Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Sty 2022 16:56 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 951
niebieski
Zawsze jest ten problem, czy zarezerwować wszystko wcześniej, czasem drożej i realizować program, czy tracić na to czas na miejscu. ;) Różnie to bywa.
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 19 Sty 2022 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Czy ja wiem, teraz zwłaszcza jak jest niewiele turystów to jest kwestia ogarnięcia dzień wcześniej. Można porównać też oferty, w internecie jest dosłownie garstka opcji w porównaniu do tego co można dostać na miejscu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 19 Sty 2022 23:07 

Rejestracja: 16 Sty 2022
Posty: 13
Faktycznie jest tak dużo mniej turystów w Peru? Jest to zauważalne?

Mnie to akurat cieszy 8-) To oznacza, że można się wstrzymać z wprowadzaniem sztywnych dat.
Chyba powinienem dodać do planowanego odlotu z 2-3 dni dla spokoju planów....
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 20 Sty 2022 01:39 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 951
niebieski
Mniejszy popyt to często także mniejsza podaż ;)

Pewne istotne punkty warto zarezerwować wcześniej, mniej istotne na miejscu.

Ogólnie to odnoszę wrażenie, że na początku maja szykuje się najazd forumowiczów na Peru :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Goldfinger lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 24 Sty 2022 22:21 

Rejestracja: 16 Sty 2022
Posty: 13
Po zorientowaniu się, że od 15.04 są Święta plan wyjazdu zrobił się "luźniejszy". Czas wylot 16.04 zamiast 23.04 daje dużo większe możliwości. Dziękuję wszystkim za rady.
Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to nie omieszkam Wam pomarudzić :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group