Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Parasol plażowy
#1 PostWysłany: 04 Lut 2024 12:18 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 42
Loty: 3
Kilometry: 3 860
Cześć wszystkim, mam takie pytanie zupełnie na poważnie. Tak jak innym, czasem zdarza mi się polecieć samolotem na wyjazd do tzw. ciepłych krajów, podczas których spędzam trochę czasu na plaży. No ale trochę jednak słabo tak leżeć bez przerwy na słońcu przy >30 stopniach. Nie zawsze na plaży są jakieś palmy albo inne zacienione miejsca. Tak więc kilka razy wypożyczałem leżaki z parasolem, ale jednak jest to zazwyczaj duża kwota, 10-30 euro za dzień za parę. 3-4 takie dni i może wyjść kilka stówek. Zastanawiam się, czy da się tego jakoś uniknąć. Teoretycznie mógłbym wziąć swój parasol plażowy, ale nie znalazłem takich, które po złożeniu zmieściłyby się do walizki podręcznej, z którą najczęściej podróżuję. W sumie takich do rejestrowanego też nie znalazłem. A może na miejscu pójść do stoiska przy plaży albo podjechać do Decathlonu i kupić? :D Tylko co z tym potem zrobić? Zwrócić do sklepu? Raczej nie przyjmą. Zostawić na miejscu? Trochę szkoda pieniędzy. Wystawić na lokalnym OLX pod koniec pobytu? :D Może wy macie jakieś swoje sensowne patenty i się nimi podzielicie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#2 PostWysłany: 04 Lut 2024 12:35 

Rejestracja: 19 Gru 2021
Posty: 47
Loty: 74
Kilometry: 124 565
Kupujesz parasol w lokalnym chińczyku, w Hiszpanii w sezonie był to koszt 10 euro - duży parasol pod którym mieściły się 3 osoby. Ja po miesiącu użytkowania, oddałam na plaży ludziom za symbolicznego piątaka (nie chciałam ale się upierali) którzy umierali w 40 stopniowym upale - gwarantuję Ci chętni się znajdą. Po za tym nawet jak nie będziesz miał co z nim zrobić, zapewniam, że to 10-12 euro będzie najlepszą wyjazdową inwestycją w przypadku miejsc gdzie słońce mocno daje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#3 PostWysłany: 04 Lut 2024 12:45 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Ja zawsze kupuję i po zakończeniu urlopu zostawiam w mieszkaniu które wynajmowalem


Ps. Kiedys tez oddawalem komus na plazy ale pewnego razu spotkała mnie niemila sytuacja. Chcialem oddać hiszpańskiej rodzinie ktora wypoczywała obok nas z małym dzieckiem. Podszedłem i mowie ze konczymy urlop i nie mozemy zabrać parasola do samolotu i chętenie oddamy. Ojciec dziecka wyskoczył ma mnje bardzo agresywnie ze nie potrzebuja jałmużny i jakby chciał to sobie sam kupi.

Po tej sytuacji juz nie proponuję obcym tylko zostawiam w apartamencie lub w umowionych miejscach na plaży. Np sporo grup facebookowych ma takie umowione miejsca na przekazanie takich rzeczy kolejnym wczasowiczom


Wyslane z telefonu przez Tapatalka


Ostatnio edytowany przez brzemia, 04 Lut 2024 13:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#4 PostWysłany: 04 Lut 2024 12:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
maly-skladany-parasol-plazowy,247,94916
Góra
 Profil Relacje PM off
mcaron07 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#5 PostWysłany: 05 Lut 2024 09:24 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@mcaron07 olej parasol i kup sobie namiocik plażowy. Ja mam taki niewielki, dwuosobowy który mieści się bez problemu w podręcznym i waży ok. 1kg.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#6 PostWysłany: 09 Lut 2024 17:36 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 42
Loty: 3
Kilometry: 3 860
Dzięki wszystkim za odpowiedzi

@vincenz a możesz podesłać model, który masz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#7 PostWysłany: 09 Lut 2024 19:27 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 32
Latając z dzieciakami z bagażem podręcznym bierzemy zwykle ten:

https://www.decathlon.pl/p/budka-kempin ... wy_Zielony
Góra
 Profil Relacje PM off
mcaron07 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#8 PostWysłany: 10 Lut 2024 00:06 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 304
Loty: 139
Kilometry: 286 579
niebieski
ja zaczynam lekko wątpić w inteligencje ludzi
rozumiem że niektóre , trudne zapytania trzeba googlowac po angielsku, ale po polsku wpisując w google są nawet zwrotki -> prowadzące do tego forum
Takich wątków można tu mnożyć.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Parasol plażowy
#9 PostWysłany: 13 Lut 2024 11:39 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@mcaron07 ten sam, który zalinkował @dokadteraz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group