Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lip 2013 20:06 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
Proszę o informację czy warto skorzystać z pośrednika rentalcars?
auto che wypożyczyć w USA -zachodnie wybrzeże, mają przystępne ceny (ubezpieczenie również) czy ktoś korzystał z tego pośrednika czy wszystko ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 30 Lip 2013 20:22 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Ja w USA brałem auta z economycarrentals.com
Wszystko było OK, żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2013 21:46 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
ok dzięki za info, pytałem o rentalcars,
przy okazji economycar, czy blokowali ci kwotę na karcie kredytowej na poczet uszkodzeń?czy płaciłeś odrazu całość kwoty, i w jakiej firmie wypożyczałeś auto (dollar?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lip 2013 21:55 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Placilem z gory przez internet, auto dostalem glownie z dollar i thrifty, blokowali kase na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lip 2013 23:27 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
a w jakie wysokości blokowali kasę na poczet przyszłych uszkodzeń?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lip 2013 23:37 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Nie pamietam dokladnie - chyba jakies 1000-1500 USD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Lip 2013 00:36 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Korzystałem z rental cars cztery razy w Stanach. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony z ich usługi. Korzystałem z Nationa, Avis, Alamo. Zawsze blokada na karcie to było około 150 USD - nic więcej.

Co mogę Tobie polecić to jeżeli bierzesz i oddajesz auto w tym samym miejscu to skorzystać z Priceline.com - name your own price.

Na jakim lotnisku będziesz wypożyczał samochód i na jaki okres?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Lip 2013 01:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 29
korzystałem 3 razy ( 2x NO raz CY) i wszystko ok. Polecam. Wyszukuje w miarę najtansze ceny - w sensie szukając inaczej nie znalazlem tanszych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Lip 2013 11:08 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
ok, dzięki wszystkim za cenne informacje.

Auto od 18 września do 9 października w Los Angeles zdanie również w tym samym miejscu.
Jeszcze jedno pytanie czy ta cena z wyszukiwarki rental cars jest ostateczna czy też na miejscu pobirą mi jakieś dodatkowe opłaty?
No i czy te ubezpieczenie które oferuje rental jest ok?.
dzięki jeszcze raz za info.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Lip 2013 11:10 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
dodam tylko, że auto z rental ma być z wypożyczalni Dollar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Lip 2013 11:16 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Przeczytaj warunki wynajmu i ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Lip 2013 11:36 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
oczywiście przeczytałem, ale jak to ubezpieczyciele piszą niejasno i na wiele sposobów można intpretować zapisy w umowie : zapisy w umowie to jedno a życie to drugie, dlatego prosiłbym o informacje osób które pożyczały auto z rental i niestety miały do czynienia jakimś uszkodzeniem (kolizją) i jak w praktyce sprawdziło się owo ubezpieczenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 31 Lip 2013 12:25 

Rejestracja: 12 Mar 2011
Posty: 18
Ja zdecydowanie odradzam. Nie miałam z nimi co prawda przygód związanych z kolizją/ stłuczką ale dlatego, że nie mogłam wypożyczyć zarezerwowanego (i opłaconego) samochodu, ponieważ nie poinformowano mnie, że muszę zostawić zastaw 1500 EUR lub muszę mieć na karcie kredytowej dostępnych 2500EUR w razie gdyby nastąpiła szkoda.
Nie miałam tyle pieniedzy, samochodu nie wypożyczyłam. Reklamacja nie uznana bo podobno w warunkach umowy było to napisane ("Rental cars może pobierać zaliczkę na dodatkowe ubezpieczenie").
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Lip 2013 12:52 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
bo podobno w warunkach umowy było to napisane

Co znaczy podobno? Nie czytałaś ich?
Odradzasz firmę, bo nie potrafisz przeczytać warunków najmu? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:04 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
dzięki za informacje widzę że są różne opinie jedni mówią o kwocie 150 dolarów inie o kwocie 2,5 tys euro wiec nie za bardzo teraz wiem o co chłodzi.
Klayton: tak jak wcześniej pisałem w umowie nie nic jasno i jednoznacznie określone, że wpłacasz tyle i tyle za taki okres na poczet tego, masz stwierdzenie ogólne a potem wypożyczalnia sobie to wykorzystuje jak chce poprzez interpretacje , wiec raczej nie możesz krytykować za to kogoś.
Proszę jeszcze inne osoby które miały do czynienia z rental
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:09 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Klayton: tak jak wcześniej pisałem w umowie nie nic jasno i jednoznacznie określone, że wpłacasz tyle i tyle za taki okres na poczet tego, masz stwierdzenie ogólne

Co nie jest jasno napisane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:24 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 43
dwa razy korzystałem z rentalcars, dwa razy samochód z Dollar-a. Dwa razy bez problemu. Za pierwszym razem, w kwietniu w Chicago, nie mogli zablokować mi na karcie wymaganych 250 dolarów, więc dogadaliśmy się na 500 w gotówce. Po powrocie do Polski po 10 dniach czek był na miejscu, oczywiście na całą kwotę i bez problemu mogłem go zrealizować w swoim banku.
Za drugim razem, pod koniec czerwca, w Newark, bez problemu blokada na karcie, po oddaniu auta, blokada zdjęta.
W umowie jest napisane, że robią zastaw na karcie.

Dwa razy rezerwowałem najtańsze auto, a dostawałem do dyspozycji, auto z wyższej klasy, bez dopłat oczywiście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:33 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
o dzięki za informacje teraz jest dla mnie jasne, czy drugim razem tez była to kwota 250 dolarów?
czy kwota zabezpieczenia zależy od okresu na który wypożycza sie auto?
Wiem ze w dolar pobierają również opłatę za pełen bak paliwa (oddajesz pusty) czy za paliwo liczą ci w miarę rozsądną kwotę czy też liczą jak za zboże?
dzięki za info
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:42 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
jim12 napisał(a):
o dzięki za informacje teraz jest dla mnie jasne, czy drugim razem tez była to kwota 250 dolarów?
czy kwota zabezpieczenia zależy od okresu na który wypożycza sie auto?
Wiem ze w dolar pobierają również opłatę za pełen bak paliwa (oddajesz pusty) czy za paliwo liczą ci w miarę rozsądną kwotę czy też liczą jak za zboże?
dzięki za info
pozdrawiam


Cześć ile Ciebie wyniesie rezerwacja na taki okres czasu na rentalcars?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 31 Lip 2013 13:50 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
jakieś 1800 zl auto najtańsze wersja ekon
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group