Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 10 Lut 2014 20:40 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 277
Pewnie masz limit na karcie i dlatego nie przechodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
#362 PostWysłany: 10 Lut 2014 21:14 

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 102
W razie czego służę pomocą w zakupie biletów moją kartą.

Sprawdź limity, sprawdź jeszcze raz wszystkie dane, głównie CVV2.
Zmień przeglądarkę, użyj trybu prywatnego.
Możesz też wyrobić kartę prepaid w innym banku, choćby BZ WBK.

Pamiętam, że kiedyś karty PKO miały jakieś problemy z autoryzacją płatności, ale sprawa dotyczyła czegoś innego, tutaj nie ma to znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 01 Mar 2014 10:30 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 59
Od wczoraj probuje zaplacic za bilety kartą Visa Electron. Wyprobowalem 2 karty i nadal mi je odrzuca. Czy ktoś jeszcze ma z tym problem? Bo nie wiem czy u Ryana sie cos pokasztaniło czy to wina moich kart
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 01 Mar 2014 11:35 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 27
Może masz limit na płatności internetowe, jeżeli go nie zmieniałeś, domyślnie jest ustawiony na 0 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 01 Mar 2014 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
sporo forumowiczow narzekalo ostatnio na ostateczna cene na wyciagu rach. bank. podczas placenia karta VISA za bilety Ryana

tak jak pisza przedmowcy sprawdz limit na platnosci internetowe, badz inne ustawione limity na Twoim rachunku bankowym
kwotowe ilosciowe etc., a jesli tylko mozesz uzyj dowolnego mastercarda z nim dotad nie bylo problemow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 01 Mar 2014 11:57 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 59
Limity sobie juz wczesniej pozmienialem, wiec to nie to jest problemem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 01 Mar 2014 12:06 

wcześniej pomagały zmiany przeglądarki, wyczyszczenie historii cookies, jak nie trzeba czekać być może szybko naprawią lub zarezerwować za pośrednictwem konsultanta ryanair dzwoniąc na ich drogi nr. telefonu 703-303-033 za 2,08 zł/minuta
Góra
 PM off  
      
#368 PostWysłany: 07 Mar 2014 14:34 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 36
Mam klopot z platnoscia moja karta debetowa mastercard. Sprawdzilem limity, kasa na koncie jest, zmienialem przegladarki, wyczyscilem cookie. Na domiar zlego wszyscy(!!!) moi znajomi boja sie lub nie robia w ogole zakupow karta przez internet... Prosze o pomoc ktoregos z uztkownikow (chodzi o zakup dwoch biletow za 80zl...).

problem SOLVED - dziekuje uzytkownikowi correos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 16 Cze 2014 14:23 

Rejestracja: 16 Cze 2014
Posty: 1
Proszę o pomoc ! w zakupie jednego biletu, próbuję od dwóch tygodni, z różnych kart, różnych przeglądarek i komputerów, wyczyściłam historię i pliki, i nic, krew mnie zalewa; nie chcę stracić biletu, czy ktoś mógłby mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 16 Cze 2014 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Sprawdź dzienny limit transakcji internetowych na swojej karcie. Najprawdopodobniej możesz to zrobić poprzez bankowość internetową.


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 11 Gru 2014 01:20, edytowano w sumie 1 raz
cytowanie - nie cytuj całego postu jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 02 Lip 2014 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 35
z innej beczki, ale nie mogę znaleźć lepszego/bardziej adekwatnego wątku... //w razie 'w' proszę o przeniesienie wątku//

otóż, szukam kogoś, komu mogę przelać odpowiednią kwotę, aby mogła mi kupić bilety lotnicze [Ryanair] . Niestety, o ile mogę dokonywać płatności internetowych, o tyle nie mogę "obciążać" karty.. Problem próbowałam rozwiązać wczoraj, ale w moim wspaniałym banku trwa to dłużej niż się spodziewałam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 21 Wrz 2014 20:57 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 1
U mnie jest taki problem.
Probowalam po zalozeniu konta na ryanair zaplacic za pomoca karty kolezanki. Podalam swoje imie i nazwisko, swoj mail z imieniem i nazwiskiem w nazwie, haslo i doszlo do platnosci karta i danymi kolezanki. Ciagle odrzucalo i odrzucalo, ze wzgledu na brak autoryzacji, w koncu zmienilam dane adresowe (nie wiedzialam jak dokladnie wpisac i pokombinowalam) oraz zmienilam imie i nazwisko uzytkownika konta uzytkownika na imie i nazwisko wlasciciela karty, czyli mojej kolezanki. Poprawilam tez z "pani" na "panna" zarowno na karcie jak i na koncie uzytkownika. Mail pozostal ten sam.

