Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:53 

tomasz.tomczuk napisał(a):
jim12 napisał(a):
o dzięki za informacje teraz jest dla mnie jasne, czy drugim razem tez była to kwota 250 dolarów?
czy kwota zabezpieczenia zależy od okresu na który wypożycza sie auto?
Wiem ze w dolar pobierają również opłatę za pełen bak paliwa (oddajesz pusty) czy za paliwo liczą ci w miarę rozsądną kwotę czy też liczą jak za zboże?
dzięki za info
pozdrawiam

Cześć ile Ciebie wyniesie rezerwacja na taki okres czasu na rentalcars?

jakieś 1800 zl wersja ekon
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 31 Lip 2013 14:07 

"Podobno było zapisane" było ironią. Oczywiście, że przeczytałam warunki wynajmu, które w żaden sposób jasno nie określają, jakie konkretne kwoty mają być zabezpieczone na karcie/ w gotówce. Jeżeli byłoby jasno napisane, że ma to być 200 lub 2000 EUR to bym je miała na koncie, to nie problem.
Mnie ta sytuacja spotkała we Włoszech, ale znajomi wypożyczali samochód w Hiszpanii i mimo braku środków na karcie kredytowej poszli im na rękę i wpłacili tylko gotówkę.
 Relacje PM off
Fidelio lubi ten post.
Fidelio uważa post za pomocny.

#23 PostWysłany: 31 Lip 2013 14:18 

Zbanowany
Cytuj:
które w żaden sposób jasno nie określają, jakie konkretne kwoty mają być zabezpieczone na karcie/ w gotówce

Jeśli kwota była dla Ciebie istotna, to należało zapytać o nią przed zawarciem umowy.
Nie ma tu żadnej winy pośrednika - jest jedynie Twój brak roztropności.
 Relacje PM off  

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość