off  

#5286 PostWysłany: 05 Lut 2020 11:02 
Awatar użytkownika

niebieski
juggler5 napisał(a):
@poszwin, revolut nie pobiera, ale jest info że Bank odbiory może p[obrać opłatę, jednak nigdy mi się to nie zdarzyło.

Mi się zdarzyło. Przelałem USD z Revoluta na konto walutowe w Getin. Jakieś 20$ w plecy, obie firmy się wypięły na pobranie opłaty.

#5287 PostWysłany: 05 Lut 2020 11:40 
Awatar użytkownika

Loty: 219
Kilometry: 562 351
niebieski
Kwestia odbiorcy chyba tutaj występuje , Revolut->Alior Kantor idzie bez opłat i ekspresowo w USD. Na świeżo , dziś rano zleciłem , po ok godzinie już USD były na AK.

#5288 PostWysłany: 05 Lut 2020 12:12 
Moderator działu

@kb_poland
Kto widniał jako nadawca w przelewie i jaki był nr konta?
 Relacje PM off  

#5289 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:05 
Awatar użytkownika

niebieski
@ume
Ja widnieje jako nadawca i nr konta ten , który mam w Revolucie jak podglądam konto USD.

#5290 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:06 
Awatar użytkownika

Loty: 426
Kilometry: 681 111
platynowy
grzegorz84 napisał(a):

Czy chodzilo ci o ograniczenia dostepu do i dzialania aplikacji jako takiej czy moze o funkcjonalnosc konta R.?
Jesli to drugie, to zostales wprowadzony w blad. Gdy konto jest zablokowane lub nie w pelni zweryfikowane, nie mozna dokonywac doladowan konta oraz przelewow - dozwolone sa wylacznie platnosci karta z uzyciem srodkow juz dostepnych na koncie.
Resort = ministerstwo
 Relacje PM off  

#5291 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:08 
Moderator działu

kb_poland napisał(a):
@ume
Ja widnieje jako nadawca i nr konta ten , który mam w Revolucie jak podglądam konto USD.

Angielski nr konta czy może jakiś z Aliora? To bardzo ciekawe jakim systemem to robią, SWIFT w godzinę by nie przyszedł.
 Relacje PM off  

#5292 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:16 
Awatar użytkownika

niebieski
Dokładnie ten angielski który widnieje w apce Revoluta gdy podglądam w niej konto USD.

EDIT : Zeby nie być gołosłownym , dokladnie 1h:03min ;)

Image

#5293 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:34 
Awatar użytkownika

niebieski
p.wl napisał(a):
grzegorz84 napisał(a):

Czy chodzilo ci o ograniczenia dostepu do i dzialania aplikacji jako takiej czy moze o funkcjonalnosc konta R.?
Jesli to drugie, to zostales wprowadzony w blad. Gdy konto jest zablokowane lub nie w pelni zweryfikowane, nie mozna dokonywac doladowan konta oraz przelewow - dozwolone sa wylacznie platnosci karta z uzyciem srodkow juz dostepnych na koncie.
Sam straciłem już orientację.
Taki ekran mnie powitał. Więc jakieś ograniczenia rzeczywiście były. Image
 Relacje PM off  

#5294 PostWysłany: 05 Lut 2020 16:33 
Moderator działu

Właśnie to zniechęciło mnie do Revoluta. Nigdzie indziej, o bankach z kontem otwartym na przelew nie wspominając, nie miałem blokowania konta i żadania udowodnienia, że nie jest się wielbłądem lub posiadam kartę, którą wcześniej już weryfikowałem. Aktywnie korzystam z N26 i DiPocketa, w obu żadnych problemów. Revolut dla mnie to już tylko ostateczność, albo gdy potrzeba jednorazowo wirtualnej karty.
 Relacje PM off  

#5295 PostWysłany: 05 Lut 2020 20:50 
Awatar użytkownika

niebieski
Coraz częściej takie cyrki u nich, chyba, że człowiek teraz to po prostu bardziej dostrzega.
 Relacje PM off  

Temat postu: Revolut
#5296 PostWysłany: 05 Lut 2020 22:31 

niebieski
ume napisał(a):
Właśnie to zniechęciło mnie do Revoluta. Nigdzie indziej, o bankach z kontem otwartym na przelew nie wspominając, nie miałem blokowania konta i żadania udowodnienia, że nie jest się wielbłądem lub posiadam kartę, którą wcześniej już weryfikowałem. Aktywnie korzystam z N26 i DiPocketa, w obu żadnych problemów. Revolut dla mnie to już tylko ostateczność, albo gdy potrzeba jednorazowo wirtualnej karty.

Czy n26 albo Dipocket dają konto USD w amerykańskim banku?
 Relacje PM off  

#5297 PostWysłany: 05 Lut 2020 22:48 
Moderator działu

N26 jeszcze nie, ale zapowiadał ekspansję do USA.

DiPocket to polski twór i ma tylko polskie konta.
 Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.

#5298 PostWysłany: 05 Lut 2020 23:08 
Awatar użytkownika

niebieski
Jak chcecie prawdziwie amerykanskie konto w USD to polecam Transferwise z darmową kartą debetową. Jedyny znany mi sposób jak bezprowizyjnie przetransferować USD ze złodziejskiego PayPala ( PP -> TW -> doładowanie Rev wspomnianą kartą ) ;)
2 ludzi lubi ten post.
arturro uważa post za pomocny.

#5299 PostWysłany: 05 Lut 2020 23:28 

platynowy
pytanie kiedy zablokuja Transferwise (i czy moga), bo te prowizje/przewalutowania po wymyslonym kursie przy wyplacie to zrodlo sporych zyskow dla Paypala.
 Relacje PM off  

#5300 PostWysłany: 06 Lut 2020 00:18 
Awatar użytkownika

niebieski
PP widzi TW jako bank CFSB choc cos tam weryfikowali zanim dodali z tego co pamietam. Ale TW tez ma swoje oplaty za przewalutowania , przelewów walutowych tam nie testowałem , to Revolut w tym procesie robi robotę i mozliwosc doladowywania go walutowo kartą.

Takze ogolnie bardziej w temacie wątku , biorąc poprawkę na niedogodnosci ( choć ja osobiście szczególnie za złotych czasów mbank M&M spore kwoty przez niego przerzuciłem choć w sposób rozumny , dokonujac też jakiś tam płatności i nie miałem w życiu żadnych blokad ) i to że raczej nie trzymam tam długofalowo znacznych kwot , uważam , że nie ma lepszego systemu dającego tyle możliwosci na chwile obecną jeśli chodzi o płatności walutowe. A skoro możemy mieć kilka na raz to w ogóle już nie ma co narzekać ( R+C+AK to takie optimum dla mnie z którego korzystam regularnie bo każda z nich ma coś niedostępnego w pozostałych co mi się przydaje;) )
Fadel uważa post za pomocny.

[ 5398 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 270  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 9 gości