Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 277 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 15 Maj 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Szczyt sezonu
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#142 PostWysłany: 15 Maj 2018 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Założyłem wątek w odpowiednim dziale, można tam się przenieść z dyskusją o planach na ten wyjazd :) lecimy-do-nowej-zelandii-z-promocji-ua-nz,253,128825
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 19 Maj 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Dostałam właśnie maila od tripsty ze zmianą w harmonogramie (przylot z CDG do SFO 15 min później, wylot ze SFO do CDG 5 min później). Wygląda na to, że sprawa się trzyma, ale z planami czekam aż ktoś z "naszych" poleci i powróci ;))
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 19 Maj 2018 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
U mnie to samo, Flipo przysłało info o zmianach o +/- 10 minut i prosi o akceptację, zresztą to już druga drobna korekta rozkładu, ale wcześniej się nie odzywali.

Pierwszy leci @Torre dopiero na koniec października, ja tak długo z planami nie będę czekać bo mi inni bilety za mile wykupią ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 19 Maj 2018 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 29
U mnie to samo, na listopad zmiana jednego lotu o 10 min, drugiego o 30 min.

Co ciekawe, w dalszym ciągu na odcinku Air New Zealand nie mogę wybrać miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 19 Maj 2018 13:35 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
k4f napisał(a):
U mnie to samo, na listopad zmiana jednego lotu o 10 min, drugiego o 30 min.

Co ciekawe, w dalszym ciągu na odcinku Air New Zealand nie mogę wybrać miejsc.
AirNZ ma swoj system rezerwacyjny.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 19 Maj 2018 14:00 

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 53
maciass napisał(a):
U mnie to samo, Flipo przysłało info o zmianach o +/- 10 minut i prosi o akceptację, zresztą to już druga drobna korekta rozkładu, ale wcześniej się nie odzywali.

Pierwszy leci @Torre dopiero na koniec października, ja tak długo z planami nie będę czekać bo mi inni bilety za mile wykupią ;)


U mňa to isté, kupované cez pelikan.sk (flipo.pl) :

" Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali v čo najkratšom čase na e-mailovej adrese letenky@pelikan.sk, a to najneskôr do 7 dní od obdržania emailu a oznámili nám, či s týmito letmi súhlasíte alebo si želáte lety upraviť. V prípade, ak nás nekontaktujete do 7 dní od obdržania tohto emailu, letecká spoločnosť má právo na ďalšiu úpravu alternatívnych letov, ktorá môže vážne negatívne narušiť Vaše cestovné plány a spôsobiť Vám ďalšie nepríjemnosti. "

Mám im napísať, že akceptujem alebo radšej nerobiť nič? Neviem čo znamená " V prípade, ak nás nekontaktujete do 7 dní od obdržania tohto emailu, letecká spoločnosť má právo na ďalšiu úpravu alternatívnych letov".

P.S. ak je problém, že píšem po slovensky, tak nabudúce použijem google translator.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 19 Maj 2018 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
@Mirko888 OTA (flipo) chce się dowiedzieć czy akceptujesz zmiany w godzinach wylotów, które wystosowała linia lotnicza. Zmiany te są na moje oko niewielkie i nie powinny mieć wpływu na twoją podróż. Odpisz zatem, że je akceptujesz i wszystko będzie OK :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 21 Maj 2018 12:52 

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 25
Loty: 21
Kilometry: 37 866
Kolejne kosmetyczne zmiany od Tripsty. Zwiększyli czas na przesiadkę w NY na EWR do 2,5 godziny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 25 Maj 2018 10:11 

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 25
Loty: 21
Kilometry: 37 866
Zmiany potwierdzone przez Air New Zealand, czyli chyba można zacząć planowanie .... ?

We would like to inform you that we have confirmed the changes with Air New Zealand . [tripsta Passenger Service Center]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 25 Maj 2018 11:05 

Kolejna zmiana tym razem przez Air New Zealand. Zmiana lotu CHC-SYD z 07:00 na 16:00.
Problem z tym,że czas na wylot z Sydney nie uległ zmianie.

NZ 881 S FEB17 CHCSYD UN 07:00 08:35
NZ 883 S FEB17 CHCSYD TK 16:00 17:35 - nowy lot
UA 870 K FEB17 SYDSFO HK 12:30 07:05 - ??????

Teraz wg nowego rozkładu ląduję w Sydney 17:35 ,a startuje nadal 12:30 do SFO.

