Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 631 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 07 Maj 2016 21:05 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
Wieża Eiffla. Informacja z dzisiaj z godz. 15. Bilet na schody na 2 poziom kosztuje 7 Euro. Kasa na 2 poziomie była zamknięta więc nie pojechaliśmy na szczyt. Winda na dół bezpłatna co mnie zaskoczyło. Nie wiedziałem o tym. Pogoda w sam raz na zwiedzanie. Na ulicach dużo policji i wojska. Na Porte Maillot przeszukano nam plecaki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#542 PostWysłany: 22 Maj 2016 14:44 

Rejestracja: 06 Maj 2016
Posty: 24
Loty: 25
Kilometry: 27 239
Serwus!

czy jesteście w stanie polecić któryś z rejsów po Sekwanie?
Wiadomo, jest tego sporo, ale może akurat jakieś świeże doświadczenie i na którymś miło spędziliście czas?

pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 22 Maj 2016 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
http://www.bateauxparisiens.com płynęłam 3 razy, w tym 2 razy rejs z kolacją:-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dusiu88 lubi ten post.
dusiu88 uważa post za pomocny.
 
      
#544 PostWysłany: 22 Maj 2016 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Darek9634 napisał(a):
Wieża Eiffla. Informacja z dzisiaj z godz. 15. Bilet na schody na 2 poziom kosztuje 7 Euro. Kasa na 2 poziomie była zamknięta więc nie pojechaliśmy na szczyt. .

bo ta kasa nie jest cały czas czynna
ja czekałem 30 min, warto było
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 03 Cze 2016 08:45 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Znalazł ktoś jakieś informacje, czy metro w czasie Euro chodzi bez zmian ? Chodzi mi głównie o dzień meczowy Polska - Niemcy, czy można liczyć że będzie chodziło dłużej ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 15 Lip 2016 14:36 

Rejestracja: 11 Lip 2016
Posty: 17
Wjazd na wieżę Eiffla - da się kupić gdzies bilet poza wieżą, żeby nie stać kolejek, czy jednak trzeba przyjechać na wieżę i swoje odstać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#547 PostWysłany: 15 Lip 2016 15:34 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
http://ticket.toureiffel.fr/?langue=en
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 16 Lip 2016 18:20 

Rejestracja: 11 Lip 2016
Posty: 17
OK, ale na tej stronie chyba można wybrać tylko konkretny dzień.

Zastanawiam się, czy jest coś takiego:

1. Kupuję bilet online na jakiś okres do wykorzystania;
albo
2. Kupuję gdzieś w Paryżu z dala od wieży bez kolejki, przyjeżdzam na wieżę i pakuję się bez kolejki.


Ogólnie jak to jest - przyjeżdżam na wieżę, stoję w kolejce po bilet a potem w drugiej żeby wjechać, czy stoję w kolejce po bilet i jak kupię to wchodzę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 16 Lip 2016 18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
http://ticket.toureiffel.fr/letter-css5-sete-ctaideEnLigne-pg3001.html
kliknij pomogl;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
elizamarkiewicz1 uważa post za pomocny.
 
      
#550 PostWysłany: 20 Lis 2016 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Cześć.
1. Na stronie louvre museum i łuku triumfalnego wyczytałem że dla obywateli unii europejskiej w wieku do 25 lat bilety są bezpłatne. Czy ktoś może powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Można "kupić" taki darmowy bilet przez internet żeby nie stać w kolejce? Co należy okazać wystarczy np. dowód osobisty?
2. Czy kupując bilet na wieżę eiffla przez internet zaoszczędzę trochę czasu? Czy 14,50€ to koszt wjazdu tylko na drugie piętro czy zawiera też pierwsze na które można wejść schodami lub wjechać windą?
3. Czy w metrze jest zniżka na bilety dla studentów? Co upoważnia do takiej zniżki?
Dzięki za odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 20 Lis 2016 22:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
1. Do Luwru pokazujesz przy wejściu po prostu dowód, na Łuk potrzeba darmowego bileciku z kasy (trzeba odstać)
3. Poszukaj informacji o bilecie weekendowym, jedyna forma zniżki dla studentów, nie wiem czy nie jest ważna tylko z ISIC
Góra
 Profil Relacje PM off
kubasmen lubi ten post.
kubasmen uważa post za pomocny.
 
