Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi Citi Handlowy jest obciążone prowizją 8%, min 10zł!

Lista darmowych bankomatów na świecie: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0

Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

[ 5775 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 285, 286, 287, 288, 289  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5741 PostWysłany: 29 Lip 2020 16:19 

Limit na wypłatę w bankomacie czy też na wymianę walut
 Relacje PM off  

#5742 PostWysłany: 29 Lip 2020 16:44 

Ostrzeżenia: 1
Prawy dolny róg -> klikasz na swoje inicjały, potem "zębatka" i na końcu "Plan taryfowy"
 Relacje PM off
lolekanabolek lubi ten post.
lolekanabolek uważa post za pomocny.

#5743 PostWysłany: 29 Lip 2020 16:47 
Awatar użytkownika

srebrny
(iOS) / Revolut / Ustawienia / Plan Taryfowy
 Relacje PM off
lolekanabolek lubi ten post.

#5744 PostWysłany: 29 Lip 2020 16:47 

Dzięki, wiedziałem, że gdzieś to jest. Pół dnia straciłem na szukaniu zamiast od razu się na forum zapytać
 Relacje PM off  

#5745 PostWysłany: 30 Lip 2020 20:41 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Revolut zmienia politykę prywatności. Przy okazji zdradza, że wkrótce zaoferuje kredyty oraz agregator rachunków bankowych.
https://www.cashless.pl/8257-revolut-kr ... -bankowych
 Relacje PM off  

#5746 PostWysłany: 30 Lip 2020 21:13 
Awatar użytkownika

Loty: 82
Kilometry: 74 327
niebieski
@BarneyGF @Krupier

Konto Revolut mam od Września 2017 i od tego roku co miesiąc doładowuję konto Kartą Kredytową na kwotę 10-12K zł i od razu przelewam na konto bankowe w PLN. Kiedy mogę spodziewać się blokady? :D Od 3 miesięcy wysyłają mi powiadomienie abym dodał zdjęcie dokumentu + selfie ale coś jest zepsute bo kiedy chcę wysłać to wylogowuje mnie i tak w kółko xD
 Relacje PM off  

#5747 PostWysłany: 30 Lip 2020 22:52 
Awatar użytkownika

Loty: 52
Kilometry: 102 494
niebieski
@Martinuss ja dostałem jak napisałem na czacie chcąc chyba wtedy zwiększyć limit, to zaczęli pewnie sprawdzać i zamiast mi zwiększyć dostałem bana :D więc jeśli u Ciebie na koncie wszystko będzie grać i nie będziesz potrzebował się z nimi kontaktować to pewnie chwile jeszcze pociągniesz :lol:
 Relacje PM off  

#5748 PostWysłany: 31 Lip 2020 08:35 
Awatar użytkownika

HON fly4free
W nowej wersji beta jest już możliwość ustawienia trybu ciemnego :)
 Relacje PM off
tarman lubi ten post.

#5749 PostWysłany: 31 Lip 2020 09:05 
Awatar użytkownika

Loty: 77
Kilometry: 136 769
srebrny
O łaskawcy, w końcu.... W lutym pytałem na ich czacie przy okazji załatwiania innej sprawy, to już pracowali nad trybem ciemnym...
No ale lepiej późno...
 Relacje PM off  

#5750 PostWysłany: 31 Lip 2020 20:17 

Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Cześć, Maciej!

Rezerwujesz wakacje last minute? Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz za granicę, czy planujesz urlop niedaleko domu, dzięki Revolut Rewards możesz zaoszczędzić do 10% na zakwaterowaniu w Booking.com!

Jak uzyskać zwrot pieniędzy

Wciśnij poniższy przycisk, by zarezerwować zakwaterowanie w Booking.com.
Zapłać kartą Revolut
Otrzymaj do 10% zwrotu pieniędzy za każdą ofertę oznaczoną symbolem „Reward”
To naprawdę proste. Niech ogarnie Cię wakacyjne
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#5751 PostWysłany: 31 Lip 2020 22:55 

platynowy
sprawdziłem kontrolnie, bo szukam czegoś w Gdańsku, ceny trochę wyższe i przy niektórych pozycjach zniżka 10 zł, a zwrot za 2-3 miesiące
 Relacje PM off  

#5752 PostWysłany: 31 Lip 2020 23:13 
Awatar użytkownika

niebieski
Hej, nie mam Revoluta i chciałbym założyć, natomiast wątki łańcuszkowe zdechły.

Czy są obecnie jakieś dobre promocje dla nowych? Jak z nich skorzystać? Moglibyście podpowiedzieć?

No i sam mam kilku znajomych do polecenia, czytałem że dzięki temu można podnieść sobie status konta.
Chciałbym wyższy status niż ten standardowy bo wypłata z bankomatów 800 PLN miesięcznie to dla mnie trochę za mało.

Dzięki!
 Relacje PM off  

#5753 PostWysłany: 01 Sie 2020 00:12 

Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Zaloz darmowe karty na zone ' mame ' ojca...
 Relacje PM off  

#5754 PostWysłany: 01 Sie 2020 14:50 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Grecja, Pireus. W każdym napotkanym bankomacie chcą prowizję 2-3 EUR. Normalnie na wyjazd kupuję EUR bilon w klasycznym kantorze na metro, bus, kawę i ewentualnie wypłacam gotówke jak na miejscu potrzeba więcej. Teraz na 3 dni nic nie kupiłem w kantorze i muszę zapłacić frycowe :lol:

Dziękuję i pozdrawiam

***po edycji***
"sprawdziłem dopiero po powrocie, że w Grecji zagraniczne karty z opłatą w bankomacie
https://news.gtp.gr/2018/08/29/greek-ba ... -fee-atms/

Ostatnio edytowany przez ume, 05 Sie 2020 00:14, edytowano w sumie 1 raz
na prośbę autora
 Relacje PM off  

#5755 PostWysłany: 01 Sie 2020 18:21 
Awatar użytkownika

HON fly4free
A propos cashbacku na booking:

This offer is correct at the time of publishing.

