Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#301 PostWysłany: 25 Cze 2017 01:36 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
luftairways napisał(a):
sepa w euro to uk jak najbardziej robie bardzo czesto

W Euro. Czyli przelewasz Euro. Nie PLN jak pytał cyberpunk64. Więc jemu będzie ciężko przelać złotówki na konto w UK za pomocą przelewu SEPA.



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: revolut
#302 PostWysłany: 25 Cze 2017 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
sepa tylko w euro nie funty nie zlotowki
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#303 PostWysłany: 25 Cze 2017 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Dziś miałem stresującą sytuację, przyjechałem do hotelu na Majorce, miałem już wcześniej kupione EUR w kantorze Alior i przy próbie zapłaty odmowa, drugi raz to samo. No to poprosiłem o próbę na małej kwocie i też odmowa. Pani wzięła drugi terminal i to samo. Zadzwoniłem do AK ale oni nie mogą zobaczyć czy była próba autoryzacji. Ponieważ miałem już dawno podpiętą kartę z AK do Revolut, to zasiliłem go bez problemu tą samą kwotą, która nie chciała przejść. Karta Revolut oczywiście bez problemu przeszła za pierwszym razem. Jak widać przydają się karty zapasowe :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#304 PostWysłany: 25 Cze 2017 22:22 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Miałem identyczną sytuację na Cyprze, przy wypożyczeniu samochodu. Dwa razy odmowa karty Aliora, więc zasililem Revolut, który przeszedł jak nóż w masło.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#305 PostWysłany: 27 Cze 2017 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Na androida wyszła nowa wersja, w której dodali niby 11 nowych walut, ale przy próbie doładowania widzę tylko jako nowe: DKK, NOK, SEK i RON
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#306 PostWysłany: 27 Cze 2017 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
W tapatalk nie mogę edytować posta, więc dopiszę, że więcej walut widać przy próbie wymiany: SGD, HKD, AUD, NZD, TRY, ILS, ZAR. Czyli jest 11 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#307 PostWysłany: 27 Cze 2017 15:41 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ja czekam w Revolut na funkcję Airport lounges i overseas insurance pay as you go. Ktoś wie kiedy mają wprowadzić?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#308 PostWysłany: 27 Cze 2017 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Zapytaj na czacie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#309 PostWysłany: 27 Cze 2017 15:43 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ok, zadałem pytanie jak czegoś się dowiem to napiszę. Obecnie czas oczekiwania na czacie to ponad 20 minut :-P
Niestety nie potrafią podać konkretnej daty wprowadzenia tych usług.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez witekkowal, 28 Cze 2017 08:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#310 PostWysłany: 27 Cze 2017 16:39 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 3
skrzat napisał(a):
Dziś miałem stresującą sytuację, przyjechałem do hotelu na Majorce, miałem już wcześniej kupione EUR w kantorze Alior i przy próbie zapłaty odmowa, drugi raz to samo. No to poprosiłem o próbę na małej kwocie i też odmowa. Pani wzięła drugi terminal i to samo. Zadzwoniłem do AK ale oni nie mogą zobaczyć czy była próba autoryzacji. Ponieważ miałem już dawno podpiętą kartę z AK do Revolut, to zasiliłem go bez problemu tą samą kwotą, która nie chciała przejść. Karta Revolut oczywiście bez problemu przeszła za pierwszym razem. Jak widać przydają się karty zapasowe :)


Bylam w podobnej sytuacji. Napisz do banku jak najszybciej przez formularz kontaktowy. Zalatwia to od reki. Jak napisałam, to dostalam wtedy od nich nawet preferencyjne kursy na jakis czas. :) powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#311 PostWysłany: 27 Cze 2017 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@ewkamewka111 dzwoniłem do AK z recepcji hotelu, ale pan powiedział, że nie może mi pomóc. Oni nie widzą prób autoryzacji. Sprawdził limity, ale i tak próbowaliśmy w recepcji obciążenia na jaką kwotę i też nie przeszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#312 PostWysłany: 28 Cze 2017 14:56 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 3
skrzat napisał(a):
@ewkamewka111 dzwoniłem do AK z recepcji hotelu, ale pan powiedział, że nie może mi pomóc. Oni nie widzą prób autoryzacji. Sprawdził limity, ale i tak próbowaliśmy w recepcji obciążenia na jaką kwotę i też nie przeszło.

Ale z doświadczenia wiem, że najlepiej napisać przez formularz kontaktowy. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#313 PostWysłany: 28 Cze 2017 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
a to jest temat dot. AK?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#314 PostWysłany: 28 Cze 2017 17:26 

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 0
kaviorwiki napisał(a):
Miałem problemy z weryfikacją,automatyczna nie przeszła,musiałem korzystać z supportu i feedbacku,może jeszcze zmienią.


Witam wszystkich. Dzisiaj w trakcie weryfikacji karty, po mimo popranego wpisania kodu i skanu zablokowało mi konto. Mam pytanie jak szybko udało się Tobie odblokować konto? Z angielskim u mnie trochę słabo.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#315 PostWysłany: 28 Cze 2017 18:18 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Może spróbuj połączyć się z czatem, czasem trafi się Polak. Ewentualnie przetłumacz sobie wszystko przy użyciu translatora Google i powinno się udać :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#316 PostWysłany: 28 Cze 2017 18:24 

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 0
witekkowal napisał(a):
Może spróbuj połączyć się z czatem, czasem trafi się Polak. Ewentualnie przetłumacz sobie wszystko przy użyciu translatora Google i powinno się udać :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Właśnie próbuje, ale coś nie odpowiadają. Mam translator, żebym tylko przez przypadek nie wykupił jakieś opcji premium :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#317 PostWysłany: 28 Cze 2017 18:26 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Wczoraj jak zadałem pytanie to dostałem odpowiedź po ok 30 minutach, także musisz uzbroić się w cierpliwość.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#318 PostWysłany: 28 Cze 2017 21:42 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 44
Loty: 126
Kilometry: 413 271
Jak po założeniu konta zrobię sobie kartę wirtualna to ta fizyczna przyjdzie o tym samym numerze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#319 PostWysłany: 28 Cze 2017 21:52 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@warminc: tak.

karta Revolut mnie wczoraj pozytywnie zaskoczyła w ZEA - dokonałem transakcji na 20 AED - rozliczyło 20,51PLN, następnie dokonałem takiej samej transakcji karą PEKAO S.A. rozliczanej po kursie Mastercard - rozliczyło 20,60! Zatem wyszło korzystniej. A na jesieni jak testowałem rozliczenie a HKD to jednak kurs MasterCard był lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off
warminc uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#320 PostWysłany: 29 Cze 2017 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
-- 29 Cze 2017 07:19 --

warminc napisał(a):
Jak po założeniu konta zrobię sobie kartę wirtualna to ta fizyczna przyjdzie o tym samym numerze?


Zamawiając kartę fizyczną,wirtualną masz z automatu.Jeżeli przy zakładaniu konta wybierzesz wirtualną,za fizyczną będziesz musiał dodatkowo zapłacić.

-- 29 Cze 2017 07:23 --

Wniosek o kartę złożony w piątek po południu,karta wczoraj dotarła.Rzeczywiście,ciekawie zapakowana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group