Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Mar 2014 23:42 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Niestety nigdy nie przyszło mi korzystać z pociągów w Portugalii, ma ktoś jakiś mądry pomysł na transport z Lizbony do Malagi.
Nie chce brać auta z wypożyczalni, ponieważ zdanie auta w innym kraju wiążę się z gigantycznymi kosztami. Za wszelkie sugestie i pomoc będę wdzięczny!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
#2 PostWysłany: 12 Mar 2014 01:54 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
Z Lizbony [21.18] do Madrytu [8.10] jeździ nocny pociąg TRENHOTEL 00335;
miejsce siedzące [Turista] można kupić od 24.20 €;
miejsce sypialne w przedziale 4 osobowym [Cama Turista] od 33.60 €
Z Madrytu do Malagi bezpośrednio dojedziesz szybkim pociągiem AVE; ceny rozpoczynają się od 23.85 €.
Ceny na interesującą Cię datę możesz sprawdzić na stronie Renfe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Mar 2014 07:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
nobody napisał(a):
Z Lizbony [21.18] do Madrytu [8.10] jeździ nocny pociąg TRENHOTEL 00335;
miejsce siedzące [Turista] można kupić od 24.20 €;
miejsce sypialne w przedziale 4 osobowym [Cama Turista] od 33.60 €
Z Madrytu do Malagi bezpośrednio dojedziesz szybkim pociągiem AVE; ceny rozpoczynają się od 23.85 €.
Ceny na interesującą Cię datę możesz sprawdzić na stronie Renfe.


Idąc tą drogą warto dodać, że do Madrytu z Lizbony możesz dostać się też easyjetem. Latają dwa razy dziennie (7:00 i 15:00), ceny zaczynają się gdzieś w okolicach 25 euro (tyle płaciłem w styczniu), więc jest to świetna alternatywa dla pociągu. Wszystko zależy tylko od elastyczności terminu, wielkości bagażu itd. Czas podróży godzina+.

Margines: Drugi etap też możesz pokonać szybciej, ale wyjdzie trochę drożej niż pociągiem. Jeżeli zdecydujesz się na easy o 7:00 i w Madrycie przeskoczysz na Iberię Ex (za około 50 euro), to w Maladze będziesz na 13:00.

Autobusem natomiast zapewne przez Sewillę, jak poniżej.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2014-03-12 o 06.06.08.png
Zrzut ekranu 2014-03-12 o 06.06.08.png [ 71.14 KiB | Obejrzany 3038 razy ]
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Kwi 2014 12:54 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Dzięki za info, chyba za rok spróbuje bo w tym roku kompletnie plany mi się zmieniły i niestety nie będzie mi dane odwiedzenia Portugalii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:56 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Wątek trochę stary, ale nie chciałam zakładać nowego. Od dawna miałam konto na CP (koleje portugalskie). Dziś chcąc kupić bilet, nie mogę przez hasło.
Mimo kilku prób przez "zapomniałam hasła", nic nie przychodzi na maila. Oczywiście zarejestrować się od nowa też nie mogę. Kupno biletu bez konta niemożliwe.
Co zatem? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Sty 2022 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
@ewaolivka używasz jakiegoś Adblocka, Adguarda lub czegoś podobnego? Jeśli tak, to wyłącz przed próbą zalogowania się..
Jeśli nie, to może poczekaj.. czasem próba odzyskania hasła czy ustanowienia nowego potrafi chwilę trwać...
Wziąłbym jeszcze pod uwagę to że jest niedziela ;) może jutro będzie działać poprawnie..
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 10 Sty 2022 20:49 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Tak dla ciekawości ;) . Po wielu przesłanych mailach "nie pamiętasz hasła" i 24 godzinach, koleje portugalskie raczyły odpowiedzieć zwykłym mailem, bez żadnego linka,
podając nowe hasło, które. NIE DZIAŁA. Juz nie liczę na współpracę, będę musiała kupić bilet na miejscu. Szkoda, bo przez stronę są promocje :(
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group