Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Link do zamówienia karty PP: https://www.prioritypass.com/en/join/st ... ountry=GBR

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

[ 1304 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66
Autor Wiadomość
#1301 PostWysłany: 25 Kwi 2020 11:25 

srebrny
Zależy ile zostało wam do końca członkostwa. Mi napisali, że przedłużą, jeżeli ponownie zakupię ten sam pakiet. Pisałem z miesiąc temu, a ważność mojej karty wygasa za kilka dni. Pewnie przy dłużej ważnym członkostwie łatwiej jest doprosić się o bezpłatne zamrożenie/przedłużenie.

#1302 PostWysłany: 23 Maj 2020 14:13 

Ważność mojej karty skończyla sie 24 kwietnia i mimo, że sami wcześniej napisali że przedłużą o 3 miesiące to nici z tego. Napisałem do nich i tłumaczą, że anulowalem czlonkostwo wiec nie przedłużą. Miał ktoś podobną sytuację?
 Relacje PM off  

#1303 PostWysłany: 23 Maj 2020 14:17 

srebrny
Przedlużyliby, gdybyś kupił kolejny raz członkostwo. Mi postawili taki warunek.

#1304 PostWysłany: 23 Maj 2020 15:52 

niebieski
Ciekawe, bo u mnie przedłużyli mimo że wcześniej pisałem o rezygnacji z karty. Kartę miałem pierwotnie do połowy maja, maila z rezygnacją napisałem 5 kwietnia, a przedłużyli 10...
 Relacje PM off  

[ 1304 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Google Adsense [Bot], ofer, sobo, trocha oraz 6 gości