Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lis 2011 17:55 

Rejestracja: 31 Lip 2011
Posty: 6
Witam,

Zarezerwowałem 2 dni temu nocleg na booking.com w hotelu Spanga Suite w Rzymie na jeden nocleg dla dwóch osób. Cena hotelu to 50 euro. Dzisiaj rano otrzymałem email od hotelu o nastepującej treści:
This is Rony from Spagna Suite, Roma. In the website the price was set € 50 instead of € 150 by mistake. sorry for the inconvenience. If you want to keep the reservation then we can change the the reservation with discounted price of € 120 instead of € 150. Awaiting for your responce. Thanks and regard.

Skontaktowałem się z obsługą klienta booking.com przez infolinie, następnie przekierowałem do nich email od hotelu. Przed chwilą dzwoniła do mnie kobieta i namawiała żebym zgodził się na cene proponowaną przez hotel. Po mojej odmowie powiedziała że będzie się kontaktować z menagerem hotelu i jutro do mnie zadzwoni. Jak myślicie jaka jest szansa ,że uznają mi tą rezerwacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 09 Lis 2011 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Powinni uznac. Naciskaj na nich i strasz ich sadami ;) Kolejny raz przypomne, ze kiedys na booking.com kupilem 4* hotel w Rzymie za 5 eur/noc zamiast 180 eur i hotel uznal taka cene.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lis 2011 22:06 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie, czekam na dalsze info z placu boju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lis 2011 01:41 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 347
Pawel_T napisał(a):
Powinni uznac. Naciskaj na nich i strasz ich sadami ;) Kolejny raz przypomne, ze kiedys na booking.com kupilem 4* hotel w Rzymie za 5 eur/noc zamiast 180 eur i hotel uznal taka cene.



Pawel_T napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
Przy tych wszystkich zawirowaniach przydałoby się trochę zdrowego rozsądku. Za co chcesz odszkodowanie? Dostałeś posiłek, przewieźli Cię do Warszawy a Ty szukasz dziury w całym. Sam wiesz jaka panowała sytuacja w Warszawie i czym spowodowane było opóźnienie i lot do Łodzi.

Trochę pokory.

Niestety na tym forum mamy tez jednego pacjenta specjalnej troski, ktory chwile po wyladowaniu SP-LPC chcial kupic krajowke z WAW na ten sam dzien, zeby miec darmowy rebooking...


No cóż czysta hipokryzja.Następnym razem może nie obrażaj innych jeżeli sam się od nich nie różnisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lis 2011 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
user4 napisał(a):
Pawel_T napisał(a):
Powinni uznac. Naciskaj na nich i strasz ich sadami ;) Kolejny raz przypomne, ze kiedys na booking.com kupilem 4* hotel w Rzymie za 5 eur/noc zamiast 180 eur i hotel uznal taka cene.



Pawel_T napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
Przy tych wszystkich zawirowaniach przydałoby się trochę zdrowego rozsądku. Za co chcesz odszkodowanie? Dostałeś posiłek, przewieźli Cię do Warszawy a Ty szukasz dziury w całym. Sam wiesz jaka panowała sytuacja w Warszawie i czym spowodowane było opóźnienie i lot do Łodzi.

Trochę pokory.

Niestety na tym forum mamy tez jednego pacjenta specjalnej troski, ktory chwile po wyladowaniu SP-LPC chcial kupic krajowke z WAW na ten sam dzien, zeby miec darmowy rebooking...


No cóż czysta hipokryzja.Następnym razem może nie obrażaj innych jeżeli sam się od nich nie różnisz?


Czekalem az ktos to wynajdzie.
Czy widzac taka oferte nie zarezerwowalbys? Zrobilem rezerwacje nikogo o nic nie pytajac, zwlaszcza ze na booking.com jest opcja bezplatnego anulowania. Bylem pewien, ze albo posrednik albo hotel anuluje rezerwacje. Gdyby nie uznali to nic by sie nie stalo, nawet bym im maila nie wyslal bo to oczywista pomylka, zwlaszcza ze bylo to ponad pol roku przed przyjazdem i nawet rozkladow lotow jeszcze nie bylo. Dziwie sie, ze porownujesz obie sytuacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Lis 2011 12:57 

Rejestracja: 31 Lip 2011
Posty: 6
Rezerwacja potwierdzona:)
Dziękujemy za skorzystanie z oferty Booking.com.

Uprzejmie informujemy, że hotel Spagna Suite potwierdził, że Pana
rezerwacja zostanie zrealizowana i koszt rezerwacji taki jak na
potwierdzeniu, które Pana otrzymał, EUR 50.

Mamy nadzieje, że inforamcja jest pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Lis 2011 13:04 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
Szkoda ze wczesniej nie poinformowales nas o tym bledzie tu na forum! :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lis 2011 16:56 

Rejestracja: 31 Lip 2011
Posty: 6
Cena była niższa tylko na jeden dzień 25 listopada i na jeden typ pokoju , i tak naprawdę myślałem że to poprostu taka promocja hotelu, a nie błąd:) Sam się dwa dni zastanawiałem czy rezerwować ten hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Lis 2011 18:59 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
Miałem podobną sytuację z hotelem na Sardynii, który zarezerwowałem jakieś 2 tygodnie temu na lipiec 2012. Hotel napisał, że pomyłka, chociaż cena nie była jakaś super niska (45e). Tez myślałem, że to promocja (była nawet na booking.com przekreślona wysoka cena i podana niższa, że niby promocja). Odpisałem hotelowi, że mam potwierdzenie z booking i nic mnie nie interesuje, napisałem też to booking, że hotel chce zmienić cenę i się nie zgadzam. Po kilku propozycjach hotelu, które przychodziły przez ostatni tydzień w końcu dzisiaj uznali moją rezerwację po pierwotnej cenie. Warto więc robić rezerwacje przez booking.com:) wiadomo, że zapłacisz tyle ile na potwierdzeniu i nikt bez twojej zgody nie anuluje ci rezerwacji.

Cytuj:
Za którymś razem się uda i booking to weźmie na siebie (jeżeli nie jest to jakaś wielka kwota 500eur lub więcej lub setki użytkowników F4F nie kupiło tego hotelu, vide Marakesz Imperial Plaza).

Mam też rezerwację w Marakeszu i mimo, że wiele osób też zamówiło tam pokoje i to w cenie sporo niższej niż normalna (nie tylko o niecałą połowę jak mój przykład z Sardynii), to booking.com również zapewnił mnie, że rezerwacja jest potwierdzona i mogę się pakować. Nie znam przypadku żeby booking anulowało jakąkolwiek rezerwację ze względu na błędną cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: mercury oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group