Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Phuket - która plaża
#1 PostWysłany: 15 Paź 2013 13:40 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Witam

Planujemy jechać na Phuket w ciemno. Pytanie tylko gdzie najlepiej z lotniska skierować się w poszukiwaniu taniego acz fajnego bungalowu? Albo inaczej, która plaża/wyspa ma duży wybór tanich bungalowów i jest jednocześnie w miarę spokojna? Jak jeszcze będzie miała fajną rafę do snorkelingu to będzie super. :)

Zmijas
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 23 Paź 2013 23:00 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 47
Zbanowany
ja przez chwila zarezerowalem 3 dni phuket dla 2 osob cena bylo 190 zl i to byl najtaniej z booking.com bo bylo sekretne oferte cos tam czyli placilem okolo 63 zl za noc mysle ze to dobrze bo pokoj wyglada lewelacja , a ty kiedy lecisz? ja 12 lutego bede w phuket a 2 lutego bede w bangkoku pozniej do pattaya i 12 mam lot do phuket

ps najlepiej szukaj w patong beach bardzo tanio i duzo opcja i ludzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Paź 2013 23:10 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
bonta2323 napisał(a):
ps najlepiej szukaj w patong beach bardzo tanio i duzo opcja i ludzi


Patong i tanie bungalowy? Where? Jestem tutaj od ponad miesiąca i tanich bungalowów tutaj nie widziałem. Dużo ludzi to prawda. Tanio tutaj nie jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Paź 2013 12:47 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Czapla, jakbyś coś się tam na miejscu zorientował to poproszę o info.

Bonta, ja będe tam na początku grudnia. 190 zł to moim zdaniem jest drogo, mam nadzieję, że coś znajdę taniej, dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Paź 2013 12:59 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Patong ??? :o O rany...To najgorsze miejsce jakie moze byc na Phuket....Raz, ze najdrozsze hotele, dwa, ze plaza jest nedzna i brudna. Miejsce dobre dla zlotozebnych Rosjan, ktorych tam zatrzesienie. Tajowie nawet nauczyli sie mowic po rusku i wszedzie sa napisy cyrylica.... :lol:

Patong tylko dla spragnionych seksu, ktorzy chca sobie wynajac Tajke .... :twisted: :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Paź 2013 13:08 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 47
Zbanowany
jacek6619 napisał(a):
Patong ??? :o O rany...To najgorsze miejsce jakie moze byc na Phuket....Raz, ze najdrozsze hotele, dwa, ze plaza jest nedzna i brudna. Miejsce dobre dla zlotozebnych Rosjan, ktorych tam zatrzesienie. Tajowie nawet nauczyli sie mowic po rusku i wszedzie sa napisy cyrylica.... :lol:

Patong tylko dla spragnionych seksu, ktorzy chca sobie wynajac Tajke .... :twisted: :D

ey nooo to tez moj piewszy raz na phuket lol a najwiecej hotel był w patong beach to samo jak pattaya chyba nie?? tam tez jest pełno rosjan

zmijas napisał(a):
Czapla, jakbyś coś się tam na miejscu zorientował to poproszę o info.

Bonta, ja będe tam na początku grudnia. 190 zł to moim zdaniem jest drogo, mam nadzieję, że coś znajdę taniej, dzięki.


padziernik listopad cena jest pokazane najtansze , w grudniu tez więc napewno znajdziesz na miejscu cos lepszego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Paź 2013 13:18 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Patong też nie spełnia drugiego warunku, plaża ma być spokojna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Paź 2013 14:07 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Na wyspie Phuket mieszkałem w pensjonacie Seapines Villa Liberg. Właścicielami pensjonatu są Europejczycy a zarządza przemiła Tajka znająca dobrze angielski, pomocna we wszystkich sprawach, opinie na booking.com są "znakomite" 9/10. Obiekt w stylu tajskim, czysty, z basenem, śniadania wyśmienite, 100 m do plaży, obok wypożyczalnia skuterów. Villa Liberg leży na zachodnim brzegu wyspy, przy pięknej, spokojnej plaży Nai Yang Beach
Dwa lata temu płaciłem chyba coś około 140 zł za noc/2 os. Ale warto było!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Paź 2013 15:48 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
bonta2323 napisał(a):
jacek6619 napisał(a):
Patong ??? :o O rany...To najgorsze miejsce jakie moze byc na Phuket....Raz, ze najdrozsze hotele, dwa, ze plaza jest nedzna i brudna. Miejsce dobre dla zlotozebnych Rosjan, ktorych tam zatrzesienie. Tajowie nawet nauczyli sie mowic po rusku i wszedzie sa napisy cyrylica.... :lol:

Patong tylko dla spragnionych seksu, ktorzy chca sobie wynajac Tajke .... :twisted: :D

ey nooo to tez moj piewszy raz na phuket lol a najwiecej hotel był w patong beach to samo jak pattaya chyba nie?? tam tez jest pełno rosjan

zmijas napisał(a):
Czapla, jakbyś coś się tam na miejscu zorientował to poproszę o info.

