Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lis 2019 14:43 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Witam,

Mam taka nietypową sytuację, gdyż przylot do WAW mam na 22:30, a muszę odebrać samochód z wypożyczalni jeszcze, która czynna jest do 23. Czasu sporo niby, ale niestety będę miał do odebrania bagaż i rower, a rower z doświadczenia lubi wyskoczyć późno, albo bardzo późno itd.

Zastanawiam się czy mógłbym wyjść do hali przylotów bez bagaży lub tylko odebrać walizkę, odebrać kluczyki od samochodu i wtedy wrócić po pozostałe bagaże. Zdaję sobie sprawę, że nikt mnie ot tak nie będzie chciał wpuścić do środka już. Zapewne musiałbym zgłosić się do biura rzeczy znalezionych? Tylko z tego co widzę na stronie, ono jest czynne do 22.

Co zatem robią pasażerowie, którzy przez nieuwagę wyszli bez bagażu i chcą go odzyskać? :)
Niestety Google głównie mówi o zaginionych bagażach, a to inna sytuacja...
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 22 Lis 2019 15:06 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Kiedyś kolega na lotnisku w Kutaisi zostawił bagaż na taśmie i go ochrona wpuściła z powrotem.

Jeśli będziesz próbował, to nie mów prawdy, że pobiegłeś po auto, tylko udaj głupka, że już w drodze do domu cię olśniło, że nie odebrałeś bagażu z taśmy i natychmiast wróciłeś :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lis 2019 15:09 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
No raczej szedłbym w zapomnienie ;-) W sumie jak głównie latam bez bagaży to już raz doszedłem prawie do wyjścia jak sobie przypomniałem, że mój też przyleciał. Zakładam zatem, że to nie jest jakaś bardzo nietypowa sytuacja tylko coś co czasami się zdarzy.

Ktoś ma jakieś przemyślenia jeszcze w tej sprawie? Zwłaszcza na Chopina?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lis 2019 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak podales numeru lotu, to poczekaja na Ciebie w wypozyczalni. Beda wiedzieli, ze klient moze lekko sie spoznic.
Oczywiscie zalezy tez czy to dobra wypożyczalnia czy krzak, bo teraz jest ich tak wiele na Okęciu, że trudno wyczuc. Kiedys czekali bez problemu w tych wiekszych (Avis itp)
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lis 2019 15:13 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Inter rent/Europcar. Dzwoniłem i powiedzieli, że mogą do północy poczekać, ale od 23 do 24 pobierają 25€ opłaty dodatkowej. Trochę sporo...
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Lis 2019 18:11 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
Po wyjsciu masz specialny telefon powieszony na scianie, dzwonisz ze zapomniales bagazu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Freederm lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Pecel87 oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group