This promotion is valid for bookings made from July 31st, 2020 to October 1st, 2020.

Cashback is not eligible for reservations made directly through Booking.com website or app. All bookings must be made via the following links: www.booking.com/revolutperks, www.booking.com/revolutperks-uk

Offer is only available for Revolut customers in Germany, Austria, Ireland, France, Spain, Italy, the Netherlands, Belgium, Portugal, Finland, Luxembourg, Slovenia, Estonia, Greece, Slovakia, the UK, Poland, Sweden, Denmark, Norway, Liechtenstein, Iceland and Switzerland

Mobile and desktop rates can differ.

Please enter your Revolut card number during your booking to be credited with cashback for your travel booking.

The credit of the cashback will be given 64 days post checkout.

You will always need your Revolut card for online reservations and at the hotel.

The cashback does not apply to taxes, additional fees, and similar surcharges or cancellation fees.

Cashback will only be done in Euro/GBP/USD, depending on the bookers country.

The cashback is only applicable for room charges only. Other fees and charges, including but not limited to taxes, service charges, food and beverage, or room service charges will not be eligible for the cashback.

The cashback will be calculated based on the original booking value in Euros and will be credited in Euros, subject to foreign exchange charges. Should any amendments be made after the booking, the cashback will be adjusted accordingly and will be calculated based on the latest booking value.

The cashback is non-transferable, non-cumulative, cannot be exchanged for cash or other products or be used in conjunction with any other promotions, offers, vouchers, rebates, or privileges, unless otherwise stated.

You can only use one cashback offer per booking.

Offer can be combined with Genius loyalty program.

You need to have a Booking.com account to receive your cashback. The email on the account must be the same used for your booking. You can create your account after you’ve made your booking.

Only Revolut cards are eligible to receive cashback.

Reward only available on properties with the Cashback badge.

It is important that you check your booking summary before booking.

In the event that the offer does not work please refer to the Booking.com B.V. help pages.

The Cashback badge cannot be applied to your booking after you have made your reservation.

Booking.com B.V. reserves the right to terminate this offer at any time.

Please also see the Booking.com B.V. standard terms and conditions for purchase as listed on their site.

For inquiries and concerns about the offer, you may call Booking.com Customer Service at: International (English): +442033202609 or refer to Booking.com website www.https://www.booking.com/content/contact-us.html
 Relacje PM off  

#5756 PostWysłany: 01 Sie 2020 18:59 
Moderator działu

W rzeczywistości "Please enter your Revolut card number during your booking" nie wystarczy, płatność musi być kartą. Odpadają wszelkie oferty z płatnością bezpośrednio u właściciela obiektu (czyli większość apartamentów) lub płatność dokonana kartą na miejscu w recepcji.
 Relacje PM off  

#5757 PostWysłany: 01 Sie 2020 20:50 

srebrny
Martinuss napisał(a):
@BarneyGF @Krupier

Konto Revolut mam od Września 2017 i od tego roku co miesiąc doładowuję konto Kartą Kredytową na kwotę 10-12K zł i od razu przelewam na konto bankowe w PLN. Kiedy mogę spodziewać się blokady? :D Od 3 miesięcy wysyłają mi powiadomienie abym dodał zdjęcie dokumentu + selfie ale coś jest zepsute bo kiedy chcę wysłać to wylogowuje mnie i tak w kółko xD

Ban wjeżdża po przekroczeniu chyba 400 tys. takiego obrotu. ;) Jeżeli to pierwszy tego typu wybryk to na czacie da się go odkręcić.

#5758 PostWysłany: 01 Sie 2020 21:42 

Czy spotkaliscie się z blokadą środkow po podaniu błędnego PINu? Miałem niewiele kasy na koncie, podałem błędny PIN i revolut zablokował mi większość środków.Zaplacilem inna karta i czekam już tydzień na odblokowanie. Kontakt z nimi to jaki bot czas
 Relacje PM off  

#5759 PostWysłany: 01 Sie 2020 22:11 
Awatar użytkownika

Loty: 82
Kilometry: 74 327
niebieski
@Arekkk

Szkoda że w Revolut nie da się sprawdzić obrotu na koncie jak kiedyś ale obliczyłem na podstawie doładowań i przelewów. Od początku roku doładowałem go na łączną kwotę ponad 100K zł i tyle samo też przelałem. Czyli spokojnie mogę jeszcze doładowywać? Ten limit 400K jest na rok czy jak?
Wołam @vistacash bo to jemu zablokowali konto
 Relacje PM off  

Temat postu: Revolut
#5760 PostWysłany: 01 Sie 2020 22:17 
Awatar użytkownika

Loty: 52
Kilometry: 102 494
niebieski
Mi zablokowali właśnie jak na czacie chciałem zwiększyć limit do 400k bo wtedy dla nowych był już 400 a ja miałem jeszcze stare konto z 100k, tylko że blokada była za co innego, za doładowywanie z kk może 2x w miesiącu i przelewanie tego na konto PLN, mimo że nie były to jakieś zawrotne kwoty.

Tak, to jest roczny limit.
 Relacje PM off  

[ 5775 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 285, 286, 287, 288, 289  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 8 gości