Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 03 Mar 2013 10:16 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Napisz jeszcze czy zamierzasz leciec z bagazem reestrowanym. Pamietaj ze na bagaz czea sie czasem nawet 1/2 godziny. Moze zobacz inne miasta w Pl

Wysłane z mojego GT-S6802 za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 03 Mar 2013 10:28 

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 28
juz wszystkie loty przesledzilam,nic sie nie pokrywa nigdy z promem na korsyke,to wlasciwie jedyne rozsadne wyjscie,mam jeszcze mozliwosc lotu do nicei ale tam bylabym o 16:00 prom nocny o 23:55 na wyspie 6rano,bilet800zl na samolot a tu do pizy 300 wiec jest roznica i te godziny czekania w nicei,piza jest jedynym sensownym wyjsciem ale nie wiem sama jaka decyzje podjac.myslalam o malej walizeczce wlasnie po to by ja zakwalifikowac jako bagaz podreczny i miec przy sobie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Mar 2013 11:55 

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 18
Dobry transport z Pisy do Livorno masz pociągiem. Z lotniska w Pisie odjeżdża pociąg do Livorno o 17.18 i w Livorno jesteś o 18.01 (3,30 EUR) - to byłby chyba najlepszy wariant. Co prawda masz mało czasu by zdążyć na pociąg, ale Ryanair zwykle ląduje wcześniej od planowego przylotu. Ja zawsze byłem 10-20 minut przed czasem, nie wiem jakie inni mają doświadczenie ale ja bym tak próbował dostać się do Livorno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 03 Mar 2013 12:14 

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 28
dzieki andrew,orientujesz sie jak daleko jest dworzecw livorno od portu?jest to jakies sensowne rozwiazanie:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 03 Mar 2013 12:41 

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 18
Do portu jest spory kawałek ok.2-3 km, ale kursuje autobus miejski spod samego dworca - nie pamiętam jaki numer autobusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 03 Mar 2013 12:44 

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 28
dzieki :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 03 Mar 2013 13:05 

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 18
Jeszcze jedna uwaga odnośnie pociągu Pisa - Livorno. Ten pociąg z lotniska jedzie do Pisa Centrale i tam jest przesiadka na pociąg do Livorno.

Pisa Aeroporto - Pisa Centrale 17.18 - 17.23
Pisa Centrale - Livorno 17.45 - 18.01

To wg mnie już w ogóle jest bezpieczne nawet jakby samolot nie przyleciał wcześniej, ponieważ mogłabyś wziąć taxi do dworca Pisa Centrale i do 17.45 na pewno się wyrobisz by zdążyć na ten pociąg do Livorno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 03 Mar 2013 14:26 

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 28
ok,bardzo dziekuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 18 Mar 2013 10:15 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 6
Witajcie kochani czy orientujecie się może w aktualnych cenach autobusów lub pociągów do Florencji? A może wypożyczyć autko? ok 106 pln za dobę to nie jest źle, tylko tam jakieś dopłaty są, których nie rozumiem. Jeśli macie namiar na stronkę która łądnie opisuje Florencję i Toskanie to poprosze bardzo. i Dzięki bardzo :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 18 Mar 2013 10:57 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
lukaspol napisał(a):
Witajcie kochani czy orientujecie się może w aktualnych cenach autobusów lub pociągów do Florencji? A może wypożyczyć autko? ok 106 pln za dobę to nie jest źle, tylko tam jakieś dopłaty są, których nie rozumiem. Jeśli macie namiar na stronkę która łądnie opisuje Florencję i Toskanie to poprosze bardzo. i Dzięki bardzo :lol:


www.trenitalia.com

Wejdź sobie na tą stronkę i posprawdzaj połączenia kolejowe. Wyszukiwanie jest bardzo intuicyjne, więc nie powinieneś mieć problemów ;)
Z tego co wiem, we Włoszech o wiele bardziej opłaca się podróż pociągiem niż autobusem na dłuższych dystansach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 20 Mar 2013 11:59 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 503
Witam,

planujemy 2,5dniowy pobyt w Toskanii z przylotem do Pizy.

Pół dnia planujemy w Pizie. Co warto zobaczyć oprócz Krzywej Wieży? Jak dojechać do tych miejsc?

Następny dzień planujemy we Florencji komunikacją miejską. Jak dojechać tam z Pizy? Co warto zobaczyć?

Ostatni dzień planujemy w Livorno. Tutaj też pytanie o to jak dojechać tam z Pizy? Co warto zobaczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 20 Mar 2013 12:20 

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 18
Do Florencji dotrzesz pociągiem - bardzo często kursują Regionale.
W Pizie w zasadzie oprócz krzywej wieży i Duomo obok to nie ma większych atrakcji. W dotarciu tam nie będziesz potrzebował transportu publicznego - 20 minut spacerkiem od dworca.

