Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Kwi 2017 11:55 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
7:30 przylot z Gdanska FR
8:15 wylot do Wrocławia FR
Z poprzednich wypowiedzi wnioskuje ze sie da.
Czy ktoś probowal i moze potwierdzić ze jak nie bedzie opóźnień to jest to wykonalna?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 21 Kwi 2017 11:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
O ile bez opóźnień, powinno się udać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 21 Kwi 2017 12:01 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jakby z buta puszczali po płycie to bym był pewny na 100%, przez te autobusy sie boje :lol:
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 22 Kwi 2017 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Jedno mnie mega irytuje na szopenie.

Ilekroć przylatuję spoza Szengen albo Ryanair wyrwie mi z ręki podręczny, który muszę odebrać z taśmy - są problemy z ponownym wejściem do strefy duty-free (airside) bez karty pokładowej przez transfery.

Panowie z ochrony (chociaż akurat Ci na transferach są 5x bardziej mili/uprzejmi od tych strażników texasu z odlotów) strasznie się wzburzają i muszą dzwonić potwierdzać. Ostatnio, jak pracowniczka lotniska przy odbiorze bagażu (szukałem schodów) dowiedziała się, że chcę iść bez karty pokładowej z powrotem, to wywaliła oczy i powiedziała pewnym siebie tonem, że to absolutnie wykluczone (oczywiście przeszedłem).

A w ogóle argument przy którym w głowach pojawia się im "fatal error", to porównanie do osób z Szengen, które normalnie wychodzą przez rękaw do strefy "zastrzeżonej" (lol).

Są jakieś zapisy, które to regulują? Może wydrukuję sobie i oszczędzę czasochłonnych dyskusji.

gruby_inversia napisał(a):
Jakby z buta puszczali po płycie to bym był pewny na 100%, przez te autobusy sie boje :lol:

Najwyżej sobie trochę pobiegasz. Przyda się znajomość terminalu i lokalizacja bramek ~33/34.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 23 Kwi 2017 08:58 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
A tak serio to czemu nie masz tej karty ? Odprawa internetowa jest przeciez wszedzie za darmo i oszczedzi Ci klopotow
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 23 Kwi 2017 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
@oskiboski nie na każdy rejs można się odprawić online.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 12 Maj 2017 12:36 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Kupiłem bilet LOTu KRK-WAW-BRU z czasem przesiadki - uwaga 35 min! Skoro taki bilet był dostępny musi być to wykonalne :) To jest ostatni samolot LOTu w tym dniu w WAW-BRU, pytanie co zrobią jeśli będzie jakaś obsuwa - czym mogą mnie wysłać dalej tego samego dnia czy mogę utknąć na noc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Maj 2017 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
Nocleg w hotelu w Warszawie na koszt LOTu i wylot nazajutrz.
Góra
 Profil Relacje PM off
seal uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 12 Maj 2017 13:17 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Dobrze i nie dobrze. Dnia następnego mam o 19. lot z LUX dalej (na innym bilecie) ale nawet jak dotrę rano to sobie dojadę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Maj 2017 13:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
możesz poprosić o przebókowanie do LUX, w dobrej woli
Góra
 Profil Relacje PM off
seal uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 12 Maj 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 268
Jak będziesz mieć fart, to się uda. Ale nie nadawaj lepiej bagażu. LOT bardzo lubi się spóźniać, krajówki jednak chodzą w miarę czasowo.
Możesz też liczyć z dużym prawdopodobieństwem na to, że lot WAW-BRU będzie opóźniony. Prawie zawsze jest ;-)
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
seal uważa post za pomocny.
 
      
#72 PostWysłany: 12 Maj 2017 15:18 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@meteorka2207: bagaż rejestrowany muszę nadać - to jest początek dalszej podróży przez BRU ale jak pisałem wcześniej kontrolnie wylot dalej mam dzień później.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 12 Maj 2017 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 268
No to trzymamy kciuki, żeby i bagaż zdążył ;)
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
seal lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 18 Maj 2017 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
KRK-WAW-LCA przesiadka jest tylko 30 min :P ale skoro to sprzedają to każdy bez problemu zdąży, wieczorne samoloty LO z WAW często starują kilkanaście-kilkadziesiąc minut później względem rozkładu.


seal napisał(a):
Kupiłem bilet LOTu KRK-WAW-BRU z czasem przesiadki - uwaga 35 min! Skoro taki bilet był dostępny musi być to wykonalne :) To jest ostatni samolot LOTu w tym dniu w WAW-BRU, pytanie co zrobią jeśli będzie jakaś obsuwa - czym mogą mnie wysłać dalej tego samego dnia czy mogę utknąć na noc?
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 21 Maj 2017 20:41 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Mam pytanie: przylatuję z Wrocławia na Chopina, 4 godziny później mam następny samolot, do Francji. Nie chcę opuszczać lotniska, zatem- w którą stronę mam się udać, aby dalej oczekiwać?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 21 Maj 2017 21:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wszędzie, byle nie na "Wyjście do miasta", ani na "Odbiór bagażu" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 21 Maj 2017 21:39 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Bagażu nie będzie bo podręczny :D
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Maj 2017 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
pluumm napisał(a):
hej,
czy ktoś na forum próbował dostać się na linii Wrocław- Gdańsk (przez Chopina) porannymi lotami?
Wrocław- Warszawa 6:50- 7:50 Wylot z Warszawy do Gdańska 8:10.
Na przesiadkę jest 20 minut. Wiem, że to mało czasu ale może ktoś próbował i w Wawie czekają na ten lot z Wrocławia.

Jak wyżej napisano jest to najprawdopodobniej niemożliwe.

Natomiast możliwa jest przesiadka przy normalnej rotacji do tego samego samolotu - ostatnio sprawdziłem.

Wejście Schengen jest praktycznie "przez ścianę" z gejtami krajowymi (33). Jak przyjechałem autobusem i przeszedłem do tych bramek, to jeszcze stał drugi autobus. Potem dobre 5 minut "final call" zanim zakończono boarding.

Jest tylko jedno ale: agenci nie widzą wtedy, że jesteście w terminalu (normalnie widzą, kto przeszedł przez security), w związku z czym, jeśli wszyscy już będą, to mogą wcześniej zamknąć bramkę. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 22 Maj 2017 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Jeśli jest na jednym bilecie to przy bramce wiedzą że powinni poczekać. Przy czym nie mam przekonania że LOT sprzeda 20minutową przesiadkę. jeśli dwa osobne bilety, to faktycznie nikt nie będzie czekał. Wg mnie duża szansa że się nie uda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 22 Maj 2017 10:05 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
O ile nic się nie zmieniło, to minimalny czas przesiadki na jednym bilecie to 30 minut. A zatem te 20 minut, to przypuszczalnie 2 różne bilety i szanse są bardzo małe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group