Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przewóz bagażu.
#1 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:15 

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 2
Witam wszystkich forumowiczów! :)

Jestem tu nowy, więc chciałbym się najpierw z wszystkimi przywitać!

Lecę z dziewczyną do Paryża, wykupiliśmy bilety razem z bagażem do 32 kg, niestety nasze plany na wyjazd musiały się zmienić, w związku z czym nie potrzebujemy już zabierać ze sobą wielkiego bagażu, wystarczy nam tylko podręczny. Z podróży po Francji robi nam się podróż po Paryżu :<

Lot wykupiony jest na 7 sierpnia na godzinę 19.30 z Wrocławia, około 21.30 będziemy w Paryżu. Jeżeli znajdzie się osoba, która musi przewieźć coś do Paryża, możemy się dogadać i po prostu zabrać 2 bagaże do 32 kg.

Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez wiadomość priv, lub kontakt pod numer 791 55 35 05
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
 Temat postu: Re: Przewóz bagażu.
#2 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
A przejrzysz te bagaże wcześniej? Bo wiesz, że szwindle pójdą na wasze konto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Przewóz bagażu.
#3 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
No właśnie, raczej nie polecam przewożenia rzeczy nieznajomych sobie osób. Można sobie tylko narobić kłopotów.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Przewóz bagażu.
#4 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:30 

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 2
Myślę, że po spisaniu stosownej umowy - zabezpieczenie dla mnie ,że nie ma tam jakiś nielegalnych rzeczy oraz zabezpieczenie dla drugiej strony, że bagażu nie ukradnę. Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią dogadania, może się ktoś znajdzie, a szkoda 200 złotych jednak ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Przewóz bagażu.
#5 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
dla 200 zeta zaryzykujesz bezpieczeństwo swoje i rodziny??
nisko się cenisz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group