Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Wrz 2016 17:47 

Rejestracja: 18 Cze 2013
Posty: 35
za dwa tygodnie wybieram się do hotelu i mam zamiar skorzystać z hotelowej restauracji. Będzie to mój pierwszy raz dlatego proszę o kontynuowanie tematu i może nawet stworzenie poradnika dla nieobytych, takich jak ja.

Noclegi (trzy) mam zakupione w Novotelu, a korzystając z restauracji chciałbym skorzystać z voucherów LeAccor i mam mnóstwo pytań z tym związanych.
1. czy podczas meldowania muszę "wykupić obiad" albo wymienić voucher na talony obiadowe ?
2. czy wchodzę do restauracji zamiawiam, proszę o rachunek i kładę kelnerowi voucher zamiast $$$$
3. co z napiwkiem w sytuacji płacenia voucherem ? Uznaniowo bilonem ?
4. czy w trakcie mojego pobytu mogę korzystać z restauracji mówiąc proszę dopisać do rachunku na nazwisko .... (jak czasem robią na filmach), a zapłacić za wszystko przy wymeldowaniu
5. co jak jednego dnia zjem obiad za np. 30e czy płacąc voucherem pozostałe 10e będę mógł wykorzystać następnego dnia, a krócej czy wartość niewykorzystanej kwoty z vouchera mogę wykorzystać dzień później ?

6. czy jakis doświadczony użytkownik mógłby opisać co i jak należy zrobić w hotelu/ restauracji, płacąc voucherem, aby nie padały jeszcze inne głupie pytania z mojej strony :)


Ostatnio edytowany przez michzak, 21 Wrz 2016 19:32, edytowano w sumie 1 raz
ort
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 21 Wrz 2016 17:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
1 I 2 możesz załatwić mówiąc 4, które działa, bo sam zrobiłem tak w Mercure Zamość ostatnio (tylko mówisz nr pokoju niż nazwisko), 3 bilon, a dodatkowo robiąc 4 masz z głowy 6 i 5, reszta niewykorzystana przepadnie (lub hotel zasugeruje kupić np kawę z dopłatą 2 zl)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Wrz 2016 18:00 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Na ogół obiady i kolacje są w hotelach Accora z karty, więc nie trzeba ich zamawiać wcześniej.
Wydaje mi się, że jedyna opcja to każdorazowa prośba o doliczenie kosztu obiadu/kolacji do rachunku i zapłacenie całości przy wymeldowaniu. Napiwek oczywiście zostawiasz gotówką wedle uznania. Wtedy wykorzystujesz całość vouchera, a dopłacasz resztę przy wymeldowaniu gotówką/kartą. Jeśli płaciłbyś co dzień, niewykorzystana reszta vouchera przepada.
Są też jakieś hotele we Francji (szczegóły są gdzieś na stronie) gdzie nie można płacić voucherami za konsumpcję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Wrz 2016 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Czy tylko ja widzę paskudnego ortografa w temacie wątku??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Wrz 2016 19:04 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
@wojager Jeśli już świerzakowi wytłumaczono co i jak to fajnie by było jakby teraz zamienił się w (nie) świeżaka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group