Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Polinezja - day pass
#1 PostWysłany: 25 Wrz 2018 20:02 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
słyszał ktoś z Was lub korzystał z tzw day pass w luksusowych hotelach na Polinezji? Interesuje mnie zwłaszcza Bora Bora i Moorea.
W sofitelu jest coś takiego: http://sofitel-moorea-iaora.com/offers/daypass/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:13 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
nie byłem na Polinezji ale takie oferty są całkiem popularne na Pacyfiku.
Czasami jest to tylko pobyt na basenie i plaży hotelowej z transferem np. na lotnisko, a czasami pakiet z lunchem itp.
Najczęściej jest to oferowane jako rozwiązanie wczesny check out w innym hotelu, późna godzina wylotu, więc czas w ciągu dnia do samolotu zagospodaruj sobie u nas z transferem na lotnisko. Dla dzieciaków często są dodatkowe atrakcje jak np. hotelowy kids club.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:29 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Czytałam, że tam klientami są głównie pasażerowie wycieczkowców, którzy schodzą na ląd w ciągu dnia, więc mogą miło spędzić czas w hotelu :)
Oferta Sofitelu obejmuje lunch.
Popularne też takie passy były na Malediwach, ale moze ktoś ma doświadczenia z Polinezji, bo tylko znalazłam ten Sofitel, więc nie wiem czy inne hotele też są dostępne
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2018 22:57 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Oferta Hiltona ciut droższa
Cytuj:
We offer Day Pass at XPF 9000 per person including an access to pool and beach, a 2 courses lunch at our Rotui Grill & Bar restaurant near the pool and 10% OFF treatments at our Spa.
Upon booking only.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group