Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 04 Sty 2014 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Nie otrzymałem zwrotu stówki. Czy takich osób jak ja jest więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 04 Sty 2014 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
yoshi napisał(a):
Nie otrzymałem zwrotu stówki. Czy takich osób jak ja jest więcej?

http://livesmarter.pl/konto-aktywne-rai ... i-dostawe/
poczytaj komentarze - nie jesteś sam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 09 Sty 2014 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
trzeba w ogóle aktywować kartę, żeby się jej potem pozbyć ?
konto chcę zostawić, tylko plastiku się pozbyć, żeby nie płacić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Mar 2014 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
dla cierpliwych

https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/k ... tId=lcz59n

Dorzuć cashback za zakupy
Załóż Konto Wygodne ze zwrotem za zakupy kartą i podwyżką pensji po 3 miesiącach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Mar 2014 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Maksymalnie można jeszcze zyskać 330zł.
Pierwszy cashback za lipiec (po 3 mies.). Maksymalnie 55zł/mies.: do 15zł za płacenie kartą, przy wydatku 1500zł (1% po pierwszych 3 mies.) + do 40zł/mies. za pensję (przy wpływach 4000zł).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 13 Mar 2014 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 79
mezzo napisał(a):
Maksymalnie można jeszcze zyskać 330zł.


Rozumiem, że to jest limit roczny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 13 Mar 2014 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
To jest maksymalny zwrot na dzień dzisiejszy, zakładając, że osoba w marcu otworzy rachunek wg procedury na stronie. Pierwszy cashback po pełnych 3 miesiącach od założenia rachunku i złożenia dyspozycji przelewu wynagrodzenia na konto. Promocja jest do końca roku, czyli 6 x 55zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 13 Mar 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 79
Oj, a ja już myślałem, że będzie zastępstwo za wiewiórki. 330 zł jak na tak wygórowane warunki to nie najlepsze pieniądze. Mimo wszystko okazji bankowych nie już teraz tyle co kiedyś, więc można rozważyć. Biorę się za lekturę regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 14 Mar 2014 00:35 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 134
Ograniczenie 40 zł za pensję jest na kwartał, nie na miesiąc :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 31 Mar 2014 21:32 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/k ... tId=fkpdx9


Załóż konto osobiste w Raiffeisen Polbank i otrzymaj ekspres ciśnieniowy Tchibo Cafissimo Compact

W regulaminie nie widzę nigdzie zapisu o okresie w jakim należy posiadać konto więc domniemuję, że można otrzymać ekspres i konto zlikwidować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 31 Mar 2014 21:36 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Cytuj:

Do rozdania zostało jeszcze
150 ekspresów.

(na dzień 25.03.2014)




Szkoda, że nie aktualizują stanu za często.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 01 Kwi 2014 14:51 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Witam,

Dzisiaj zostawiłem swój numer telefonu w formularzu na stronie banku. Przed chwilą dzwoniła pracownica banku i złożyła dla mnie wniosek.
Tak się zastanawiam, czy ten ekspres jest już rezerwowany dla mnie w momencie złożenia wniosku czy dopiero po spełnieniu wszystkich warunków? Bo trochę głupio byłoby gdybym założył konto, spełnił wszystkie warunki, a okazałoby się, że ekspresów już brak :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 01 Kwi 2014 15:05 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 134
Ekspres jest przypisany do Ciebie w momencie spełnienia warunków, a więc: zaksięgowanie płatności kartą na 200 zł i przelewu na 500 zł. Na pocieszenie powiem, że to już dość stara promocja i kto chciał ten ekspres to już dawno z niej skorzystał ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 01 Kwi 2014 15:25 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Dzięki wielkie za odpowiedź. W takim razie mam nadzieję, że jednak się załapię :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 01 Kwi 2014 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
a nie bedzie taniej kujpic ekspres na allegro a konto zalozyc w normalnym banku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 01 Kwi 2014 16:07 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Konta mam już w kilku bankach. To konto będę chciał zamknąć jak tylko otrzymam nagrodę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 18 Kwi 2014 11:17 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
witekkowal napisał(a):
Konta mam już w kilku bankach. To konto będę chciał zamknąć jak tylko otrzymam nagrodę.

Popieram , lecz chciałbym zauważyć że w Raiffeisen jest długi okres na otrzymanie umowy , a jeszcze dłuży na kartę do bankomatu około 1 tydzień od wysyłki zwykłym listem Pocztą Polską .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 18 Kwi 2014 11:20 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
becek napisał(a):
a nie bedzie taniej kujpic ekspres na allegro a konto zalozyc w normalnym banku?

Jakby " kujpić " jak piszesz w sklepie Tchibo to ten model ekspresu kosztuje 299 złotych .
No to raczej :D lepiej jednak założyć konto :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 18 Kwi 2014 12:59 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
adijopomidorre napisał(a):
witekkowal napisał(a):
Konta mam już w kilku bankach. To konto będę chciał zamknąć jak tylko otrzymam nagrodę.

Popieram , lecz chciałbym zauważyć że w Raiffeisen jest długi okres na otrzymanie umowy , a jeszcze dłuży na kartę do bankomatu około 1 tydzień od wysyłki zwykłym listem Pocztą Polską .


Z tego co pamiętam, to zapisałem się na promocję w poniedziałek, we wtorek telefon od nich, w czwartek był kurier. Karta faktycznie idzie długo, ale to akurat wina poczty, bo przesyłka doszła w tydzień po "zastemplowaniu" na poczcie. Więc to wina raczej poczty, nie banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 18 Kwi 2014 21:56 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
adijopomidorre napisał(a):
witekkowal napisał(a):
Konta mam już w kilku bankach. To konto będę chciał zamknąć jak tylko otrzymam nagrodę.

Popieram , lecz chciałbym zauważyć że w Raiffeisen jest długi okres na otrzymanie umowy , a jeszcze dłuższy na kartę do bankomatu około 1 tydzień od wysyłki zwykłym listem Pocztą Polską .


Dokładnie z otrzymaniem karty na adres podany do korespondencji czas był diametralnie dłuższy niż dokumenty do podpisu dostarczone przez kuriera DPD .
Natomiast po 6 dniach od podpisania dokumentów BANK zażądał przesłania rachunków za prąd i/lub faktur za paliwo gazowe . Stwierdzili że mój drugi dokument / paszport / jest po terminie i nie ważny ! No i co wy o tym sądzicie ? Jakby specjalne przedłużanie otwarcia rachunku w związku z promocją ekspresu do kawy Tchibo :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group