Bonta, ja będe tam na początku grudnia. 190 zł to moim zdaniem jest drogo, mam nadzieję, że coś znajdę taniej, dzięki.


padziernik listopad cena jest pokazane najtansze , w grudniu tez więc napewno znajdziesz na miejscu cos lepszego


Pattaya ??? To juz kompletna tragedia....Toz to kurew..o. Raz dalem sie namowic na wyjazd i wytrzymalismy dwa dni. Akurat byl odplyw i plazy wogole nie bylo. Brud, syf i poza tajkami nic kompletnie tam nie ma do zwiedzenia....Ruskich najwiecej jest w Patong. Maja tam kilka polaczen lotniczych dziennie bezposrednio z Moskwy i innych rosyjskich miast. Przez nich jest tam drogo (chociaz w Tajlandii to pojecie raczej wzgledne). Oni nie licza sie z kasa i placa za wszystko bez mrugniecia okiem. Ja mialem ekskluzywny hotel to na basenie byli sami ruscy. Zachowywali sie jak dzicz. Polewali sie szampanem i kazdy samotny facet nawet po 60-ce nosil na plecach nastoletnia tajke z ktora obmacywal sie i calowal bez krepacji..To bylo oblesne...-;))) Takie miejsca jak Pattaya i Patong to sa ostatnie miejsca ktore warto w Tajlandii odwiedzic. No chyba, ze jestes po 50ce i chcesz sobie chodzic za reke z 20letnia tajska dziewucha...
Na Phuket dobre hotele zaczynaja sie od $70 za noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Paź 2013 16:24 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 47
Zbanowany
jacek6619 napisał(a):
bonta2323 napisał(a):
jacek6619 napisał(a):
Patong ??? :o O rany...To najgorsze miejsce jakie moze byc na Phuket....Raz, ze najdrozsze hotele, dwa, ze plaza jest nedzna i brudna. Miejsce dobre dla zlotozebnych Rosjan, ktorych tam zatrzesienie. Tajowie nawet nauczyli sie mowic po rusku i wszedzie sa napisy cyrylica.... :lol:

Patong tylko dla spragnionych seksu, ktorzy chca sobie wynajac Tajke .... :twisted: :D

ey nooo to tez moj piewszy raz na phuket lol a najwiecej hotel był w patong beach to samo jak pattaya chyba nie?? tam tez jest pełno rosjan

zmijas napisał(a):
Czapla, jakbyś coś się tam na miejscu zorientował to poproszę o info.

Bonta, ja będe tam na początku grudnia. 190 zł to moim zdaniem jest drogo, mam nadzieję, że coś znajdę taniej, dzięki.


padziernik listopad cena jest pokazane najtansze , w grudniu tez więc napewno znajdziesz na miejscu cos lepszego


Pattaya ??? To juz kompletna tragedia....Toz to kurew..o. Raz dalem sie namowic na wyjazd i wytrzymalismy dwa dni. Akurat byl odplyw i plazy wogole nie bylo. Brud, syf i poza tajkami nic kompletnie tam nie ma do zwiedzenia....Ruskich najwiecej jest w Patong. Maja tam kilka polaczen lotniczych dziennie bezposrednio z Moskwy i innych rosyjskich miast. Przez nich jest tam drogo (chociaz w Tajlandii to pojecie raczej wzgledne). Oni nie licza sie z kasa i placa za wszystko bez mrugniecia okiem. Ja mialem ekskluzywny hotel to na basenie byli sami ruscy. Zachowywali sie jak dzicz. Polewali sie szampanem i kazdy samotny facet nawet po 60-ce nosil na plecach nastoletnia tajke z ktora obmacywal sie i calowal bez krepacji..To bylo oblesne...-;))) Takie miejsca jak Pattaya i Patong to sa ostatnie miejsca ktore warto w Tajlandii odwiedzic. No chyba, ze jestes po 50ce i chcesz sobie chodzic za reke z 20letnia tajska dziewucha...
Na Phuket dobre hotele zaczynaja sie od $70 za noc.

bezprzysade ja mialem dom w pattaya kupione bo mama jest tajka i codzienne bylem na plazy tak zly nie jest , tam duzo taki 4 osobowe rodziny jedza jest centrum handlowe itp , plaza jest ladna i tanio tam tez za noc 3 osobowe placilismy 60 zl za noc a za 10 noc targowalismy do 50 zl za noc wiec nie jest tak zle jak ludzi pisza, a phuket wlasnie mam noc w 3 gwiadzowe hotel za 60 zl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Paź 2013 17:04 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no wlasnie, po co phuket ?
nie lepiej na ladniejszej wysepce gdzie jest spokojniej i taniej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Paź 2013 18:27 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
może być i wyspa w tej okolicy, bo samolot już wykupiony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Paź 2013 18:22 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 88
Loty: 274
Kilometry: 806 939
Na Phuket tylko Karon lub Kata, piękna piaszczysta plaża, infrastruktura wokoło. Dobre połaczenie z lotniska. Tanie wycieczki m.in. na Phi phi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Paź 2013 19:16 

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 40
polecam Karon i ten bungalow http://www.booking.com/hotel/th/karon-c ... ws.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Paź 2013 19:54 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
imovane napisał(a):
Na Phuket tylko Karon lub Kata, piękna piaszczysta plaża, infrastruktura wokoło. Dobre połaczenie z lotniska. Tanie wycieczki m.in. na Phi phi.

Dlaczego tylko? A np. Surin?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Paź 2013 21:53 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Na Phuket jest wiele pięknych plaż ale uważa się że te najpiękniejsze (i najpopularniejsze) znajdują się na zachodnim wybrzeżu wyspy. Na południe od Patongu są nieco spokojniejsze Karon i Kata, na północ Kamala i Surin. Są one jednak zatłoczone i rzeczywiście skomercjalizowane. Dla tych co poszukują więcej spokoju polecam północno-zachodnią część wyspy z pięknymi i spokojnymi plażami np. Mai Khao, z parkiem narodowym w pobliżu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Paź 2013 23:29 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group