Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#1161 PostWysłany: 14 Sty 2017 23:53 

Rejestracja: 14 Sty 2017
Posty: 14
Do wielu krajów arabskich nie można wjechać z pieczątką Izraela, stąd moje obawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#1162 PostWysłany: 15 Sty 2017 00:00 

Na tym forum jest chyba wszystko co dotyczy podróży :) , w tym stosunkowo niewielki bardzo pomocny aktualny temat
pieczatka-izraela-w-paszporcie-a-kraje-arabskie-i-odwrotnie,1222,48312&p=869056&hilit=piecz%C4%85tka#p869056
Góra
 PM off  
      
#1163 PostWysłany: 31 Sty 2017 12:56 

Rejestracja: 14 Lut 2016
Posty: 34
Nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego tematu dla kilku prostych pytań (a w zasadzie tylko dla upewnienia się).

Loty liniami emirates:
- przesiadka 2.5 godzinna w Dubaju - jak w praktyce wyglądało by działanie linii lotniczych w przypadku opóźnienia pierwszego lotu? Lot do Melbourne. Czy byłaby to gwarancja noclegu i ewentualnie miejsce na następny dzień do portu docelowego jeśli by takie miejsca były dostępne ?

- W Melbourne postój na 3 dni, rozumiem że bagaż zostanie automatycznie wysłany na taśmę i niczym się nie muszę martwić, wiem ze emirates przechowuje bagaż tylko w przypadku przesiadek nie dłuższych niż 24h.

- odprawa w emirates to 48h przed odlotem, czyli na kolejne odcinki lotu (tego 3 dni później), już będę musiał zrobić kolejną odprawę? nie ma możliwości zrobienia jej dla całej podróży.

- czy na pewno będę musiał przechodzić kolejne security check w Dubaju i następnie w Melbourne?
Jak ogólnie wygląda z tym sytuacja, kiedy na pewno jest wymagane a kiedy nie ? czy jeśli lot jest krajowy w Australii to już nie będzie kolejnego sprawdzenia?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1164 PostWysłany: 05 Lut 2017 17:41 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
Czy istnieje moze taka strona gdzie zaznaczam date i miejsce wylotu np Katowice - Malta pt-pon i przychodza mi na maila powiadomienia o cenach ponizej lub rowno z poziomem jaki sobie wyznacze? Np max 300zł za loty? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1165 PostWysłany: 05 Lut 2017 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Sprawdzałeś http://www.azair.eu ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1166 PostWysłany: 05 Lut 2017 19:38 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
@‌irkolo‌ pierwsze słysze, oblukam :) dzięki!

mały edit, czy wiesz jak ustawić alert dotyczący lotu? wpisałem uzupełniłem wszystko i tylko mi wyszukało, po rejestracji jest dodany lot do mojego profilu, czy to wystarczy? czy będę otrzymywał powiadomienie o jakiejkolwiek zmianie ceny czy co?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1167 PostWysłany: 07 Lut 2017 20:17 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Witam.

Mam rezerwację na jednym bilecie elektronicznym Praga - Dubaj flydubai a Dubaj-Male Emirates.
Może ktoś wie czy muszę odprawić dwa razy czy jeden na cała trasa?
Będę przesiadał w Dubaju z Pragi terminal 2 , a wylot Emirates terminal 3. Według mapa google że odległość miedzy 2 a 3 terminalami to 13 km. Linie lotnicze organizują transfer do terminalu 3 czy muszę jakoś sam ogarnąć ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1168 PostWysłany: 07 Lut 2017 21:39 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tu masz znalezione w 2 minuty informacje:

http://travel.stackexchange.com/questio ... 2-in-dubai

https://www.tripadvisor.co.nz/ShowTopic ... Dubai.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1169 PostWysłany: 09 Lut 2017 12:28 

Rejestracja: 12 Sty 2016
Posty: 20
Loty: 76
Kilometry: 141 318
Dzieki wszystkim za odpowiedz. Korzystajac z okazji:

Jesli odprawiam sie przez internet i drukuje boarding pass, to na lotnisku zdaje tylko bagaz rejestrowany, podaje adres pobytu w USA i kolejno kieruje sie juz na kontrole bezpieczenstwa z bagazem podrecznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1170 PostWysłany: 09 Lut 2017 13:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌Dreszcz‌ Zgadza się a potem już rejestrowany odbierasz na JFK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1171 PostWysłany: 09 Lut 2017 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
feeling7 napisał(a):
Nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego tematu dla kilku prostych pytań (a w zasadzie tylko dla upewnienia się).

Loty liniami emirates:
- przesiadka 2.5 godzinna w Dubaju - jak w praktyce wyglądało by działanie linii lotniczych w przypadku opóźnienia pierwszego lotu? Lot do Melbourne. Czy byłaby to gwarancja noclegu i ewentualnie miejsce na następny dzień do portu docelowego jeśli by takie miejsca były dostępne ?

- W Melbourne postój na 3 dni, rozumiem że bagaż zostanie automatycznie wysłany na taśmę i niczym się nie muszę martwić, wiem ze emirates przechowuje bagaż tylko w przypadku przesiadek nie dłuższych niż 24h.

- odprawa w emirates to 48h przed odlotem, czyli na kolejne odcinki lotu (tego 3 dni później), już będę musiał zrobić kolejną odprawę? nie ma możliwości zrobienia jej dla całej podróży.

- czy na pewno będę musiał przechodzić kolejne security check w Dubaju i następnie w Melbourne?
Jak ogólnie wygląda z tym sytuacja, kiedy na pewno jest wymagane a kiedy nie ? czy jeśli lot jest krajowy w Australii to już nie będzie kolejnego sprawdzenia?

