Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#41 PostWysłany: 15 Kwi 2015 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
DenisP napisał(a):
Potwierdzam jest pula darmowych biletów o których wspomina kolega powyżej. Dzisiaj skorskorzystałem z tej opcji.


Całą procedurę zrealizowałeś dzisiaj, czy jedynie "upomnienie" się o bilet?
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#42 PostWysłany: 15 Kwi 2015 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
maczala1 napisał(a):
Jednym z najbardziej pamiętnych spotkań pucharowych polskich drużyn jest mecz trzecioligowej Lechii Gdańsk z Juventusem.
Może ze Stargardem będzie tak samo ? :)


Przebijam. Miedź Legnica - AS Monaco pod dowództwem Wengera!

Image

-- 15 Kwi 2015 21:44 --

Po wygranym PP z Górnikiem Zabrze po karnych. M. in. Wałdoch nie strzelił karnego.

_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#43 PostWysłany: 15 Kwi 2015 21:52 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
aaa dzięki @gorny77,
trzeba było od razu pisać, że to ta "bojkotowana" :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#44 PostWysłany: 16 Kwi 2015 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 181
Loty: 16
Kilometry: 18 007
Zbanowany
Ktoś wie może, ile zostało biletów z darmowej puli Aliora?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#45 PostWysłany: 16 Kwi 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Napisałem na kup bilet. Odpowiedzieli mi, że dla osób które nie zdążyły odebrać będzie jeszcze jedna tura dostępna po uzupełnieniu danych. I tak też było. Bilety do wybrania w sektorze G4. Jak odbierałem było wolnych okolo 4 rzędów.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek89 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#46 PostWysłany: 16 Kwi 2015 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Wczoraj dostałem nawet przypominającego maila od "Łączy nas piłka", że darmowy bilet ciągle na mnie czeka. Załączyli dokładny opis, jak dokonać transakcji. W związku z tym żal było nie skorzystać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#47 PostWysłany: 16 Kwi 2015 21:33 

Kod:
W sumie 2 maja na Stadionie Narodowym spodziewanych jest około 48 tysięcy kibiców.
Pozostałe miejsca na trybunach, które nie trafiły do sprzedaży (około 10 000 miejsc), to sektory buforowe. Liczba ta została wypracowana w procesie przygotowań w celu uzyskania opinii i zezwoleń na organizację meczu ze strony administracji państwowej i samorządowej. Dla porównania warto dodać, że na finał Ligi Europy na Stadionie Narodowym, UEFA do publicznej sprzedaży skierowała 25 tysięcy biletów, a kluby finalistów otrzymają do swojej dyspozycji po 8 500 biletów, co w sumie daje 75 procent całkowitej liczby wejściówek - czytamy w ostatniej części komunikatu piłkarskiego związku.

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... ,id,t.html

A kto nie jeździ na mecze reprezentacji na Narodowym, a wybiera się 2 maja na mecz temu przypominam, że w dniu meczu również z biletem na finał Pucharu Polski podróżujemy komunikacją miejską po Warszawie ZA DARMO (metro,autobusy,tramwaje)
http://www.zw.com.pl/artykul/664769.html
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#48 PostWysłany: 16 Kwi 2015 22:06 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
Również dostałem maila od PZPNu w sprawie odbioru biletu z puli 1000 biletów na sektor G4 (wszyscy mają czas do 23 kwietnia).
Przed chwilą wybrałem darmowy bilet, który finalnie kosztował 3zł (2zł własny wydruk + 1zł opłata manipulacyjna).

Najprawdopodobniej bilet przekażę komuś na forum F4F, bo od jakiegoś czasu posiadam już bilet na sektor gości (Legia). Gdyby miało do tego dojść, poinformuję w tym wątku. Takiego meczu w Polsce przez długi czas może już nie być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#49 PostWysłany: 17 Kwi 2015 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
twastara napisał(a):
Również dostałem maila od PZPNu w sprawie odbioru biletu z puli 1000 biletów na sektor G4 (wszyscy mają czas do 23 kwietnia).
Przed chwilą wybrałem darmowy bilet, który finalnie kosztował 3zł (2zł własny wydruk + 1zł opłata manipulacyjna).

Najprawdopodobniej bilet przekażę komuś na forum F4F, bo od jakiegoś czasu posiadam już bilet na sektor gości (Legia). Gdyby miało do tego dojść, poinformuję w tym wątku. Takiego meczu w Polsce przez długi czas może już nie być.

Jakby co, jestem zainteresowany nabyciem tego biletu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#50 PostWysłany: 21 Kwi 2015 21:20 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Panowie czy ktos wie kiedy bedzie mozliwy wydruk darmowych biletow na final pucharu z kup bilet?
U mnie cały czas komunikat: Wydruk biletów z "wydruków własnych" będzie dostępny w terminie późniejszym.
Tickets will be available to print at a later time
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#51 PostWysłany: 21 Kwi 2015 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Zapewne jak wszystkie bilety zostaną sprzedane (czyli też finalnie pule dla klubów), a dane kibiców pójdą do PZPNu. Cierpliwości :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#52 PostWysłany: 22 Kwi 2015 13:39 

Justin Credible napisał(a):
Panowie czy ktos wie kiedy bedzie mozliwy wydruk darmowych biletow na final pucharu z kup bilet?



Od dzisiaj po zalogowaniu na wskazane przez nich konto LNP..... bilety w ramach "wydruk własny" są już gotowe do pobrania w pdf-ie i wydrukowania
Góra
 PM off
Justin Credible lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#53 PostWysłany: 22 Kwi 2015 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Gdyby ktoś miał dwa bilety, których nie mógłby wykorzystać to prosiłbym o kontakt ;)

Szykuje się ciekawy mecz i zazdroszczę tym, którzy mają bilety!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#54 PostWysłany: 22 Kwi 2015 16:53 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 106
Loty: 10
Kilometry: 5 872
Ciekawy mecz ? ;) Lech wykorzystał całą pule biletów, więc ciekawie będzie na pewno na trybunach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#55 PostWysłany: 23 Kwi 2015 09:01 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Bilet wydrukowany z systemu. Jakby ktos nie korzystał i chciał odstąpić to z chęcie odkupie jedną sztuke bo samemu trochę łyso isc na mecz! Priv!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#56 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:00 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
W sumie mam bilet do odstąpienia na Puchar Polski z puli darmowej. Teraz już wiem, że sam nie pojadę. Szkoda żeby przepadł
Góra
 Profil Relacje PM off
kindziuk1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#57 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:08 

Rejestracja: 05 Lip 2013
Posty: 29
Ja bardzo chętnie bym ten bilet wykorzystał! Napisałem PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#58 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:39 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Również chętnie przygarnę bilet ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#59 PostWysłany: 23 Kwi 2015 11:21 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
mirasm napisał(a):
W sumie mam bilet do odstąpienia na Puchar Polski z puli darmowej. Teraz już wiem, że sam nie pojadę. Szkoda żeby przepadł


Sorki ale już nieaktualne :). Bilet ma już nowego właściciela
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Puchar Polski
#60 PostWysłany: 27 Kwi 2015 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Info głównie dla Legionistów posiadających karty kibica - w systemie sprzedaży online na legia.com pojawiają się od czasu do czasu zwroty na sektory neutralne. Właśnie udało mi się zakupić jedną sztukę.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group