Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Mar 2011 19:48 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
Zgodnie z tym co donosi Avianova:
"Завтра снова пятница! Только по пятницам с 7 до 10 утра по московскому времени бронируйте билеты по ультра-низким тарифам 29 рублей! Акция распространяется все рейсы Авианова с 1 апреля по 31 мая. Не забудьте завести будильник!" (tłumacz. Jutro znowu piątek. Tylko w piątki od 7 do 10 rano czasu Moskiewskiego rezerwujcie bilety po ultra-niskiej taryfie po 29 Rubli. Promocja obejmuje wszystkie loty Avianova od 1 Kwietnia do 31 maja. Nie zapomnijcie nastawić budzika!)

Tak jak wspomnieli tylko taryfa, więc dochodzą opłaty i płatność kartą (150 Rub), ale i tak jak się ktoś wybiera do Rosji to np.
Kaliningrad-Moskwa 2x29 RUB=5,9zł + opłaty 85 zł+15 zł karta = ~105 zł
Kaliningrad-St.Petersburg 2x29 RUB=5,9zł + opłaty 89 zł+15 zł karta = ~110 zł
Moskwa-Sochi opłaty 2x29 RUB=5,9zł + opłaty 109 zł + 15zł karta = ~ 130zł
Reszta destynacji na stronie: http://www.avianova.com/index.wbp
Baner reklamowy http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 7639_s.jpg

Nigdy nie rezerwowałem biletów po Rosji z Avianovą, tak więc jak czegoś nie dopatrzyłem, to nie linczujcie tylko porawcie;) Wiadomo dochodzi wiza dojazd do Kaliningradu itd, ale jak wspomniałem dla kogos kto i tak się wybiera może być niezła okazja, a co w praktyce zobaczymy! Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
#2 PostWysłany: 28 Lis 2011 14:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22496
nie wiem cy ktos wogole napisal o tym, ale firma Avianova od 9 Pazdiernika skonczyla dzialalnosc. Kurcze, skoda, miala takie tanie bilety ;(

WARNING!
On October 9, 2011 Avianova stops flying!
To send a refund request by e-mail to refunds@avianova.ru.
Read the rules of registration of the application
We apologize to passengers and partners
Avianova
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: czeskipepik, najpiekniejszy, ncn, Patrykar, solek oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group