Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:15 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 5
Cześć,

Planowałem na luty wyjazd do Dubaju wraz z żoną. Bilety zabookowane, hotel również (pierwotnie Atana). Ale tak się złożyło, że żona jest w ciąży i nie będzie mogła lecieć. Ja i tak muszę lecieć, bo mam tam sprawę do załatwienia, więc zaproponowałem wyjazd kumplowi, który się zgodził.
Żeby trochę obniżyć koszty, zabookowałem trochę tańszy Gulf Oasis, ale tu mam wątpliwość - apartament ma łóżko małżeńskie. Czy nie będzie problemów, jeśli wprowadzi się tam dwóch facetów? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:19 

W mojej ocenie będą problemy.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:21 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 5
-- 30 Gru 2017 23:20 --

Dzięki za odpowiedź. A jakiego typu problemy? Krzywe spojrzenie, uśmieszki, czy po prostu nas wyrzucą? :)

-- 30 Gru 2017 23:21 --

Dobrze rozumiem, że jeśli to byłby twin room, to problemu by nie było?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:25 

W twin room nie byłoby problemu.
A co tutaj się wydarzy, tego nie wiem. Może, jeśli dostępność na to pozwoli, od razu zamienią Wam pokój na twin room. Przemyśl dobrze temat oszczędzania na pokoju, bo to niesmacznie będzie wyglądać. Twoja kasa, Twoja podróż, Twoja sprawa, ale ja bym brał dwa łóżka.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ale kto zmusza do pojawiania się w recepcji we dwoje...
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
przemeks lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Możesz napisać maila co i jak, może zmienią pokój. I weź zdjęcie żony w portfelu :mrgreen:
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nick napisał(a):
Ale kto zmusza do pojawiania się w recepcji we dwoje...



dokładnie! kolegę weź w walizce podręcznej. Albo rejestrowanej, jeśli ma wymiary od L w górę.
To samo na śniadania hotelowe, zabieraj go ze sobą w walizce i tam wrzucaj posiłki. Tylko powiedz mu żeby nie wyrzucał kosteczek i odpadków poza torbę w czasie śniadania, bo będzie podejrzanie.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:35 

Sytuacja, w której kolega będzie cichaczem przemykał korytarzami do Twojego pokoju (z łóżkiem małżeńskim) w internecie rysuje się kabaretowo, ale w praktyce może nie wyjść tak zabawnie.
Szczera rada: nie żydź na koszcie pokoju hotelu i weź dwa łóżka.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 30 Gru 2017 23:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@Don_Bartoss Ale tu chyba nawet nie chodzi o aktualny koszt pokoju. W sensie żeby oszczędzić kolega zmienił hotel, a zarówno double jak i twin są zapewne w tej samej cenie. Mniemam, że wystarczy napisać maila z prośbą o zmianę, a nie dopłacać.
A pomysł z przemknięciem się jest faktycznie groteskowy.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:40 

@Tom K, faktycznie, coś mi się pomyliło. Poprawiłem.
Szanowny Założycielu Wątku - skoro nie bierzesz żony (która za siebie i tak nie płaci), a kolegę (który płaci) to bierz lepszy hotel bo per capita i tak wydasz mniej.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 30 Gru 2017 23:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:41 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
podstawowe pytanie: chcesz z kolega spac w jednym lozku?

...wiec zmien pokoj albo hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:47 

@ibartek, raczej kolega nie będzie czuwał na krześle.
Góra
 PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:47 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
o ja pie....., ale poprawiliście mi humor ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Anonymous napisał(a):
@ibartek, raczej kolega nie będzie czuwał na krześle.


no wlasnie, do wanny tez sie raczej nie polozy, wiec problemem do rozwiazania jest tutaj 1 lozko, a nie Pan na recepcji.. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 31 Gru 2017 00:05 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
borsuk2 napisał(a):
Ale tak się złożyło, że żona jest w ciąży i nie będzie mogła lecieć.
Żeby trochę obniżyć koszty, zabookowałem trochę tańszy Gulf Oasis, ale tu mam wątpliwość - apartament ma łóżko małżeńskie. Czy nie będzie problemów, jeśli wprowadzi się tam dwóch facetów? :)

Hm, szkoda,że zawsze jakoś tak się samo składa,że to kobiety są w ciąży ;)Moim zdaniem, raczej nikt nie będzie się przejmował jak i czy wy śpicie,jeśli tobie nie przeszkadza spanie z kolegą ;) W tym hotelu nawet chyba trudno o twin,chyba że apartament z dwoma sypialniami co zwiększa koszt.Jak coś to zmień hotel .
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 31 Gru 2017 12:50 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 5
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Tom K ma rację, generalnie jeśli nie jadę z żoną, to nie zależy mi jakoś super na standardzie. Gulf wygląda przyzwoicie, a przy 9 dniach pobytu jakaś tam różnica jest.

Napisałem już do nich z prośbą o informację, czy jest możliwa zamiana double na twin, ale rezerwując nie widać tam takiej opcji.

Teraz mam inne pytanie.

Czy ktoś z Szanownych forumowiczów kojarzy, od której w Atanie serwują śniadanie? Też do nich napisałem, ale jeszcze mi nie odpisali, a to może być istotne dla mnie.

Pozdrówki i wszystkiego naj w Nowym Roku!
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group