Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 13 Lut 2017 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2015
Posty: 135
Loty: 36
Kilometry: 64 407
Tak to już jest, że każdy ma trochę inny pogląd na różne tematy. :) I nie bardzo jest sens przekonywać, że własny jest jedynie słuszny, chociażby i był ;)
Jak wynika z wypowiedzi dużo też zależy od tego czym, jak często i w jakim celu latamy oraz od ilości cyfr w saldzie naszego konta.
Ja mimo wszystko przychylam się do tezy autora tematu: WTF :shock: :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 13 Lut 2017 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
No nawet trafne podsumowanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
grens lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 13 Lut 2017 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia. Wszystko zależy kto, jak, gdzie, dokąd leci oraz co lubi. Przykładowo ostatnio patrzyłem w Modlinie jak osoby z Priority Passem czekały 20 minut na zewnątrz terminala i jedyne co zyskały to przemarznięte kości przy -11 stopniach...Nie ma reguły.
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Lut 2017 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Z priority boardingiem a nie priority passem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dlaczego podrozujac wylacznie z bagazem podrecznym (>90% lotow) unikam oddawania owego do luku?
Ano, na przyklad dlatego --> uszkodzony-zaginiony-opozniony-bagaz,228,21597&view=unread#p887428

"Jak zwykle podczas boardingu oddałem trzy podręczne do luku. Niestety pech chciał że jedna z naszych torb była identyczna jak innego pasażera (idioty bez oczu) i zabrał naszą pozostawiając swoją."
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Ja nigdy nie oddaje,
z oczywistego wzgledu, bo woze tam sprzet foto o wartosci kolo 50k pln,
wiec jakby sie walilo palilo to nigdy w zyciu nie pojdzie tam na dol :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Uwazaj, bo uslyszysz "WTF, po co ludziom sprzet za 50 tys, skoro mozna go nie miec i robic zdjecia Nokia 3200?!" ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
haha,
coz, pewnie takich wpisow tez sie mozna spodziewac ;)

no ale, w obronie powiem, ze niestety nie posiadam tak zaawansowanego telefonu jak 3200 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Nokią 3200 czy Nokią za 3200? bo to jakby różnica jest, drobna... ;-)
Ja mam zawsze dylemat ze sprzętem foto przy małych samolotach typu CRJ900. Zazwyczaj wyjmuję torbę z foto, a "duży" podręczny oddaję przy schodkach. Podobnie graty komputerowe. W efekcie poł torby puste...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
W zyciu nie dam za telefon 3,200! Wole przyjsc 3 godziny przed i stanac w kolejce :lol:
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
BrunoJ napisał(a):
Nokią 3200 czy Nokią za 3200? bo to jakby różnica jest, drobna... ;-)
Ja mam zawsze dylemat ze sprzętem foto przy małych samolotach typu CRJ900. Zazwyczaj wyjmuję torbę z foto, a "duży" podręczny oddaję przy schodkach. Podobnie graty komputerowe. W efekcie poł torby puste...


U mnie 98% podrecznego zajmuje sprzet foto ;)
walizka na kolkach, z ukrytymi wyjmowanymi szelkami, po to ze jak widze nadgorliwa kontrole tego co ludzie wciagaja na kolkach jako podreczne, to wrzucam moj na plecy i nie ma problemu ;) a niestety wymiar jako podreczny jest zawsze na granicy, ze ledwo sie miesci w metalowy stelaz, a o wadze to juz nie wspominam... czasami podreczny ze sprzetem wazy wiecej niz normalny bagaz nadawany do luku ;)

i wlasnie taka obserwacja, ze handlingi podczas boardingu czesciej waza i mieza torby plecaki walizki na kolkoach ktore jada, niz identyczne gdy ktos niesie na plecach :)

a druga sprawa, nawiazujac do wątku, to gdy masz priorytet, kupiony w lcc czy w normalnej linii wynikajacy ze statusu, to bardzo rzadko zdarza sie ze ktos sie czepia podręcznego, dopiero na kolejnych "zwyklych" pasażerach robią łapanke :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
phantomek napisał(a):
U mnie 98% podrecznego zajmuje sprzet foto ;)

Ja tam się nie znam, ale oprócz zapasowych boxerek lubię mieć również jakąś koszulę ;-)

A tak na serio - to wskazuje już na bardzo specjalizowane wyjazdy, bez znaczenia czy dla przyjemności czy zawodowo.
Ja pod kątem wyjazdów jednak mocno zoptymalizowałem sprzęt fotograficzny, pod kątem ilości, przenoszalności ale i sensownej jakości. Tyle że ja pstrykam tylko radosne fotki pamiątkowe. Ale zdarzyło już mi się z 25kg bagażem podręcznym lecieć. Tutaj oprócz priorytetu rozwiązaniem jest również klasa biznes (w niektórych liniach możesz mieć dwa podręczne, więc jednego ciężkiego się nie czepiają, pomijając że przede wszystkim nie sprawdzają).
Byłem jednak świadkiem na lotnisku, gdy przeczepili się jakiejś kobiecie z pancerną skrzynką, że za cieżka i ma oddać, i średnio pomagały tłumaczenia że jest tam jakaś aparatura która nie może do luku trafić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
BrunoJ napisał(a):
phantomek napisał(a):
U mnie 98% podrecznego zajmuje sprzet foto ;)

Ja tam się nie znam, ale oprócz zapasowych boxerek lubię mieć również jakąś koszulę ;-)



majtki lecą w normalnym bagażu w luku ;)


no ja już z doswiadczenia wiem gdzie na ktorym lotnisku, jak sie zachowac z tym ciezkim podręcznym i juz problemów nie ma :) daje rade :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 13 Lut 2017 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
No tak, jakoś odruchowo, patrząc po sobie, założyłem że tylko podręczny... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group