Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Wrz 2011 16:40 

Rejestracja: 09 Lip 2010
Posty: 6
Jakiś czas temu skorzystałem z promocji serwisu tiscover.com dającego zniżki na noclegi w wysokości 25euro. Zarezerwowałem hostel na jedną noc, wyszło mi 36E-25E czyli 11E do zapłaty. Na stronie podałem swoje dane kontaktowe, adres zamieszkania, maila oczywiście. Dostałem od nich tylko automatyczne potwierdzenie przyznania mi 'prezentu' w wysokości 25 E oraz automatycznie wysłaną od nich z serwisu wiadomość o dokonaniu rezerwacji danego hostelu. Stymże nigdzie nie wymagali ode mnie podania numeru karty debetowej/kredytowej więc w żaden sposób nie ściągnęli ode mnie pieniędzy. Nie dostałem także maila z żadnym potwierdzeniem od samego hostelu, jak sam wysłałem maila do serwisu to pozostał on bez odpowiedzi. O sprawie zapomniałem, aż do dziś kiedy dostałem zwykłą pocztą list po niemiecku z numerem rezerwacji, klienta, informacją, że No Show, ogólnie coś co wygląda jak faktura na 36 Euro. Tylko od momentu złożenia rezerwacji nie miałem z nimi żadnego kontaktu, mimo że sam wysyłałem maila, a także kwot wynosi 36 euro, a nie 11, czyli tyle ile powinna po uwzględnieniu Vouchera. Tę 'fakturę' przesłali ponadto zwykłym listem, nie poleconym, znalazłem ją po prostu w skrzynce. Co według was powinienem zrobić? Olać sprawę? Napisać do nich( wg. mnie nie, bo jak napiszę, to przyznam się, że dokonywałem rezerwacji, a także do tego, że otrzymałem list). Bo teoretycznie każdy mógłby podać moje dane kontaktowe.
Pozdrawiam
Qwerty1331
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group