Chyba zaczynają kombinować. I mam złe przczucia.
I odpowiedź z Flipo.pl

Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomosc.
Zgodnie z informacji, które mamy od przewoźników w związku ze zmianami proponują oni tylko akceptację lotów taką jaką sami zaproponowali bez możliwosci jakiejkolwiek innej zmiany ze strony pasażera albo pełen zwrot sumy za bilet lotniczy.
Proszę zastanowić się, która opcja jest dla Panstwa lepsza i odpowiedzieć na tę wiadomosć.
Ze względu na to, że lot jest dopiero w lutym przewoźnicy jeszcze wielkrotnie mogą zmienić rozkład lotów, dlatego też informacja o zmianie jednego z lotów nie musi być ostateczna.
W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt.

Dziękujemy, że skorzystali Państwo z naszych usług i życzymy Państwu miłego dnia.

Pozdrawiam


I kolejny mail z Flipo.pl

Dzień dobry,

Przepraszam, widzę teraz, że czas na przesiadkę nie jest wystarczający, spróbujemy się skontaktować z przewoźnikiem w tej sprawie.
Na podstawie jednak wczesniejszej komunikacji z przewoźnikiem w takiej sytuacji jesli te czasy na przesiadkę się nie zgadzają, prawdopodobnie zaproponują tylko pełen zwrot sumy za bilet.

Skierujemy do nich zapytanie, jak otrzymamy odpowiedź, skontaktujemy się z Państwem.
W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt.

Dziękujemy, że skorzystali Państwo z naszych usług i życzymy Państwu miłego dnia.
Pozdrawiam



No to chyba po zawodach.
Góra
 PM off  
      
#152 PostWysłany: 25 Maj 2018 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Cytuj:
Na podstawie jednak wczesniejszej komunikacji z przewoźnikiem w takiej sytuacji jesli te czasy na przesiadkę się nie zgadzają, prawdopodobnie zaproponują tylko pełen zwrot sumy za bilet.


Co to za brednie. Ręce opadają na to co oni już wymyślają.
Czyli jak przewoźnicy będą sobie chcieli "wywalić" część pasażerów z lotu (np. w przypadku overbookingu) to wystarczy zrobić przesiadkę na wsteczne połączenie na rezerwacji i linia zaoszczędzi sobie na odszkodowaniach? :D

Jak nie będą tego chcieli zmienić na normalną przesiadkę to zaakceptuj zmiany i niech się potem martwią w SYD jak przylecisz z CHC.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 25 Maj 2018 12:17 

Już widzę skąd ta zmiana. W rozkładzie Air NZ zniknęło połączenie bezpośrednie CHC-SYD o 7am . Były dwa bezpośrednie zostało tylko jedno 4pm. Mam nadzieję,że wrzucą mnie przez AKL do SFO.
Góra
 PM off  
      
#154 PostWysłany: 25 Maj 2018 12:29 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Mogą przerzucić też na lot dzień wcześniej aby nie zmieniać lotów United
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 25 Maj 2018 12:38 

Lepiej nie. Już wolę ,żeby mnie rzucili via AKL i dalej do SFO. Nie zależy mi na SYD.
Góra
 PM off  
      
#156 PostWysłany: 25 Maj 2018 12:51 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 224
niebieski
Ja im taką propozcyję właśnie wysłałem: CHC-AKL-SFO-CDG.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 25 Maj 2018 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Ja wracam z WLG, lotu WLG-SYD nie zlikwidowali. Także nie dostałem, żadnej informacji o zmianie lotów.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 25 Maj 2018 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Ja wracam z CHC, ale w "moim" dniu tj, 27.02 rejs do Sydney o godzinie 7. widnieje w rozkładzie.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 25 Maj 2018 17:46 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Niepotrzebnie robicie zamieszanie z angażowaniem linii lotniczej w tą zmianę. Można było to zostawić na później, a zmiany zaakceptować/ zmienić loty już po wylocie. Teraz te rezerwacje będą "na tapecie" i ryzyko anulacji drastycznie wzrosło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#160 PostWysłany: 25 Maj 2018 17:57 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 224
niebieski
Chyba żartujesz sobie. Zmienić po wylocie? Przecież wiadomo, że plan lotów musi się zmienić, bo lot CHC-SYD jest skasowany.
Może zmienić się znacznie pora lądowania w CDG lub nawet i dzień. Dolotu nie będzie nikt kupował na lotnisku.
Poza tym od dawna w United czy Air NZ wiedzą o tym co sprzedali, nie zreflektowali się przecież miesiąc po akcji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 277 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: benedetti oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group