      
#552 PostWysłany: 20 Lis 2016 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
@michzak dzięki :)
A wie ktoś jak jest w tej chwili z wieżą eiffla? Czy na bilecie za 14,50€ można wejść na wszystkie piętra czy tylko na najwyższe? Czy opłaca się jechać na samą górę czy wystarczy wejść na średnie piętro?
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#553 PostWysłany: 21 Lis 2016 08:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tego nie wiem, nie wchodziłem (znacznie bardziej polecam widok z budynku przy Montparnasse - nie jest to piękny budynek, a stojąc na nim masz panoramę miasta bez tego budynku, no i z wieżą Eiffela :P)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#554 PostWysłany: 21 Lis 2016 08:58 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
kubasmen napisał(a):
@michzak dzięki :)
A wie ktoś jak jest w tej chwili z wieżą eiffla? Czy na bilecie za 14,50€ można wejść na wszystkie piętra czy tylko na najwyższe? Czy opłaca się jechać na samą górę czy wystarczy wejść na średnie piętro?

Tak, wiedziesz na wszystkie piętra :) Warto kupić bilet wcześniej. Stanie w kolejkach może zająć sporo czasu.

Bilet Ticket Jeunes Week-end jest dla wszystkich,którzy mają poniżej 26 lat. Tak naprawdę wystarczy,że skorzystasz ze strefy 1-3. Na bilecie musisz napisać swoje imię i nazwisko oraz datę rozpoczęcia i zakończenia korzystania z biletu. Ważny w soboty,niedzielę i święta :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kubasmen lubi ten post.
kubasmen uważa post za pomocny.
 
      
#555 PostWysłany: 21 Lis 2016 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Dzięki Wam za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 30 Lis 2016 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Cześć. W poniedziałek wróciłem z kilkudniowej wycieczki do Paryża. Podążałem dobrze uklepaną ścieżką. Lot WAW-BVA. Wyspa Cite, katedra Notre Dame, muzeum Luwru, wieża Eiffla, muzeum katakumb, łuk triumfalny i spacery po mieście. Jeśli ktoś wybiera się do Paryża i ma jakieś pytania to chętnie podzielę się doświadczeniami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 04 Gru 2016 14:25 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 3
Cześć.

W przyszłym tygodniu lecę do Paryża. Mam pytanko, co polecacie na transfer z BVA do Paryża? Korzystaliście może z http://parisbeauvaistransfert.com/en/ ?
Mają dość konkurencyją cenę w porównaniu do oficjalnego przewoźnika, tylko zastanawiam się czy są wiarygodni i punktualni.
Nie chciała bym zostać "na lodzie" przed lotem powrotnym...

-- 04 Gru 2016 14:32 --

I jeszcze jedno pytanie. Kupiłam bilety na wieżę eiffla przez neta, czyli na konkretny dzień i godzinę.
Czy rzeczywiście trzymają się sztywno tej godziny? Czy jak będę wcześniej albo później to też wejdę na tym bilecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 04 Gru 2016 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Jeśli chodzi o transfer o którym wspomniałaś to mogę polecić. Kontakt jest indywidualny z klientem jeśli jest taka potrzeba. Można nawet dogadać się co do trasy w Paryżu jeśli innym pasażerom pasuje. Także bierz na spokojnie.
Na wieżę eiffla kupowałem bilety w kasie ale myślę że aż tak sztywno na godziny nie patrzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 05 Gru 2016 21:39 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 3
Dzięki kubasmen :)

Domyślam się, że na Porte Maillot bez problemu znajdę przystanek autobusowy na lotnisko?
I co do lotniska, mobilna karta pokładowa akceptowana bez problemu? Kontrola na bramkach bardzo szczegółowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 05 Gru 2016 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Co do transferu dodam jeszcze że kierowca który ze mną jechał nazywa się Zak. Kierowca powie gdzie dokładnie trzeba czekać. W drodze z lotniska trzeba czekać przed terminalem na kierowcę bo samochód będzie zaparkowany na parkingu przy lotnisku. Tak było w moim przypadku zaznaczam. Co do kart pokładowych ja miałem wydrukowaną ale dużo ludzi miało mobilne i bez problemu. Na bramkach kontrola bez żadnych szczególnych odstępstw. Przy odlocie karty wczytują przed i w trakcie kontroli bezpieczeństwa także warto mieć przygotowaną ewentualnie włączoną na telefonie.
Góra
 Profil Relacje PM off
sarieta lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 631 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group