Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lis 2016 23:15 

Rejestracja: 26 Paź 2013
Posty: 4
Loty: 4
Kilometry: 4 218
Hej.

Niedlugo lece do Tajlandii Ukraine Airlines. Chce zabrac dwa plecaki. Jeden wiekszy i drugi mniejszy (jakies 20l),aby moc z nim chodzic swobodnie na miejscu. Wszystkie rzeczy, ktore biore ze soba sa w wiekszym plecaku, ten drugi jest pusty. Polaczylem je ze soba pasami. Czy taka kombinacja ma prawo przejsc jako bagaz podreczny? Moglbym nadac ewentualnie jako rejestrowany, ale na miejscu bede przemieszczal sie jeszcze AirAsia, Bangkok Airlines i Cambodia Angkor Air i nie chce doplacac...Ktos kiedys probowal takiej kombinatoryki?

Pozdr!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 05 Lis 2016 23:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Dla pewności lepiej było ten mniejszy wpakować do większego, ale tak jak zrobiłeś też raczej się uda.Jeśli w ostateczności bezpłatnie możesz oddać do luku to nie masz nic do stracenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2017 10:37 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 3
Zbanowany
Ja kiedyś wzięłam plecak na laptopa jako bagaż podręczny i doczepiłam do niego kilka saszetek i nie kazali mi nic odpinać


Ostatnio edytowany przez krasnal, 16 Sty 2017 10:48, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group