Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#21 PostWysłany: 16 Paź 2016 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Można było, przynajmniej w lutym tego roku ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#22 PostWysłany: 16 Paź 2016 22:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
photolucas84 napisał(a):
Wie ktoś może czy na lotnisku w Ponta Delgada można pokazać kartę pokładową w telefonie ? tzn kod karty pokładowej ? (ryanair zmienił terminy odprawy online przed lotem i albo będę musiał kombinować gdzie wydrukować kartę pokładową albo użyję aplikacji ryanair w telefonie) ale podobno nie wszystkie lotniska to obsługują.

Szukam potwierdzonego info


Potwierdzam, nie ma żadnego problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#23 PostWysłany: 24 Sty 2017 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Większość tutaj ludzi pisze, że UTC bilet RTto 5 EUR.
Na stronie jest info, że bilet powrotny przysługuje dopiero dla grupy 3 lub więcej osób
If reservation is, three or more tickets, you will have access to free tickets
to return at the end of the buying process you will be given a promotional
code to use on the reservation return.


przerabiał ktoś temat dla jednej, dwóch osób?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#24 PostWysłany: 24 Sty 2017 11:47 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
W czerwcu 2015 bilet RT był po 5 euro kupowany na lotnisku w ich budce . Transfer busem do hotelu z ich listy, od razu można ustalić godzinę wyjazdu z hotelu
Kupowałem dla dwóch osób ale wtedy nie było nic o grupie min 3 osób na ich stronie

Fragment maila od UTC
A nossa loja situa-se no Aeroporto, no lado direito da área das chegadas. É designada por ‘Aerobus’ e é de fácil identificação, pois tem um placard vertical em frente à loja.
A loja UTC está aberta diariamente desde as 7h00 da manhã até ao último voo do dia.
O nosso serviço de transferes é efetuado do aeroporto para o centro de Ponta Delgada e vice versa o bilhete é 5€ por pessoa com ida e volta. Na compra de um bilhete de Aerobus , a hora de recolha do hotel é organizado com o nosso pessoal.
Poderá efetuar a marcação do seu regresso no dia da sua chegada no ato da compra do bilhete.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#25 PostWysłany: 24 Sty 2017 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Dzięki @‌daffi22‌
naskrobałem do nich maila, zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle coś odpiszą.

edit
fiufiu, szybko odpowiedzieli

wklejam info od UTC

Załączniki:
utc.jpg
utc.jpg [ 17.67 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#26 PostWysłany: 26 Sty 2017 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Jeśli nie lądujecie o jakiejś nieprzyjemnej godzinie ani nie macie niezwykle ciężkich bagaży, polecam spacer pieszo do miasta - przyjemnie wzdłuż oceanu, później wśród spokojnych przedmieść.

Natomiast na poranny lot taksówka z Lagoa to 14 euro. Z Ponta Delgada bodajże 9 euro bez bagażu i 12 euro z bagażem, taki cennik jest na głównym placu obok taksówek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#27 PostWysłany: 01 Lut 2017 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Transport UTC bardzo sprawny, super punktualnie. Koszt 6 EUR RT. Bilet można kupić bezpośrednio po wylądowaniu w budce.
Przy powrocie podaje się godzinę odlotu i sami proponują godzinę odbioru spod hotelu.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#28 PostWysłany: 01 Lut 2017 14:49 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
niebieski
Czy UTC kursuje późnym wieczorem i nad ranem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#29 PostWysłany: 01 Lut 2017 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Tak, przyleciałem z Lizbony o 23.00 a wracałem o 6.15. O 4.45 przyjechał po mnie bus pod hotel.
Busy są zsynchronizowane z rozkładami lotów. Sprawnie, kulturalnie. IMO nie warto brać auta na lotnisku jak się przylatuje późno albo wraca bardzo wcześnie.
Nie wiem czy to reguła, ale warto być punktualnie przy powrocie bo nie czekają.
Bus podjechał pod jakiś hotel po klienta, nie było go przed hotelem, odczekał minutę i odjechał.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#30 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
https://www.aeroportopontadelgada.pt/en ... ning-hours

nie ma chyba szans by kilka godzin w nocy przedrzemac do rannego wylotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#31 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:37 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 381
niebieski
Raczej nie, nas wyprosili. Ale ze 100m od wyjścia jest przyjemny trawnik na namiot;)
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#32 PostWysłany: 19 Wrz 2017 01:30 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Stan na początek września 2017. Busik, który jeździł z lotniska po hotelach w Ponta Delgada jest zawieszony. Pozostaje tylko taksówka https://www.aeroportopontadelgada.pt/en ... sportation albo spacer.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 24 Wrz 2017 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Czarmander napisał(a):
W zeszłym tygodniu wróciłem z Azorów i służę pomocą jeżeli ktoś ma jakieś konkretne pytania.
Pobyt ograniczyłem wyłącznie do Sao Miguel.


