Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#1201 PostWysłany: 12 Gru 2019 23:00 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Kolejowy :)

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1202 PostWysłany: 12 Gru 2019 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@pabien
Passengers and guests are required to show a valid Card and Train Ticket with confirmed same day travel for a maximum 3 hour stay prior to scheduled departure
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1203 PostWysłany: 15 Gru 2019 19:33 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Czy ktos wie ile godzin musi minac miedzy dwoma wejsciami do tego samego saloniku wedlug oficjalnych zasad PP? Kiedys to byly 3 godziny, nie wiem czy nadal tak jest?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1204 PostWysłany: 15 Gru 2019 21:11 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Na trzycyfrową liczbę wizyt nigdy na żadnym kontynencie nie poproszono mnie o wyjście i pojawienie się za jakiś czas. Nie miało znaczenia również obłożnie saloniku. Po prostu jeszcze raz rejestrujesz się. Oni zarabiają od wejścia, więc im to ryba. Jak masz "no limit" to tobie też.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1205 PostWysłany: 15 Gru 2019 21:40 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Ja zauważyłem, że nie mogą skasować drugi raz za wejście tego samego dnia. Jeżeli przychodzisz do saloniku po raz drugi - np. rano i wieczorem, to po prostu cię wpuszczają bez naliczenia nowego wejścia. Tak miałem Warszawie i Rzymie, ale nie wiem, czy to jest reguła.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1206 PostWysłany: 15 Gru 2019 21:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Nie jest to reguła - zależy od obsługi i zasad wewnętrznych danej poczekalni. Niektóre mają określony czas maksymalnego pobytu i przestrzegają go - po upływie proszą o wyjście albo ponowne zeskanowanie karty. I generalnie jeśli nic się ostatnio nie zmieniło, to nawet w przypadku kart z "nielimitowanymi" wejściami do danej poczekalni można bez opłaty wejść tylko raz na dobę - a więc kolejna rejestracja w tym samym miejscu i dniu związana jest z naliczeniem opłaty.
Nie ma natomiast żadnych ograniczeń we wchodzeniu do rożnych poczekalni na danym lotnisku w jednym dniu - można odwiedzić nawet wszystkie dostępne bez ryzyka naliczenia opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1207 PostWysłany: 16 Gru 2019 13:52 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Ja w zeszlym roku w Singapurze korzystalem z restauracji na PP to powiedzieli wprost ze wedlug zasad nastepna wizyta moze byc po trzech godzinach i to sie sprawdzilo - po powrocie ze zwiedzania miasta zajrzelismy tam jeszcze raz.
Wczorajsze pytanie zadalem ze wzgledu na Schmoozy Bar na lotnisku TLV. I tu niestety po ponad trzech godzinach system twierdzil ze nadal trwa poprzednia wizyta i nie dalo sie skorzystac ponownie.
Tak na szybko przeszukalem internet i widze ze niektore restauracje ustawiaja sobie limit ponownej wizyty na 24h:
https://frequentmiler.boardingarea.com/priority-pass-restaurant-restriction-one-visit-per-24-hours/
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1208 PostWysłany: 20 Gru 2019 13:56 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
W Baku (GYD) pozwalają na pobyt 2h i dokładnie po 2h przychodzi kobieta i wyprasza z saloniku, stojąc nad pasażerem i eskortując do wyjścia. Żenujące to trochę. Jeszcze rok temu nie pozwalali na ponowne zeskanowanie karty, ale może coś się zmieniło.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1209 PostWysłany: 24 Gru 2019 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Posiadam kartę PP kupowaną bezpośrednio u wystawcy karty, mam możliwość otrzymania tej karty jako produkt dodatkowy do karty kredytowej. Czy w takiej sytuacji można mieć dwie karty PP na to samo nazwisko? Czy lepiej/trzeba poczekać aż ta kupowana wygaśnie?
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1210 PostWysłany: 24 Gru 2019 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Mozna mieć wiele na to samo nazwisko.
Znam osoby które maja kilka PP.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Andi lubi ten post.
Andi uważa post za pomocny.
 
