Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 256  Następna
Autor Wiadomość
#4641 PostWysłany: 02 Sty 2023 23:18 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
@zdybek przecież jest już kalendarz na kolejną zimę, począwszy od końca października 2023
Góra
 Profil Relacje PM off
zdybek uważa post za pomocny.
 
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#4642 PostWysłany: 08 Sty 2023 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Ich strona internetowa ma coraz więcej dziwnych bugów. Jeszcze niedawno można było w przypadku anulacji lub zmiany lotu ponad 2h dokonać samodzielnej zmian trasy/terminu. Obecnie można tego dokonać tylko w przypadku lotów zmienionych, a w przypadku lotów anulowanych już nie da rady. Można wprawdzie wejść w opcję zmiany ale niedostępne są żadne lotniska do wyboru. Sprawdziłem na kilku anulowanych lotach, które jeszcze niedawno mogłem samodzielnie zmieniać, a obecnie na ma tam dostępnych żadnych lotnisk. Ciekawe, czy to naprawią, czy trzeba będzie prawie ze wszystkim do nich teraz dzwonić ?
Góra
 Profil Relacje PM off
rllDNL lubi ten post.
 
      
#4643 PostWysłany: 08 Sty 2023 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 145
niebieski
Mi ostatnio przy zmianie powrotu chciało tylko w jedną stronę zmieniać trasę :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4644 PostWysłany: 08 Sty 2023 16:35 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4794
platynowy
-- 08 Sty 2023 15:15 --

maczala1 napisał(a):
Ich strona internetowa ma coraz więcej dziwnych bugów. Jeszcze niedawno można było w przypadku anulacji lub zmiany lotu ponad 2h dokonać samodzielnej zmian trasy/terminu. Obecnie można tego dokonać tylko w przypadku lotów zmienionych, a w przypadku lotów anulowanych już nie da rady. Można wprawdzie wejść w opcję zmiany ale niedostępne są żadne lotniska do wyboru. Sprawdziłem na kilku anulowanych lotach, które jeszcze niedawno mogłem samodzielnie zmieniać, a obecnie na ma tam dostępnych żadnych lotnisk. Ciekawe, czy to naprawią, czy trzeba będzie prawie ze wszystkim do nich teraz dzwonić ?


Nikt dbający o zdrowie, a zwłaszcza chcący uniknąć nadciśnienia nie korzysta z strony http://www.
W aplikacji czy też przez aplikację i ten problem nie występuje.
Brak lotnisk do podmiany świadczy tylko o braku alternatywy lub nie załadowaniu tras alternatywnych do nowych kierunków.
Ale, by zamienić np. Kutaisi z Gdańska na z Katowic trzeba zadzwonić. :)

-- 08 Sty 2023 15:35 --

halczyn napisał(a):
Takiego maila wlasnie dostałem, az nie wierze :D

Dear Customer,
Everyone at Wizz Air is committed to liberating lives through affordable and sustainable travel, as well as providing a safe and reliable service to our customers.

This summer we have faced significant supply chain shortcomings which despite our best efforts have affected our ability to provide you the reliable service you so rightfully deserve and expect of us. On behalf of the entire Wizz Air Team we would like to apologize for the disruptions to your flight and how they have affected your travel plans.

With our sincere apology, we would like to also offer you 120 EUR in the form of WIZZ credit, (converted into the currency of your WIZZ account) towards your next flight anywhere on the WIZZ network. This amount will be available for you in your Wizz Air profile within 7 working days of receiving this email and can be used for purchasing any Wizz Air flights or services, until 28 February 2023, as per WIZZ Account terms and conditions.

We hope we will soon have the pleasure of welcoming you on board again and wish you Happy Holidays.

Kind regards
,


Kasę zaksięgowali wczoraj czy przedwczoraj na myWizzair,. Ważne pkt Wizz 1 rok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4645 PostWysłany: 08 Sty 2023 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
No niestety przez aplikację ten problem również występuje, też po przeinstalowaniu aplikacji; nie mam np żadnej alternatywy dla lotu WAW-PMI, a jeszcze niedawno była (też przez www.)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4646 PostWysłany: 08 Sty 2023 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
dg72 napisał(a):
Brak lotnisk do podmiany świadczy tylko o braku alternatywy lub nie załadowaniu tras alternatywnych do nowych kierunków.

No właśnie NIE. Jest to jakiś nowy błąd. W przypadku wszystkich moich lotów anulowanych nie ma nigdzie żadnej opcji zmiany lotniska gdzie na 100% są lotniska alternatywne i jeszcze miesiąc temu było po kilka możliwości zmian (na przykład GDN, WRO na WAW). W przypadku lotów zmienionych można zmieniać lotniska na inne tak jak poprzednio.
Zmiany lotu nie załatwię przez apkę więc jak strona nie będzie poprawnie działać to pozostaje tylko infolinia lub czat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4647 PostWysłany: 08 Sty 2023 17:01 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4794
platynowy
paweł p napisał(a):
No niestety przez aplikację ten problem również występuje, też po przeinstalowaniu aplikacji; nie mam np żadnej alternatywy dla lotu WAW-PMI, a jeszcze niedawno była (też przez www.)

