Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Parkowanie w Cagliari
#1 PostWysłany: 06 Cze 2017 10:46 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Witam,

tak się składa że mam wynajęty na tydzień pokój w samym centrum Cagliari. Zastanawiam się teraz nad wynajęciem samochodu. Przejrzałem street view i z tego co udało mi się znaleźć widzę że większość parkingów jest płatnych. Pytanie do tych którzy tam byli i parkowali...czy widzicie szanse żeby zostawić gdzieś auto za darmoszke ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Kwi 2018 12:31 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 59
Loty: 46
Kilometry: 51 607
Właśnie wróciłem z Cagliari.

Sytuacja wygląda następująco. W mieście można znaleźć bardzo dużo darmowych miejsc parkingowych (miejsca oznaczone białą linią). Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to termin sprzątania ulic, kiedy to w godzinach 6-11 na danej ulicy nie można parkować. Jest to dany dzień miesiąca oznaczony na znaku (np. pierwszy poniedziałek miesiąca).

Nocleg mieliśmy w Castello. W dzielnicy parkować mogą tylko mieszkańcy, ale w pobliżu jest cała ulica na której można parkować za darmo. Jest to Viale Monsignor Luigi Giussani. Na wszystkich ulicach wokół również można parkować za free. Na wspomnianej ulicy jest też boczna ulica, na której jest parking z miejscami do parkowania prostopadłego (odpada niebezpieczeństwo obijania się zderzakami).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group