Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 10 Maj 2018 08:28 

Rejestracja: 10 Maj 2018
Posty: 4
ms993 dzięki wielkie.

Powiedzcie proszę co na czym najlepiej skupić się w Pizie mając na zwiedzanie 1 dzień? I czy lepiej wybrać się do Florencji czy Cinque Terre czy może polecacie coś innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#122 PostWysłany: 10 Maj 2018 08:29 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@kaamil
Mała korekta mapki
https://www.google.pl/maps/dir/AwesHome ... 00!3e2!5i2

Idealna trasa na wieczorny spacer i pierwsze zapoznanie się z miastem. Na jeden dzień polecałbym Florencję. Jedziecie albo http://www.trenitalia.com/ albo autobusem spod lotniska https://autostradale.it Trenitalia wychodzi taniej niż autobus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 19 Wrz 2018 18:57 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 232
Ktoś się może orientuje jakie są taryfy na "posamover"?
Jadę z 4 i 6lakiem.. Czy wszyscy taka sama opłata?!
(Na ich stronie nic nie widzę)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 19 Wrz 2018 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Znalazłam info, że taryfa dla dzieci nie zależy od wieku, tylko od wzrostu:
http://pisa-mover.com/web/app/uploads/2017/07/Service_Charter_Excerpt_REV1_06JUL2017.pdf

Those children whose height does not exceed one meter, accompanied by a paying adult, travel free of charge. Past such height, the ordinary fee applies. Foldable prams can be kept open with a child on board only if they are secured to the dedicated lock installed in the
area reserved for wheelchairs. The pram must be physically guarded and visually monitored by the adult for the
entire duration of the trip.
In the case of an adult passenger that accompanies more than one child within the aforesaid limits, only one of the children is entitled to travel free of charge, while the
others shall pay the appropriate ticket.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 19 Wrz 2018 21:56 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 232
Dziękuję za szybką odpowiedź;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 17 Sie 2022 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 39
Kilometry: 42 630
Czołem! Ruszam do Pizy FR9946. Przylot na miejsce o godz. 23:45. Wiem, że Pisa mover ostatnie jest chyba w okolicach północy. Czy ktoś próbował dostać się do miasta o tej porze? Hotel mam w pobliżu Piazza Vittorio Emanuele II.

I chyba podobno można w miarę gładko przejśc pieszo od lotniska do śródmieścia - czy to prawda?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 17 Sie 2022 13:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Tak, spójrz na mapie. Krótki, bezproblemowy spacer (tylko niezbyt jest chodnik na wyjściu z lotniska)- obczaj sobie na Streetview, będzie łatwiej potem zrealizować na żywo
Góra
 Profil Relacje PM off
LPojez lubi ten post.
LPojez uważa post za pomocny.
 
      
#128 PostWysłany: 17 Sie 2022 15:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@LPojez Prawda. Mnóstwo ludzi zasuwa na piechotę, niektórzy nawet z bagażem wyglądającym na rejestrowany. Godzina na łażenie tą trasą może nie za fajna (ja szedłem w ciągu dnia), ale podejrzewam, że będzie więcej takich jak ty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LPojez lubi ten post.
LPojez uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 17 Sie 2022 15:46 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
szłam nocą piechota z lotniska i nie było problemu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
LPojez uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 15 Lut 2023 10:49 

Rejestracja: 13 Lut 2023
Posty: 5
Czy ktoś z Was zostawiał bagaż w przechowalni bagaży na dworcu w Pizie i może polecić jakieś rozwiązanie? Przylatuję dość wcześnie i chciałabym kilka godzin przeznaczyć na zwiedzanie miasta zanim ruszę do Florencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 16 Lut 2023 08:00 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Radical Storage - korzystałem w zeszłym roku z tej aplikacji. Co prawda nie w Pizie, ale widzę, że tam też działa.
https://play.google.com/store/apps/deta ... com.bagbnb
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group