Wyswietlilo mi sie to
Payment Error

Your card payment could not be processed due to one of the below reasons. Please review the below issues and go back to the previous (Payment) page and resubmit:

You have mistyped the card number or some of the digits are missing go to the previous (Payment) page and resubmit.
The card type selected (e.g. Mastercard, Visa, Visa Electron) is invalid for the card number provided go to the previous (Payment) page and reselect.
You have incorrectly entered the card number into the cardholder name box or vice versa go to the previous (Payment) page and re-enter.
The billing address is incorrect- go to the previous (Payment) page and re-enter, ensuring the billing address matches the address on your card statement.
Please note that if one of your travelling companions has the same name as you, you will need to include Snr. or Jnr. in the surname of one of the passengers. Alternatively if you are booking two extra seats you should name them as Extra Seat 1 and Extra Seat 2.
Click this button to return to the Payment page.

Nastepnie kliknelam i... wyswietlil mi sie numer rezerwacji. Status jest NIEPOTWIERDZONY, potwierdzenie platnosci wyswietlil sie dwa razy, gdzie widniala taka sama kwota, ale na jednum status ODRZUCONO, a na drugim status i nic niewpisane. Aktualnie jest tylko jeden wyswietlony status platnosci z ODRZUCONO. Probowalam tez zmienic adres wysylki mailowej, i wyslac jeszcze raz maila, ale sie nie dalo. Tak samo nie moge wlaczyc zarzadzania rezerwacja wpisujac adres mailowy, tylko moge wejsc wpisujac jedynie nr karty.

Jest weekend wiec pieniadze wyslane w sobote, wczoraj mogly nie dotrzec tak samo pobor oplaty przez ryanaira mogl nie dotrzec bo dzis niedzkela... ale dlaczego od razu widnieje ze odrzucono?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 21 Wrz 2014 21:02 

Najpierw zapoznaj się z poradnikiem:
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/

oraz sprawdź limity transakcji na karcie
Góra
 PM off  
      
#374 PostWysłany: 20 Paź 2014 22:33 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 1
@magdaw, jak rozwiązałaś w końcu swój problem? Bo u mnie identyczna sytuacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 30 Paź 2014 16:15 

Rejestracja: 06 Lis 2012
Posty: 2
Hej,
Mam taki problem, nie do końca Ryanair odrzuca transakcję, ale coś jest na rzeczy.
6 dni temu kupiłam bilety, które są potwierdzone, blokada założona i... Nadal mam blokadę zamiast rozliczonej płatności, ważną do jutra. Pani z banku powiedziała, że to Ryanair nie rozlicza tej transakcji: Po otrzymaniu komunikatu o transakcji, przez okres 7 dni czekamy na rozliczenie od odbiorcy. Nie mamy jednak wpływu na to czy transakcja zostanie rozliczona oraz jaki będzie termin rozliczenia.
Byłoby słabo, jakby nie przyjęli do siebie pieniędzy i bilety by nam przepadły... Ktoś natrafił na podobny problem? Kilka dni później kupiłam inny bilet i też nie są jeszcze rozliczone (chociaż niby potwierdzone i nawet fakturę na nie dostałam), ale tu jeszcze zostało trochę czasu, a ich cena raczej nie podskoczyła, tak jak w pierwszym przypadku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 30 Paź 2014 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Jeśli masz numer rezerwacji i jest potwierdzona na stronie RYANa, to nie martw się o blokadę. Już oni sobie rozliczą ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 30 Paź 2014 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
@Justynka

Jak z rezerwacjami wszystko jest ok, to się nie bój. Zdarzają się sytuację, że rozliczenie transakcji następuję już w momencie kiedy blokada została zdjęta. W jednych bankach blokada jest na 7dni w drugich na 14 itd itd. Grunt żebyś miała na koncie cały czas kwotę za którą kupiłaś bilety. Prędzej czy później przewoźnik ściągnie swoje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 11 Gru 2014 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Chciałem dzis zaplacic bilet w Ryanair. Za pierwszym razem odrzucilo, bo sie okazalo ze limit na karcie mam za niski, nawet sms z banku dostalem, wiec wszedlem na strone www i zmienilem limit, nie wylogowywalem sie, ale zatwierdzilem zmiane, ponownie chcialem zaplacic i znowu blad z tym ze wyskoczyla informacja ze BŁAD i podane cztery czy piec powodow dlaczego ten blad. No ale dalem SPROBOJ PONOWNIE i juz nie wrocilo do strony platnosci ale na strone glowna gdzie podali mi numer rezerwacji - niepotwierdzona, oraz na dole strony dane z platnoscia, stan - odrzucona. Kilka stron wczesniej jest przyklad jak moj, gosc dostal niby maila potem z Ryan ze rezerwacja skasowana, ja nic nie dostalem, cykam sie ze zrobie druga rezerwacje, zaplace, przyjmie, a potem jeszcze wezmie sobie za ta pierwsza. Pierwszy raz rezerwuje i taka lipa. O Boze ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 11 Gru 2014 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Masz blokadę na karcie za pierwszą transakcję? Jeśli nie spokojnie, rezerwuj ponownie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 11 Gru 2014 07:38 

Nawet jeśli ma i by o tym nie wiedziała, rezerwując drugi raz ten sam bilet to Ryanair nie zezwala tej samej osobie posiadania dwóch takich samych rezerwacji na ten sam lot i zwraca za jedną z tych rezerwacji, zawsze za tą drugą późniejszą w kolejności rezerwacji (czyli zero stresu)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group