      
#1211 PostWysłany: 24 Gru 2019 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
@andi - oprócz kilku kart na siebie możesz też zapewne wyrobić karty dodatkowe dla współpodróżników / członków rodziny - pamiętaj też o tym, żeby sprawdzić czy taka opcja w tym banku występuje. To spory benefit jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1212 PostWysłany: 08 Sty 2020 20:42 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Andi napisał(a):
Posiadam kartę PP kupowaną bezpośrednio u wystawcy karty, mam możliwość otrzymania tej karty jako produkt dodatkowy do karty kredytowej. Czy w takiej sytuacji można mieć dwie karty PP na to samo nazwisko? Czy lepiej/trzeba poczekać aż ta kupowana wygaśnie?
Dzięki


Jak najbardziej można . Sam mam dwie , jedna bezpośrednio z Priority i druga jako dodatek do kk w banku .
Przy okazji pytanie , członkostwo w Priority mam do 08.02 czy chcąc z niej zrezygnować musze ja wypowiedzieć czy po prostu konczy się wraz z ostatni dniem ważności ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1213 PostWysłany: 08 Sty 2020 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Wypowiedz, ponieważ inaczej będzie próba obciążenia Cię za kolejny rok członkostwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
silazak uważa post za pomocny.
 
      
#1214 PostWysłany: 10 Sty 2020 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Zamknięto na stałe salonik Wellness na Malediwach (MLE), więc nie ma już nic dostępnego na lotach międzynarodowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1215 PostWysłany: 12 Sty 2020 01:14 

Rejestracja: 12 Sty 2020
Posty: 1
marek2011 napisał(a):
Nie jest to reguła - zależy od obsługi i zasad wewnętrznych danej poczekalni. Niektóre mają określony czas maksymalnego pobytu i przestrzegają go - po upływie proszą o wyjście albo ponowne zeskanowanie karty. I generalnie jeśli nic się ostatnio nie zmieniło, to nawet w przypadku kart z "nielimitowanymi" wejściami do danej poczekalni można bez opłaty wejść tylko raz na dobę - a więc kolejna rejestracja w tym samym miejscu i dniu związana jest z naliczeniem opłaty.
Nie ma natomiast żadnych ograniczeń we wchodzeniu do rożnych poczekalni na danym lotnisku w jednym dniu - można odwiedzić nawet wszystkie dostępne bez ryzyka naliczenia opłat.


Byłem w salonikach w Berlinie i Rydze, gdzie 2 razy na dobę wszedłem. W Niemczech pani poprosiła po 3 godzinach, a w Rydze lot był opóźniony i miałem wrócić. Była karta no limit, nie zapłaciłem ani grosza więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1216 PostWysłany: 12 Sty 2020 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
skrzat napisał(a):
Zamknięto na stałe salonik Wellness na Malediwach (MLE), więc nie ma już nic dostępnego na lotach międzynarodowych

Od posiadaczy kart z nielimitowanymi wejściami żądali pełnej opłaty za wstęp,więc żadna strata!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1217 PostWysłany: 15 Sty 2020 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
W końcu dodali do PP salonik na nowym lotnisku w Pekinie (Daxing International PKX)
https://www.prioritypass.com/en/lounges ... ger-lounge

Kolejna dobra wiadomość.. dodali do PP salonik w Eilacie
https://www.prioritypass.com/en/lounges ... vip-lounge
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1218 PostWysłany: 17 Sty 2020 02:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
skrzat napisał(a):
Kolejna dobra wiadomość.. dodali do PP salonik w Eilacie
https://www.prioritypass.com/en/lounges ... vip-lounge

Wspaniała wiadomość! Idealnie dla osób, które "zbyt szybko" przejdą izraelską kontrolę. A na małym lotnisku można później zejść z nudów. Dzięki za wrzutkę info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1219 PostWysłany: 17 Sty 2020 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ten w Eilacie zamknięty np. w piątki i soboty ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1220 PostWysłany: 17 Sty 2020 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@pawi oraz w Yom Kippur :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group