Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Cze 2018 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Każdy chyba, kto dojeżdża do Shiraz chce odwiedzic Persepolis i Necropolis. Dotarcie tam nie stanowi problemu, bo w taksowkarzach mozna przebierac. Ich cena to najczesciej 30 eu za samochod lub 15 eu od osoby. Calkowicie bez żadnych korzyści polecam młodego chlopaka Mohammada, który przygotowuje sie do zdania licencji przewodnika. Chlopak dobrze mówi po angielsku, ma duże wiadomości, jest sympatyczny. Jego cena to 15 eu za samochód. Za ta cene macie dojazd, mile towarzystwo, mase wiadomosci na temat Persepilis i Iranu. Dla mnie przygotowal jeszcze lunch po zwiedzaniu starożytnego miasta. Bylem milo zaskoczony. Namiary na kolesia:
email: m.s.zare.m@gmail.com
watsap: +989171031330
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 07 Paź 2018 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3075
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
@tomwie wielkie dzięki za ten namiar :!:
Mieliśmy dzięki temu jeden z najprzyjemniejszych dni w Iranie. Bardzo sympatyczny koleś, zebrał nas z samego lotniska i naprawdę dużo dzięki niemu dowiedzieliśmy się o tym jak się żyje współcześnie w Iranie. Oczywiście mały piknik również był.
Pojawił się również element Ta'roof, kiedy chciałem mu zapłacić, ale po wymianie uprzejmości ostatecznie poszła umówiona kwota 12e :)

Licencję zdaję w marcu ;)

I mały tip ;) Kategoria ulubiony aktor mówicie od razu: Tom Hanks 8-)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Wrz 2019 21:33 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 171
Snapp działa na terenie Marwdaszt. Można dojechać z Shiraz do Marwdaszt za 150.000-350.000 IRR (zależnie od pory dnia) i jeździć pomiędzy Persepolis, Necropolis i Naqsh-e-Rajab za jakieś grosze. Nie wiem jak z dostępnością, ale po Marwdaszt kręci się sporo kierowców Snappa, a jak próbowałem znaleźć przejazd z Shiraz do Marwdaszt to poszło bez problemu.
Ciekawa opcja do sprawdzenia, pozwala trochę oszczędzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group