Hej, jak długi macie pobyt. Wybieramy się pod koniec listopada na 6 nocy. Lot z Lizbony, powrót Porto. Następnie do Modlina.
Zastanawiamy się nad wynajęciem samochodu na 4 dni. Przylot planowany jest na godzinę 15.30 więc auto chcemy wynająć dnia następnego. Będzie to nasz pierwszy pobyt na Azorach a więc pytania:
Czy lotnisko daleko oddalone jest od centrum Ponto Delgada? Gdybyśmy chcieli pójść piechotą z bagażami podręcznymi.
Ile kosztuje transfer do centrum z lotniska. Chcemy to zrobić budżetowo, dlatego szukamy jakiegoś taniego lokum. Zastanawiamy się nad wynajęciem mieszkania z dwoma sypialniami (będą dwie pary). Zastanawiamy się też nad jakąś opcją ze śniadaniem. Mógłbyś coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 24 Wrz 2017 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
benx napisał(a):
Czy lotnisko daleko oddalone jest od centrum Ponto Delgada? Gdybyśmy chcieli pójść piechotą z bagażami podręcznymi. Ile kosztuje transfer do centrum z lotniska.
Z lotniska do centrum szedłem na piechotę (jak najbardziej wykonalne). W drugą stronę jechałem busem, który jednak już nie jeździ (ponta-delgada,1284,70315&start=20#p980361). Ile może kosztować taksówka niestety nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
benx uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 25 Wrz 2017 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
@benx

Wynajmowałem apartament dość niedaleko lotniska usytuowany w kierunku centrum i spacerkiem droga zajęła mi 20-25 minut, a z apartamentu do miasta szedłem 30 minut.
Niestety na opcję śniadaniową nie mam nic godnego do polecenia bo śniadania robiłem sobie sam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benx uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 25 Wrz 2017 20:39 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 71
Loty: 76
Kilometry: 167 601
Czy lotnisko daleko oddalone jest od centrum Ponto Delgada? Gdybyśmy chcieli pójść piechotą z bagażami podręcznymi.

Dotrzecie do centrum spokojnym spacerkiem max. 40 minut.

Chcemy to zrobić budżetowo, dlatego szukamy jakiegoś taniego lokum. Zastanawiamy się nad wynajęciem mieszkania z dwoma sypialniami (będą dwie pary). Zastanawiamy się też nad jakąś opcją ze śniadaniem. Mógłbyś coś polecić?[/quote]

Polecam - http://hostelpontadelgada.com/en/
Góra
 Profil Relacje PM off
benx uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#37 PostWysłany: 26 Wrz 2017 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Czarmander napisał(a):
@benx

Wynajmowałem apartament dość niedaleko lotniska usytuowany w kierunku centrum i spacerkiem droga zajęła mi 20-25 minut, a z apartamentu do miasta szedłem 30 minut.
Niestety na opcję śniadaniową nie mam nic godnego do polecenia bo śniadania robiłem sobie sam.


Taka opcja by nam odpowiadała. Był tam internet wifi? Z racji obowiązków jest to warunek konieczny. Możesz podać nazwę, jakiś kontakt do tego apartamentu? Opcja z samodzielnym śniadaniem też wchodzi w grę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#38 PostWysłany: 26 Wrz 2017 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
@benx

Wifi było lecz nie korzystałem gdyż mam nielimitowany internet na telefonie komórkowym.
Azores Holidays House - B&B
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#39 PostWysłany: 27 Wrz 2017 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
@Czarmander

Wypożyczałeś auto? Możesz coś polecić w tym zakresie? Chcemy wynająć na 4 dni dla 4 osób. Po Maderze jeździliśmy Mitsubishi Space Star z 2014 roku. Był dostateczny. Szukamy czegoś podobnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ponta Delgada
#40 PostWysłany: 25 Paź 2017 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4570
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Leciałem Azores Airlines - karta mobilna bez problemu działa
Jeśli chodzi o taksówkę, to mój ho(s)tel Thomas - polecam zwłaszcza nielatem bo nie ma klimy, ale warunki zdecydowanie hotelowe nie hostelowe i lokalizacja centralna - zamówił mi taksówkę na lotnisko. Kosztowało to 9 EUR z bagażem podręcznym.
Tylko z tym hostelem jest jeden problem poza sezonem nie da się w nim zameldować między 00:00 a 6:00, a mój samolot spóźnił się mam nadzieję, że o 400 EUR i przyleciał o 3.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group