Pozdrawiam


1. Wsadza Cie w kolejny najblizszy lot do Melbourne, wszystko zalezy ile czasu bedzie do lotu, czy dostaniesz hotel czy bedziesz musial czekac na lotnisku.
Z tego co pamietam sa chyba 4 loty na dobe z DXB do MEL, wiec do nastepnego dnia nie trzeba czekac,
druga sprawa to do Dubaju lecisz z Warszawy? chyba nie, bo nie kojarze zeby na WAW - DXB - MEL byla przesiadka tylko 2,5 godz w Dubaju.

2. Doprecyzuj pytanie,
chodzi Ci o to że jak jestes w Melbourne 3 dni to że wtedy bagaz ma byc na lotnisku? bo dziwne pytanie o dziwną sytuacje :) domyslam sie ze jeden bilet tam Ci sie konczy, wiec tam odbierzesz bagaz, i po 3 dniach nadasz go dalej, na kolejny etap podrozy.

3. Na ten kolejny lot mozesz odprawic sie poprzez aplikacje, ale przeciez nie musisz sie sam odprawiac wczesniej, mozesz to zrobic na lotnisku na check-inie.

4. Kontrole,
w Dubaju na przesiadce, po wyjsciu z samolotu przejdziesz przez taka szybką pseudo kontrole, i potem juz przed wejsciem do kolejnego samolotu nie ma zadnej kontroli. W Melbourne po wyladowaniu bedzie kontrola plus kontrola paszportowo wizowa itd, ktora niestety troche trwa, bo zawsze dlugie kolejki.
W locie krajowym to tez bedzie kontrola, jak to zawsze, przed kazdym lotem, nie wazne czy krajowy czy miedzynarodowy itd. Tylko nie bedzie juz tematow paszportowo wizowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1172 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:12 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
planuję kupić bilety na maltę pod koniec maja z katowic i powrotny tez do katowic, widzę że ceny przez ostatni czas spadły o jakieś 200zł, do kiedy mam czekać żeby kupić najtaniej(tak z waszego doświadczenia)? kiedy prawdopodobnie zaczną rosnąć? i jaka jest optymalna cena za taką podróż dla 1os? wiem, że najlepiej by kosztowały 50zł w obydwie, ale pewnie są takie ceny jak np. 150zł i nie ma co się zastanawiać i czekać tylko brać jak najszybciej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1173 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:30 

Taka loteria tu w Wizzair: kto kogo przechytrzy, czy ma mocniejsze nerwy

Ceny na teraz tam masz bardzo dobre, powroty są stosunkowo drogie
Ale też zapewne nie masz wdc, pkt wwizz i dla ciebie rewelacyjna ofertą jest na już oferta Wizz Tours (np. z kodem z ostatniej strony tematu poniżej przy 2 osobach lecących loty na tydzień 26.05.-02.06.2017r. w dwie strony z hotelem masz za całość od 730 zł/osoba)
wizz-tours,1500,35541&p=883072&hilit=wizz+tours#p883072
Góra
 PM off  
      
#1174 PostWysłany: 13 Lut 2017 20:08 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
@‌gorny77‌ z mila checia na tydzien ale mam mozliwosc tylko na weekend :( 26-29.05
Co do wdc to posiadam, o pkt nic mi nie wiadomo jak sie je zbiera itd itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1175 PostWysłany: 13 Lut 2017 20:43 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌Kamil Lasek‌
Jeśli tylko na 3 dni chcesz lecieć to zastosuj na Wizz Tours kod LATAMYZGDANSKA .Ceny w tym terminie lot+nocleg+podstawowe ubezpieczenie zaczynają się od ok.600 zł/os dla 2 podróżnych.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek uważa post za pomocny.
 
      
#1176 PostWysłany: 13 Lut 2017 21:04 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
@‌miriam‌ a czy ten kod jest tylko na loty z gdanska? Na str wizz tours nie wyszukuje mi malty jak dam wylot z gdanska o.O
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1177 PostWysłany: 13 Lut 2017 21:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Kod działa z każdego lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1178 PostWysłany: 13 Lut 2017 21:13 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
Faktycznie, chyba sie na cos zdecyduje bo calkiem spoko ceny, dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1179 PostWysłany: 17 Lut 2017 11:14 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 106
jeśli bilet był za 63 euro w walentynki wczoraj jakieś 83 euro, dzisiaj 89 to z waszego doświadczenia cena będzie już tylko rosła czy jakimś szczęśliwym cudem zmaleje? :/
kupiłem w bardzo spoko cenie w 1 stronę i trochę się boję że w drugą zdecydowanie będę musiał przepłacić ehh..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1180 PostWysłany: 17 Lut 2017 11:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌Kamil Lasek‌ Masz konkretny nieelastyczny termin i lotnisko, więc nie licz,że cena powrotu w poniedziałek do KTW będzie zbliżona do ceny wylotu.Jeśli wróci do tej jaka była 14-15.II to będziesz miał wielkie szczęście.Na takie kierunki polityka cenowa linii często jest taka tańszy dolot,drogi powrót.Samolotem z Malty będą wracać ludzie zarówno z 1- 2 tygodniowych wczasów jak i weekendowcy tacy jak ty ;)Za 63 E mogłeś brać i bez stresu planować wyjazd,czasami chytrząc się na kilka euro ,tracimy potem niestety kilkadziesiąt :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil Lasek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group