Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pulau Weh
#1 PostWysłany: 29 Cze 2016 19:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Czy ktoś był i może podzielić się wrażeniami? Szukamy fajnej plaży na koniec wyjazdu - nie nurkujemy, chcemy się pobyczyć w miarę spokojnym miejscu, może wynająć skuter na objazd wyspy jeśli warto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Pulau Weh
#2 PostWysłany: 06 Lis 2017 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Hej, dotarliscie do Pulau Weh? A moze ktos inny byl?
Ja w przyszlym roku planuje caly wypad skoncentrowac na tej wyspie, jako ze chcemy zrobic dodatkowe certyfikaty PADI. Ktos byl i cos podpowie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pulau Weh
#3 PostWysłany: 06 Lis 2017 20:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
@Magaa ostatecznie na Pulau Weh nie dotarliśmy. 1) w wybranym ośrodku nie było już dostępności w naszych terminach 2) żonę dodatkowo wystraszyły informacje, że Banda Aceh to konserwatywna muzułmańska prowincja i na dodatek jakieś bazy ekstremistów islamskich i nie pomogło, że byśmy polecieli samolotem itd. Także skończyło się na samej Sumatrze.

Natomiast w tym roku byliśmy w zupełnie innej części Indonezji - na Sulawesi. Jeśli chodzi o nurkowanie to sprawdź Pulau Bunaken, wyspa niecałą godzinę od miasta Manado na północy Sulawesi. Jak pisałem sami nie nurkujemy, więc tylko snorkelling, ale większość ludzi przyjeżdża tam właśnie na nurkowanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pulau Weh
#4 PostWysłany: 07 Lis 2017 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Dzieki za info i szkoda, ze nie byles, bo liczylam na info wlasnie odnosnie religii i zwyczajow...
Pulau Weh podpasowalo mi bo w miare latwo/szybko sie tam dostac z Kuala Lumpur + z tego co sprawdzalam turysci sa tam dodatkiem, a nie centrum swiata ;) Lubie miejsca gdzie ludzie sobie mieszkaja w miare normalnie, nie koncentrujac calej energii na turystach. Minus to ten ultra muzulmanizm, dlatego chcialam sie dowiedziec co mozna a co absolutnie nie wolno i rozwazyc czy mi takie wakacje pasuja.
Sprawdzalam juz kiedys Pulau Bunaken, ale nie jestem przekonana, moze mi cos podpowiesz :) Czy jest tam jakas "normalna" osada, czy wszytsko zrobione pod turystow? W sensie, czy cos tam bylo zanim postawili dive centers? Jako ze chcemy zaliczyc krotki wyjazd, nie bedziemy miec raczej czasu na Sulawesi (a to jest chyba wlasnie klimat jaki by mi pasowal, ale zalezy nam na tym nurkowaniu).
Terima kashi! :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group