Stanowczo odradzam Livorno ponieważ na prawdę nie ma w nim nic godnego uwagi - to zwykłe miasteczko portowe. W zamian polecam miejscowość Luccę, która jest w podobnej odległości od Pizy jak Livorno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 04 Kwi 2013 23:11 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 2
Witam, planujemy z dziewczyna wyjazd do Toskanii w drugiej polowie kwietnia. Bedziemy leciec do Pizy i wracac takze stamtad. Na miejscu bedziemy 4 dni, od soboty do wtorku. W zwiazku z tym mam kilka pytan. Z wczesniejszych postow wiem juz, ze Piza nie nadaje sie raczej do zwiedzania przez az 4 dni, dlatego planujemy pojechac do Florencji, Lukki i moze Livorno. Chcialem spytac was o jakies sugestie na temat tego jak rozplanowac pod wzgledem ilosci dni w danym miescie nasza podroz, jakies ciekawe obowiazkowe, ale takze te niekoniecznie popularne miejsca w tych miastach, a takze o jakies tanie noclegi, ew. linki gdzie ich szukac. Nastawialismy sie poczatkowo na coachsurfing, ale wydaje mi sie, ze przy podrozowaniu miedzy miastami moze to byc ciezkie do zrealizowania. To nasza pierwsza podroz do Wloch, dlatego tyle pytan. :)

Z gory dziekuje za odpowiedzi. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 05 Kwi 2013 14:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Jeśli Livorno, to w sumie wystarczy 2 godziny na przejście się od stacji kolejowej do portu. Przez pierwszą część jest dosyć nudno, ale sa jakieś markety. Trochę ciekawiej jest w drugiej części w okolicach portu. Z powrotem na stację można wrócić autobusem w sumie.

Kilka zdjęć, można ocenić, czy warto ...
http://est.mx4.pl/index.php/en/photos/c ... iosna-2012
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 11 Kwi 2013 18:07 

Rejestracja: 09 Kwi 2013
Posty: 25
Witam
mają w Pizie jakieś całodzienne bilety na autobus?
Chciałem w ostatni dzień pobytu skoczyć z lotniska nad morze, potem do centrum pod Krzywą Wieżę i spowrotem na lotnisko
niestety strona przewoźnika tylko po włosku...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 11 Kwi 2013 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
qqlek napisał(a):
Witam
mają w Pizie jakieś całodzienne bilety na autobus?
Chciałem w ostatni dzień pobytu skoczyć z lotniska nad morze, potem do centrum pod Krzywą Wieżę i spowrotem na lotnisko
niestety strona przewoźnika tylko po włosku...

wujek google zawsze pomoże
Biglietto validità oraria (70 minuti) 1,1 euro
Biglietto validità oraria (120 minuti) 1,45euro
Biglietto validità oraria (240 minuti) 1,75euro
Carta giornaliera (DAY PASS) 3,40 euro
Carnet di 4 biglietti orari (karnet 4 przejazdy) 3,60 euro
Carnet di 10 biglietti orari (karnet 10 przejazdów) 8,70euro
Biglietto vendita a bordo(kupno od kierowcy) 1,50 euro
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 06 Maj 2013 13:09 

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 28
Witam wszystkich serdecznie!zmienily sie troche godz przylotowRaynair do Pisa i postanowilam zarezerwowac bilet do PisyLląduje on o 15:40 więc mam spore szanse na to by zdązyć doLlivorno na ostatni tego dnia prom na Korsyke,jezeli ktos moglby pomoc mi i powiedziec jak dokladnie wszystko sie odbywa,jest to moj pierwszy lot samolotem i najzwyczajniej w swiecie nie wiem.Doczytalam sie ze bagaz podreczny jest do10kg to troche lepiej nic w lot bo tam do8kg,czy w liniach Raynair tez obowiazuje zasada ze do podrecznego moge spakowac 1litr plynow a dokladnie max10 buteleczek po100ml?Oprocz tej walizki nie moge miec dodatkowej nawet damskiej torebki bo jest to dodatkowy bagaz tzw.nadbagaz?Kolejne pytanie dotyczy taksowek pod dworcem,czy jest ich na tyle duzo ze bez problemu wsiade i dowiezie mnie do portu?Wiem ze ponoc pociag i autobus jakis kursuje do Livorno ale ja boje sie ze wsiade nie do tego co potrzeba i bedzie masakra,jedziemy z kolezanka we dwie wiec nawet jesli to bedzie kwota40-50eur to dzielimy na polowe i jeszcze ujdzie a na prom musze zdarzyc bo nie wyobrazam sobie samotnie nas w Livorno w porcie.jesli ktos moze mi cos podpowiedziec i pomoc bede bardzo wdzieczna,z gory wszystkim dziekuje,pozdrawiam Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 15 Cze 2013 15:08 

Rejestracja: 16 Kwi 2012
Posty: 63
Witam, czy lądując we wtorek 23:40 na lotnisku w pizie, jest szansa dojechać jakimś transportem do centrum (oprócz taxi)?
Czy po prostu sobie spacerkiem podążyć?
Widzę, że wg google maps, jest dość blisko do centrum. Jak myślicie?

I jeszcze drugie pytanie jeśli można.
Czy z dworca autobusowego (nie z lotniska) jeździ jakiś miejski autobus do Tirrenia i z powrotem, żeby się na plaży pobyczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 03 Kwi 2014 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 393
Kilometry: 429 676
niebieski
Widze, ze przez neta zarowno Terravision, jak i Autostradale z Pizy do Florencji kosztuja 5 euro OW. Czy taka sama cena obowiazuje przy kupnie biletow na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 07 Kwi 2014 14:20 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
Na lotnisku 6 eurasków do Florencji :D bilet do Pisy od 1.20/70minut do 1,90/240 minut- lepiej mieć ważny bilet ( czeste kontrole stwierdzone naocznie 2 przejazdy 2 kontrole) pozdro z lotniska Pisa internet dobry za darmo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group