Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 17 Mar 2022 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2021
Posty: 43
Wróciłem z Monachium :)

1. Na lotnisku w Niemczech NIKT nie weryfikował ani w jedną, ani w drugą stronę testu ani szczepienia. Dziwne, ale serio tak było :)
2. W samym Monachium 90% lokali pyta o szczepienia. W jednym pokazałem Testifly, ale nie chciało mi sie codziennie robić nowego (czy tam co 2 dni), więc wygenerowałem na szybko dransay. Nikt o płytke nie pytał, pani w zasadzie tylko robiła zbliżenie na "negativ" i wpuszczała. Trzeba pokazać dowód, więc dane musza się zgadzać.
3. Z powrotem jak wyżej w Niemczech nikt nie pytał o test, ale był niezły cyrk w Gdańsku.

Była ewakuacja lotniska, alarm bombowy. Człowiek pomyślałby, że w TAKIEJ sytuacji weryfikacji paszportów COVID w lotach shengen to by odpuścili. Skądże znowu :D Jedyny plus że panią z SG można było po prostu obejść bokiem (mimo że miałem paszport to w trakcie ewakuacji nie widziałem siebie stojącego w kolejce do weryfikacji, poza mną sporo ludzi ją omijało)

Także do lokali DrAnsay mega polecam, do latania do Polski też, ale jeśli ktoś chce qr kod do skanowania który wejdzie w jakiekolwiek apki - to Testifly jest rozwiązaniem
_________________
Opis immuner.de (testu antygenowego robionego samemu w domu):
pdf-z-wynikiem-testu-antygen-z-immuner-de-dransay-com,18,163243#p1501703


Ostatnio edytowany przez klapio 19 Mar 2022 13:28, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
piopen lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#82 PostWysłany: 19 Mar 2022 18:22 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Mam pytanie o wynik testu i pdf. Na ich stronie jest ze
Cytuj:
Po weryfikacji, nasi lekarze online sporządzą Twoje świadectwo badania bez umawiania się na wizytę i bez rozmowy, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 - 9:30 i 13:00 - 14:30 (wkrótce 24/7 i w ciągu 3 minut).

Czy wynik testu w pdf będę mieć dopiero po kilku godz?? Planuje test w nocy polskiego czasu ok 4-5. W waw wyląduje ok 11. Kiedy wiec dostane pdf?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 19 Mar 2022 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Certyfikat otrzymałem po 2 minutach od wypełnienia formularza. Raczej idzie z automatu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maxima lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 19 Mar 2022 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4511
złoty
Robiłem te testy późnym wieczorem i przyszły po kilku minutach na 3 różne maile i telefony
Góra
 Profil Relacje PM off
maxima lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 20 Mar 2022 14:55 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Wczoraj przylot do WAW z Hiszpanii.
Immuner bez problemów, ale zaznaczam, że oni na maksa zlewają te testy już u nas więc jest luzik. Mógłbym mu pokazać fakturę za czekoladę i też by przeszło, bo cytując strażnika "no pokazujcie co tam macie, testy, szczepienia tylko się nie zatrzymujcie".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 20 Mar 2022 15:21 

Rejestracja: 18 Sty 2018
Posty: 77
Loty: 12
Kilometry: 68 376
Rabus napisał(a):
Dzisiaj z Testifly zrobiłem test, bo immuner w niemczech działa tylko zależnie od regionu. Dostalem wynik, w apce mogę dodać do Corona Warn App, a QR kod z Corona Warn App w aplikacjach do weryfikacji kodu QR unijnego certyfikatu normalnie pokazuje certyfikat unijny.

W Niemczech planuje pokazać immunera, a jak będą mieć z nim jakiś problem to pokaże unijny qr kod - i jeśli przejdzie immuner to następny lot juz na pewno darmowym immunerem.

Test robiłem z rossmana za 15zł, ale już leci do mnie pakiet testów za 3.5zł sztuka z allegro.



Ja wlasnie jestem ze znajomymi po tescie z Testifly i niestety apka Corona Warn App olewa moj QR (wlasciwie calej naszej piatki) nie wiem czemu :)

Ale test latwy i przyjemny

Lufthansa przyjela wszystkim dokumenty Covidowe (m.in wlasnie w/w test) przy locie do USA, zobaczymy jutro, czy bezdie wszystko git :D
Góra
 Profil Relacje PM off
remineus lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 20 Mar 2022 16:16 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1002
srebrny
Też takie mam wrażenie, że nikt specjalnie tego nie sprawdza. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym i okazało się, że nawet nie wiedział, że trzeba mieć test na powrocie z UK, a dzień wcześniej wrócił z Londynu. :roll:
U mnie też tylko patrzyli czy ktoś w ręce coś trzyma, a czy test z kodem qr czy bez, czy z dzisiaj czy z przed tygodnia, to nikogo nie obchodziło. Z drugiej strony paszport covid owy sprawdzali, znaczy się czy jest, bo mógłby być na ciocię Wiesie byleby wygląda dokumentu się zgadzał.

Sam dr ansay szybko i przyjemnie, tylko lepiej nie wybierać, że doktor z Nowego Jorku jak się leci z zupełnie innego kierunku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 20 Mar 2022 16:33 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
A dalej lepiej założyć konto bo jest problem z sms? Czy przeszlo Wam na luzie bez konta?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 20 Mar 2022 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@maxima
Generowałem certyfikaty bez zakładania konta. Dla 2 osób na 2 rózne maile bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maxima lubi ten post.
maxima uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 20 Mar 2022 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2021
Posty: 43
adam1987 napisał(a):
Też takie mam wrażenie, że nikt specjalnie tego nie sprawdza. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym i okazało się, że nawet nie wiedział, że trzeba mieć test na powrocie z UK, a dzień wcześniej wrócił z Londynu. :roll:
U mnie też tylko patrzyli czy ktoś w ręce coś trzyma, a czy test z kodem qr czy bez, czy z dzisiaj czy z przed tygodnia, to nikogo nie obchodziło. Z drugiej strony paszport covid owy sprawdzali, znaczy się czy jest, bo mógłby być na ciocię Wiesie byleby wygląda dokumentu się zgadzał.