U mnie wersja. 7.8.0.1885 i przez apkę przerzuca z całym spektrum zmian. Poza wyjątkami z postu wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4648 PostWysłany: 08 Sty 2023 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
wersja ta sama, zmienione loty mogę zmieniać, odwołane nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4649 PostWysłany: 08 Sty 2023 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
@dg72
Pewnie sprawdzasz loty zmienione a blad jest tylko przy anulowanych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4650 PostWysłany: 08 Sty 2023 17:39 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Ten błąd pojawił się dwa dni temu i nadal jest.Dotyczy wszystkich rezerwacji, w których nie ma opcji zaakceptuj zmiany czyli jeśli co najmniej jeden z odcinków został anulowany. Opcja zwrotu środków jeszcze działa poprawnie natomiast zmiana lotu coś szwankuje .Działa jedynie jeśli nie zmieniamy trasy i daty wylotu a jedynie chcemy przesunąć datę powrotu. Do 5-tego wszystko działało poprawnie i miejmy nadzieję, że to naprawią bo dzwonienie w tych przypadkach nam( i chyba im też ) raczej nie będzie na rękę. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#4651 PostWysłany: 08 Sty 2023 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Wczoraj do nich dzwoniłem w tej sprawie. Miałem lot RT zmieniony o mniej niż 2h z flexem. Chciałem zmienić wykorzystując flex na zupełnie inne loty i lot powrotny mam zawsze jako wyprzedany. Każdy termin i to w odległej dacie, więc to niemożliwe. Na infolinii też mieli to samo. Kazali dzwonić w poniedziałek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4652 PostWysłany: 08 Sty 2023 19:15 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
@pawfazi na jaką trasę próbowałeś zmienić? ten problem rzekomo niedostępnych lotów przy próbie zmiany występuje u nich chyba na kilku konkretnych trasach
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#4653 PostWysłany: 08 Sty 2023 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Na AQJ. W jedną stronę ok, powrót wszędzie wyprzedany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4654 PostWysłany: 10 Sty 2023 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
No dobra, jednak nie wytrzymałem i zadzwoniłem na bezpłatną infolinię. Bez problemu lot zmieniony na alternatywne Kanarki. To jednak po prostu błąd ich strony a nie jakaś nowa polityka. Pytanie czy i kiedy naprawią samodzielną zmianę lotów anulowanych na ich stronie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4655 PostWysłany: 13 Sty 2023 10:26 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Na dzień dzisiejszy polska infolinia twierdzi, że zmiana lotu poza zakres zdefiniowanych alternatywnych lotnisk jest absolutnie niemożliwa. Na czacie połączenie z agentem totalnie nieosiągalne. Reklamacje, na które "na pewno odpowiemy w ciągu 30 dni" wiszą już 36. Wizz Air stał się wizerunkową porażką, gdyby nie środki na koncie Wizz, które jeszcze mi tam wiszą, już chyba nawet nie wchodziłbym na ich system rezerwacyjny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kewatkO lubi ten post.
 
      
#4656 PostWysłany: 18 Sty 2023 14:01 

Jak to jest Privilege Pass w następującej sytuacji - usługa wykupiona i mam ją jeszcze bodaj do sierpnia. Rezerwuję lot na przyszły rok już dziś (sam lot po zakończeniu obowiązywania PP). PP się automatycznie podpina i miejsce mogę bezpłatnie wybrać, więc super sprawa. Teraz jednak załóżmy, że nie odnawiam PP a Wizz zmienia grafik gdzieś w listopadzie/grudniu (czyli po zakończeniu obowiązywania PP). Wybieram lot alternatywny - czy będzie on traktowany nadal jak zakupiony z PP (czyli Priority + wybór miejsca gratis)? Miał ktoś taką sytuację?
Góra
 PM off  
      
#4657 PostWysłany: 18 Sty 2023 14:15 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Priority przejdzie ale z miejscami zwykle są problemy i nowych gratis nie wybierzesz jak PP nie będzie aktywne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4658 PostWysłany: 18 Sty 2023 14:28 

Priority przejdzie w sensie automatycznie system puści czy trzeba będzie do nich dzwonić i się prosić?

Dopytuję bo choć Privilege Pass jest fajną opcją to ostatnio mam z Wizz tyle problemów, że zastanawiam się nad sensem przedłużenia. Niemal przy każdym locie przed odprawą dostaję info o zmianie samolotu i konieczności wyboru nowego miejsca (a na kilkanaście godzin przed lotem wybór duży nie jest). Raz nawet zmienili mi po odprawie. Bez żadnego maila, sms. Zauważyłem przy bramce w aplikacji, że nie zgadza się z pobranym pdf BC. Wkurzenie było niesamowite bo z fajnego XL przy oknie dostałem awaryjne bez okna.
Góra
 PM off  
      
#4659 PostWysłany: 18 Sty 2023 14:52 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Tak ,automatycznie nie trzeba dzwonić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4660 PostWysłany: 19 Sty 2023 17:12 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Tak hipotetycznie zapytam, może ktoś był w podobnej sytuacji.
Jestem w Nicei, jutro mam powrót - Wizz właśnie napisał do mnie, że "nie wiadomo, co to będzie jutro", bo ponoć ma być strajk francuskich kontrolerów lotów.
Ja mi odwołają lot z powodu strajku, to co mogę, a co niekoniecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 256  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group