Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sty 2022 21:12 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Gdzie w PDC znajdę jakiś uliczny street food ?
Nie pytam o restauracje, ale o jakiś targ z budami.
Uwielbiam jeść w tego typu miejscach.
Od siebie dodam, że w Cancun nie było problemu ze znalezieniem takiego miejsca. Taki lokalny food market.
Teraz jesteśmy w drodze z Holbox gdzie brakowało takiego miejsca, jedynie knajpy, całkiem niezłe, ale ceny zdecydowanie wyższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 16 Sty 2022 21:20 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
Niestety nie znalazłem, ale szczerze polecam małą budkę. Dużo lokalsów też jadło. Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tenroh uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2022 21:37 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Przetestuję pewnie jeszcze dziś, dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sty 2022 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 859
niebieski
@Tenroh polecam tutaj:
https://goo.gl/maps/1H2HBxsEpAu6FVLV8

Niedaleko marketu Soriana i banku HSBC stoją budki z super jedzeniem, głównie wieczorem, ale rano tez widziałem jednego/dwóch sprzedawców.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tenroh uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Sty 2022 22:41 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
@kubus95 byliśmy wczoraj i mam mieszane uczucia, ale tylko z jednego powodu jak poniżej.
Było kilka budek, ceny ok, jedzenie pycha, ale ...
Skończyliśmy nasze żarło i mieliśmy wracać, ale pomyślałem sobie, że może jeszcze burrito wezmę na wynos.
Złożyłem zamówienie i stałem przy budce, nagle widzę, że wraca jakieś burrito na talerzu, może nieodebrane przez klienta, na bank nie jakieś naruszone, ale jednak.
Gość się nawet nie czaił jedynie odczekał chwilę, zrzucił limonki, wymienił talerz i dodał mięso i chciał mi to wydać.
Nie na to liczyłem. Został drugi raz z tym samym burrito 😁
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Sty 2022 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 859
niebieski
@Tenroh oni po prostu próbują być eko :lol: a tak na poważnie to nigdzie w Meksyku poza Jukatanem nie próbowano mnie oszukać...ale tam bywa różnie, trzeba być czujnym

Ps. Gdybyście jechali do Chetumal to mam świetne miejsce z jedzeniem i ludźmi o złotych sercach, jak coś pisz priv
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sty 2022 23:09 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
@kubus95 tak czy inaczej dzięki za namiary.
Mimo wszystko pewnie dziś tam znów zjemy, trzeba tylko patrzeć im na ręce.

Dziś jesteśmy 6-ty dzień i tylko raz pani w Oxxo próbowała mnie zrobić o zgrozo na 10MXN.
W Polsce bym w życiu tego nie zauważył, ale tu sprawdzam zawsze reszty.
Pani od razu wiedziała o co chodzi jak tylko pokazałem, że się nie zgadza.
Chetumal niestety już nie zwiedzimy, na jutro szukamy jakichś cenot w okolicy PDC, a na koniec 3 doby relaksu na Cozumel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2022 04:18 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
@Tenroh wcale nie chciała zrobić na szaro, ale doliczyła skromny napiwek. ;)

W Meksyku napiwki funkcjonują podobnie, jak w USA, oczekiwane są niemal wszędzie.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group