Sam dr ansay szybko i przyjemnie, tylko lepiej nie wybierać, że doktor z Nowego Jorku jak się leci z zupełnie innego kierunku.


Nie ma to znaczenia, lecieliśmy z dominikany, testy mieliśmy z londynu, pytali czy na dominikanie robiony, odpowiedzieliśmy twierdząco a i tak nas puścili
_________________
Opis immuner.de (testu antygenowego robionego samemu w domu):
pdf-z-wynikiem-testu-antygen-z-immuner-de-dransay-com,18,163243#p1501703
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 20 Mar 2022 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4005
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Powrót z Londynu.
Wczoraj zrobiliśmy „testy” przez Immunera (4 osoby).
Certyfikaty przyszły od razu.

W Łodzi dzieciakom bez problemu przeszły.
Na Modlinie pokazane w telefonie (ułamek sekundy, nawet nie patrzył) strażnikowi granicznemu i skierowanie do bramki automatycznej.
Wszyscy zaszczepieni z certyfikatami, które też były oglądane (rzucane okiem).

Wszyscy mieliśmy w telefonie fotkę testu (jeden zrobiliśmy, żeby mieć do fotki), ale nikt nie pytał.

Ogólnie w powietrzu czuć już mniejszy nacisk na testy i chyba wszyscy czekają, żeby ten głupi przepis (testy dla non Schengen) skasowano.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 21 Mar 2022 00:52 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
A dziś we Wrocławiu po powrocie z LTN odmienne wrażenia.
Sprawdzono nam wszystko (paszporty, szczepienia i testy), bynajmniej nie "po łebkach" ale drobiazgowo.
Ludzie którzy nie mieli testów biegali je robić na miejscu bądź godzili się na inne, smutne opcje.
Tyle dobrego, że immuner (4 szt.) był dokładnie obejrzany i przeszedł bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
szyderca87 uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 21 Mar 2022 01:08 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
A czy ktoś miał problem z tytułu różnicy dat/godzin?
Wpisałam date i godzinę w miejscu gdzie robiłam i był już 21.03 po północy. Wybrałam biuro Londyn bo tylko takie było poza usa, a na wyniku jest ze data raportu 20.03. Godz. 22. Będą się czepiać??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 21 Mar 2022 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2021
Posty: 43
Laczek Feluś napisał(a):
Tyle dobrego, że immuner (4 szt.) był dokładnie obejrzany i przeszedł bez problemu.



No to super, bo dotychczas raczej ludzie mieli "rzut oka" a nie dokladną weryfikacje :)

Póki co mamy jedną osobe z irlandii której nie puścili, a tak praktycznie codziennie ktoś przechodzi na immunerze. A jak ktoś czuje sie niepewnie - to jest testifly.
_________________
Opis immuner.de (testu antygenowego robionego samemu w domu):
pdf-z-wynikiem-testu-antygen-z-immuner-de-dransay-com,18,163243#p1501703
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 24 Mar 2022 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 24
w sumie jedna osoba tylko pisała coś o Modlinie.

czy ktoś doświadczenia miał w Grecji jak do tego podchodzą? Bo tam też niby trzeba przy zwiedzaniu świątyń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 24 Mar 2022 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2021
Posty: 43
1955845624 napisał(a):
Podpowiem, że zarówno do US jak i po powrocie z US, wynik testu z immuner przechodzi bez mrugnięcia okiem. Oczywiście nikt ani kasetki ani zdjęć nie chciał oglądać.


10 post w tym temacie przecież o tym mówi :)
_________________
Opis immuner.de (testu antygenowego robionego samemu w domu):
pdf-z-wynikiem-testu-antygen-z-immuner-de-dransay-com,18,163243#p1501703
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 25 Mar 2022 20:40 

Rejestracja: 17 Mar 2019
Posty: 9
Ktoś wie czy na wyspach Kanaryjskich przejdzie czy trzeba się bawić w oficjalny test?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 25 Mar 2022 21:49 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 191
niebieski
Polecam najbliższą aptekę gdzie można wykonać test 😉
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 25 Mar 2022 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 24
Odpowiem na temat tego w kwestii Grecji:
- na lotnisku po przyjeździe, jedno przeszło, drugie poszlo na dodatkowy test
- na mieście mają w dupie, że może być test antygenowy i tylko green pass. Są męczący bardzo pod tym względem,wiele dobrych miejsce traci wizerunkowo,bo za bardzo się spinają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 27 Mar 2022 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2021
Posty: 43
WinFS napisał(a):
Ktoś wie czy na wyspach Kanaryjskich przejdzie czy trzeba się bawić w oficjalny test?


Mam znajomych co lecieli na kanary i przeszło. W zasadzie poza jednym przypadkiem opisanym na forum (z Irlandii) nie było nikogo kogo by cofnęli

Co do powyższego: czyli pdf z immuner.de w grecji nie działa ? Jak tak to można testifly i tam dostajesz tego "green passa" w formie QR kodu
_________________
Opis immuner.de (testu antygenowego robionego samemu w domu):
pdf-z-wynikiem-testu-antygen-z-immuner-de-dransay-com,18,163243#p1501703
Góra
 Profil Relacje PM off
vasil lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group